Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Zane Inķēna, biedrība Creativus
  Publicēts: 2012-02-03  17:30:00 / Sabiedrība
 
 Ziņot redakcijai  

1.februārī Ogres novada jaunatnes organizācijas - Biedrība Creativus, Ogres jauniešu klubs Projektu darbnīca, Ogres novada Jauniešu dome, Ogres Rotarakta klubs un Ogres novada Jaunatnes veselības centrs uzsāka Eiropas Sociālā fonda projekta „Ogres novada jaunatnes organizāciju kapacitātes stiprināšana” īstenošanu. Projekts tiek realizēts Eiropas Sociālā fonda 1.5.2.2.2. apakšaktivitātes „Nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšana” ietvaros. Projekta numurs: 1DP/1.5.2.2.2/11/APIA/SIF/106.

Projekta realizācijas laiks ir 2012.gada februāris līdz 2013.gada februāris. Projekta mērķis ir palielināt Ogres novada jauniešu organizāciju kapacitāti vietējā līmeņa līdzdalībā un jaunatnes politikas izstrādē, kā arī strukturēt jaunatnes politiku Ogres novadā.

Projekta laikā tiks īstenotas tādas aktivitātes kā pieredzes apmaiņas braucieni uz citām Latvijas pašvaldībām, tādā veidā iepazīstoties ar labās prakses piemēriem citās pašvaldībās;  apmācības par jaunatnes politikas izstrādi un līdzdalību ar mērķi palielināt jauniešu organizāciju zināšanas par jaunatnes politikas izstrādi;  jaunatnes konsultatīvās komisijas izveide un darbība, izveidojot pilotprojektu šīs komisijas darbības uzsākšanai un jaunatnes politikas plāna 2012.- 2016. gada izveide;  jaunatnes lietu sekretariāta izveide; pētījuma veikšana par jauniešu problēmām Ogres novadā un projekta rezultātu prezentēšana un informācijas sanāksme.

Aktivitāšu  rezultātā tiks nodrošināta Ogres novada jaunatnes organizāciju kapacitātes celšana Jaunatnes politikas izstrādē un vietējā līmeņa līdzdalībā; uz zināšanām balstīta Jaunatnes politikas izveide Ogres novadā, ņemot vērā labās prakses piemērus un pētījumus, kā arī izveidota Jaunatnes konsultatīvā komisija un Jaunatnes lietu sekretariāts.

Projekts organizācijām sniegs izpratni par jauniešu dzīves problēmām, lielāku administratīvo kapacitāti, kā arī pieredzi un jaunas zināšanas, smeļoties informāciju no pašvaldībām. Būtiski, ka projekts veicinās arī sadarbību starp Ogres novada organizācijām, kas nākotnē spēs nodrošināt kopēju darbību un cīņu par noteiktiem mērķiem, kas jāsasniedz, lai paaugstinātu jauniešu dzīves kvalitāti. Šī projekta realizācijas laikā tiks izstrādāts plāns arī 2012. līdz 2016.gada jaunatnes politikas attīstībai.

Tuvākā aktivitāte, kurā kopīgi iesaistīties Ogres novada jaunatnes organizācijas un topošās Ogres novada jaunatnes lietu konsultatīvās komisijas locekļi ir 11. februāra apmācības Ogres novada domē, kurās tiks apspriesta jaunatnes politikas nepieciešamība, kā arī analizēta jau esošā situācija konkrēti Ogres novadā.  

92% no projekta "Ogres novada jaunatnes organizāciju kapacitātes stiprināšana" finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

kolēģe 
2012-02-06  07:23:31
Galvenais,pēc projekta noslēgšanas dzirdēt vai lasīt par rezultātiem!

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības