Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Ritvars Raits
  Publicēts: 2010-06-11  16:58:00 / Kārtība
 
 Ziņot redakcijai  

Ogres rajona tiesā pieņemts lēmums noraidīt akciju AS «Preses Nams» iesniegto pieteikumu par SIA «Rajona laikraksts «OGRES VĒSTIS»» maksātnespējas procesa pasludināšanu un ierosināto maksātnespējas procesu izbeigt. Agrākā Ogres rajona laikraksta izdevējus gan vēl gaida citi tiesu darbi – vairākiem bijušajiem darbiniekiem joprojām ir materiāla rakstura pretenzijas pret šo uzņēmumu.

SIA «Rajona laikraksts «OGRES VĒSTIS»» maksātnespējas procesa izskatīšana noritēja ļoti raiti. AS «Preses Nams" kā maksātnespējas pieteicēji, jau iepriekš bija informējusi tiesu, ka parādnieki ir pacentušies samaksāt gan visu parāda pamatsummu (vairāk nekā trīs tūkstošus latu), gan arī pielīgtos soda procentus. SIA «Rajona laikraksts «OGRES VĒSTIS»» pilnvarotā persona - zvērinātais advokāts Sergeja Rudāns, bija iesniedzis administratoram Pāvelam Kravčenko visus nepieciešamos uzņēmuma bilances pārskata dokumentus, tāpēc pēdējam nu vairs nebija nekādu šaubu par to, ka firma ir maksātspējīga.

Ogres rajona tiesas tiesnesis Dainis Plaudis nolasīja spriedumu, ar kuru noraidīja AS «Preses Nams» 2010. gada 24. martā Ogres rajona tiesā iesniegto pieteikumu par SIA «Rajona laikraksts «OGRES VĒSTIS»» maksātnespējas procesa pasludināšanu, Vienlaicīgi tiesnesis lēma atcelt apķīlājumu «Rajona laikraksts «OGRES VĒSTIS»» pamatlīdzekļiem, kas tikuši apķīlāti ar tiesneša 2010. gada 25. marta lēmumu, un dzēst aizlieguma atzīmi uz Zemesgrāmatu nodaļā reģistrēto uzņēmumam piederošo nekustamo īpašumu, kas atrodas Ogrē, Brīvības ielā 27. No SIA «Rajona laikraksts «OGRES VĒSTIS»» tiks piedzīta valsts nodeva 100 latu apmērā, kā arī atlīdzība par administratora pakalpojumiem piecu minimālo mēnešalgu apmērā (Ls 900).

Neoficiāla informācija gan liecina, ka par uzņēmumam piederošo nekustamo īpašumu – divstāvu ēku un zemi, kas atrodas pašā Ogres centrā, jau sastādīts pirkšanas-pārdošanas līgums. To par summu, kas pat šajos laikos šķiet pārlieku niecīga (50 tūkstoši eiro), esot iegādājusies kāda privātpersona.

Tajā pat laikā uzņēmuma tiesu darbi vēl nebūt nav beigušies. Sabiedrība gan atlaidusi gandrīz visus darbiniekus, tomēr lielai daļai no tiem ir palikušas materiāla rakstura pretenzijas (pienākoša apmērā neizmaksāti atlaišanas pabalsti, atvaļinājuma nauda, kompensācija par dīkstāvi u.tml.). Vismaz viena prasība ir iesniegta Ogres rajona tiesā, kur tās nodrošināšanai pieņemts lēmums par SIA «Rajona laikraksts «OGRES VĒSTIS»» kustamās mantas un naudas līdzekļu apķīlāšanu.

Uzņēmumu gaida arī kārtējā skaidrošanās ar Valsts Darba inspekciju, kurai ziņots par sava veida dīvainībām, atlaižot darbiniekus. Piemēram, aprīļa beigās tikai izsūtīti paziņojumi par darba līguma uzteikumu, kuros norādīts, ka darba attiecības tiks pārtrauktas 2010. gada 31. maijā. Tajā pašā laikā valsts institūcijām paziņots, ka darba attiecības pārtrauktas jau 2010. gada 31. martā...




Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

tornis 
2010-06-15  11:30:32
Starp citu cik atceros vismaz 2 rakstos rajona presē Ritvars Raits bija nobildēts un nosaukts īstajā vārdā un uzvārdā, minot arī viņa pseidonību. Vienreiz tas bija tad kad viņš saņēma pirmo prīzi un kaut kādu lielu republikānisku balvu par labākajām sporta fotogrāfijām kaut kādā lielā konkursā. Un otreiz laikam, ka kļuva par ņipra puikas tēti. Tā lūk, cienījamā "peška" (vai varbūt "peškis"). Lasīt vajag.

par Ritvaru Raitu 
2010-06-14  15:24:10
Man liekās ka Ritvaru Raitu tūkstoši pazīst no vaiga. Vismaz visa sportistu saime, lielvārieši u.c., kuru pasākumus viņš jau gadus četrus fotografējis un aprakstījis presē un portalos ar psedonimu Ritvars Raits. Daži šajā kļičkā viņu pat uzrunā un īsto vārdu un uzvārdu varbūt pat nezin.

MozuļuJānis 
2010-06-14  12:51:25
Ritvar Rait, nu, atklāj savu identitāti! - tautai jāzina savi varoņi. Citādi domās, ka es arī Jānis Rainis esmu (ja vien viņš šajos laikos dzīvotu). Es ne tikai nerakstu tik labi kā tu, es tagad nerakstu vispār, pat komentārus (izņemot šo un vēl kādu).

laidnis 
2010-06-14  06:11:14
"peška.", tev ne tikai niks jeb segvārds tāds, bet patiesi, arī dzīvē esi peška, - ja vēl nezini, kas ir Ritvars Raits. Laikam arī par sevi vari teikt: čukča ņe čitateļ, čukča pisateļ.

peška. 
2010-06-13  22:37:51
Ritvars Raits ir Mozuļu Jānis, vai ne? Abi ar Kārkliņu bija tāāādi draugi. Kaut ko nesadalīja un nu savu šķiršanos vazā pa Ogri. Riebjas lasīt. Kam interesē viņu kopīgais bizness un kašķīgais mīlas fināls...

kārklpeška 
2010-06-13  14:05:07
Paļcekskis ir Karkla atrastā kārtējā "peška" jeb streločņiks, droši vien. Re gas ir guglī: Anrī Paļčevskis, Aizkraukles rajons, Vietalvas pagasts, Vietalva, "Brūklenes"-10, Valdes loceklis. Kaut kads zemnieks laikam. un ko šis darīs ar ov maju un zemi?

pants 
2010-06-13  12:41:09
To Ogres Vēstis būdu un zemi nopircis Anrī Paļčevskis, p.k. 301164-11854, kopā par 35142,20 latiem, ar diviem pirkuma līgumiem, tā rāda zemesgrāmatu dati. Ar 29.aprīļa pirkuma līgumu nopircis 9/10 no īpašuma, bet ar 30. aprīļa pirkuma līgumu - atlikušo 1/10 no īpašuma. 5.maijā abi pirkuma līgumi iesniegti zemesgrāmatā un abi 12.maijā ierakstīti zemesgrāmatā. Vai ir īsti likumīgi tā nopirkt 2 daļās ar 1 dienas starpību un abus reizē ierakstīt zemesgrāmatā? Vai tā drīkst mākslīgi sadalīt un apiet pašvaldības pirmpirkuma tiesības? Ja nedrīkst ko klusē ogres dome?

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      





© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības