Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Georgs Gutpelcs
  Publicēts: 2008-09-04  10:24:00 / Sports
 
 Ziņot redakcijai  

 

1. grupa (1998. un jaunākas meitenes)

(vieta, vārds, uzvārds, rezultāts 12. kārtā, punkti kopā)
2 km
1. Veronika Vasiļjeva               11:36   30
2. Gita Bistrova                        14:48   298
3. Jevgēņija Dīcmane                15:55   26
 
2. grupa (1998. un jaunāki zēni)
2 km
1. Rainers Elksnītis                                9:48     254
2. Elvis Kundžēns-Kundžanovs 10:02   146
3. Kristaps Grants                                10:56   26
4. Rihards Vasiļjevs                              11:04   25
5. Pēteris Stankēvičs                             11:46   324
6. Intars Romanovs                               12:11   23
7. Gatis Kripēns                                   16:18   22
8. Kristaps Rudaks                               16:26   21
 
3. grupa (1995.-1997. meitenes)
2 km
1. Agnese Stankēviča               9:36     350
2. Sabīne Volkova                    10:02   314     
3. Diāna Kleva             10:50   26
4. Undīne Dindune                    11:36   287     
4 km
1. Inga Rītere                            19:01   290     
 
4. grupa (1995.-1997. zēni)
2 km
1. Pēteris Viļums                       8:32     150
2. Emīls Balodis                        14:45   28
 
5. grupa (1991.-1994. meitenes)
2 km
1. Kitija Elksnīte                       9:44     300
 
6. grupa (1991.-1994. zēni)
2 km
1. Kristaps Fedotovs                9:56     326
2. Artūrs Mūrnieks                   10:52   279
 
7. grupa (1972.-1990. sievietes)
4 km
1. Anita Čuhnova                      17:08   60
2. Inga Roze                             19:20   28
 
 
8. grupa (1968.-1990. vīrieši)
2 km
1. Oļegs Puzikovs                     8:31     247
2. Raitis Elksnītis                       8:33     236
4 km
1. Rolands Kaimiņš                   11:42   264
2. Jānis Pastars             12:59   337     
3. Edgars Berķis                       13:45   289
4. Dmitrijs Roņins                     14:39   248
 
9. grupa (1963.-1971. sievietes)
2 km
Diāna Elksnīte                           9:04     300
4 km
Mudīte Rītere                           19:11   348
 
10. grupa (1958.-1967. vīrieši)
4 km
1. Dzintars Melbārdis                15:46   232
2. Roberts Ivzāns                      16:03   238
3. Inesis Babāns                       19:00   295
 
12. grupa (1948.-1957. vīrieši)
4 km
1. Andris Pivars                        15:02   298
2. Jānis Kaimiņš                        15:31   162

Nākamā kārta (9. septembrī) ir Kalna skrējiens un arī Ogres rudens kross. Kā jau ierasts, īpaši tiks apbalvotas ģimenes, kuras piedalīsies šajā skrējienā. Starts 18:30 Zilajos kalnos pie ūdenssūkņu stacijas.
 

Apkopoti Zilokalnu skrējienu 12.kārtas rezultāti:




Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          





© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības