Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Raita Zemberga, sertificēta astroloģe, “Ogres Vēstis Visiem”
  Publicēts: 2010-02-09  09:06:00 / Viedokļi
 
 Ziņot redakcijai  

Šomēnes Saules ceļš ved Ūdensvīra zvaigznājā, bet jau 18.februāra vakarā debess spīdeklis nokļūst Zivīs.

Izpausties radoši

Pirmdiena un otrdiena, 8. un 9.februāris, nav no vieglajām emocionālā plānā. Vēlmē sevi apliecināt, paužot viedokli vienā otrā jautājumā, reizēm zūd mēra sajūta un tiek pārkāptas robežas. Pastiprināts jūtīgums, sabiezinātas krāsas. Abas dienas labvēlīgas skatuves kultūras darbiniekiem, māksliniekiem un mūziķiem, jo valda spēcīgs radošs pacēlums. Lietišķās attiecībās visus jautājumus nepieciešams pārrunāt mierīgā gaisotnē, nesteidzoties parakstīt vienošanās, paātrināt dažādus procesus, jo arī šeit mēdz uzplaiksnīt emocijas. Tāpat arī tālejoši plāni mēdz būt nereāli. Uzmanīgi ar alkoholu! Lietojot to šajā laikā, sekas var būt neprognozējamas.

Nedēļas sākums – pagrieziena punkts

Līdz pat ceturtdienai, 11.februārim, ne vienam vien radīsies vajadzība paplašināt savu ietekmi, pat ar spēka paņēmieniem. Taču kopumā šajā laikā dominē optimisms, augstas darba spējas. Visiem, kas apveltīti ar organizatora talantu, lieliski izdosies to likt lietā. Līderi būs pamanāmi – gan formālie, gan neformālie. Ja vien pastāv ticība un pārliecība par saviem darbiem vai jauniem aizsākumiem, šķēršļu nebūs. Nedēļas pirmā puse bagāta pārmaiņām, kuras skars ne vienu vien. Iespējams, nāksies izdarīt kādu izvēli, tas var būt pat pagrieziena punkts dzīvē. Šeit gan daudz kas atkarīgs no planētu ainas individuālajā zvaigžņu kartē, bet kopumā apstākļi sekmē visu iepriekš minēto.

Piektdiena un sestdiena sniedz lieliskas iespējas. Var plānot un domāt par darbībām tuvākajā nākotnē, bet uzsākt neko šajās divās dienās vēl nevajag, jo tuvojas Mēness cikla noslēgums – svētdien pulksten 4.51 no rīta iestājas jauns Mēness. Zvaigžņu stāvoklis labvēlīgs it visu lietu nobeigumam, apkopojumam. Labas dienas pašizglītībai, kvalifikācijas paaugstināšanai, dažāda veida kursu, interešu klubu apmeklējumam. Bez problēmām īstenosies šajā laikā radušās ieceres, kas saistītas ar dzīves praktisko pusi. Tāpat veiksmīgi būs kontakti paaudžu starpā, īpaši, ja tie saistīti ar kādu darbības jomu. Pozitīva nozīme patlaban dažāda veida rekomendācijām, tāpēc tās var gan lūgt, gan arī iesniegt, ja nepieciešams. «Dzirdīgas ausis» noteikti atradīsies. Labas dienas arī dažādām biedrībām, asociācijām.

No 12. līdz 22.februārim var nodarboties ar lietām, kas prasa pat milzīgu enerģijas atdevi – tās nepietrūks. Darbiem jābūt saplānotiem, tad tie noritēs bez aizķeršanās. Īpaši labi izdosies visi ikdienišķie pienākumi, ne tik daudz vērienīgi pasākumi. Jūtama augsta pienākuma apziņa, kas nodrošina padarītajam labu kvalitāti.

Valentīna dienā – saglabāt dvēseles mieru!

14.februāris jeb Valentīna diena ļoti piesātināta. Ne tikai datuma kalendārā dēļ, bet arī zvaigžņu stāvoklis ir iemesls, lai šo dienu nepavadītu vientulībā. Nepieciešams atrasties sabiedrībā vai ģimenes lokā. Nereti gan cilvēki mēdz būt ekspansīvi, neizvēloties izteikumus, kas var radīt zināmu spriedzi. Vislabāk no tās atbrīvoties palīdzēs tuvs cilvēks. Daloties ar viņu savās šaubās, uztraukumā vai priekā, atgriezīsies miers un «viss nostāsies savās vietās». Svarīgi nepārsteigties un – pirms ķerties kam klāt – rūpīgi apsvērt un izanalizēt situāciju. Vēlams izvairīties no kontaktiem ar ļaudīm, ar kuriem grūti saprasties, vēl jo vairāk – nepārdomāti iesaistīties kādā darījumā. Tam var izrādīties spekulatīvs raksturs. Uzmanīgi uz ielas un ceļiem!

Gan minētajā svētdienā, gan tai sekojošajā pirmdienā, otrdienā, neskatoties uz stresa situācijām, reizēm arī ilūzijām, netrūkst iedvesmas, ir spēcīga intuīcija. Labvēlīgs laiks garīgai izaugsmei, tā ka viss, ko apgūsim šajās dienās, dos jūtamus rezultātus. 15., 16.februārī veiksmīgi būs lietišķi kontakti, darījumi. Panākumus lielā mērā nodrošinās arī personiskā pievilcība. Pašu rokās patlaban arī tas, cik lielā mērā spējam ietekmēt apstākļus, un šeit ikkatram no mums sava nozīmīga loma. Labs laika periods darījumu cilvēkiem.

Karjera, popularitāte un neticamas lietas

No 16. līdz 18.februārim uzmanības centrā vēl vairāk izvirzīsies ļaudis ar aktīvu dzīves pozīciju. Jebkurā gadījumā – viņi centīsies kļūt pamanāmi, nostiprināt savas pozīcijas, iegūt popularitāti. Labvēlīgs laiks sadarbības partneriem, īpaši, ja viņi ir pretēja dzimuma. Ieguvēji šajās dienās arī tirgotāji. Cilvēki, vairāk kā jebkad, vēlas sevi iepriecināt, atsaucas dažnedažādām akcijām un piedāvājumiem. Var domāt arī par to, kā palielināt savus ienākumus, jo patlaban radušās idejas mēdz būt dzīvotspējīgas.

Ja plānots pakāpties pa karjeras kāpnēm, tad laiks no 22. līdz 24.februārim tam kā radīts. Gluži nejauši var parādīties iespējas, par kurām pat nav iedomāts. Arī mērtķtiecīgas darbības nebūs bez rezultātiem. Visi pasākumi, kas vērsti uz darba efektivitātes nodrošināšanu, attaisnos līdzekļus un cerības. Nevajadzētu baidīties arī izmēģināt ko jaunu, vēl neizzinātu. Tas paplašinās redzesloku un sniegs vērtīgus ieguvumus. Katrā cilvēkā ir arī kādas slēptās rezerves. Šis nu ir īstais brīdis ļaut tām izpausties.

Mēneša divas pēdējās dienas – 28., 29.februāris – nav no vieglajām. Būtiski pārliecināties – vai tiešām radītie priekšstati ir reāli? Varbūt vienkārši tās ir iedomas vai vēlme saskatīt to, ko gribas redzēt? Neraugoties uz to, šajā laikā mēdz notikt arī neticamas lietas, tāpēc jābūt gataviem dažādiem pārsteiguma momentiem. Savukārt zināma spriedze pat nepieciešama – lai atgrieztos realitātē un risinātu jautājumus, kas patiesi būtiski un nozīmīgi.

Tajā pašā laikā zvaigznes labvēlīgas dažādu saimniecisku jautājumu risināšanai, strukturālām reformām un svarīgiem lēmumiem. Tas gan viss jāiespēj līdz februāra pēdējās svētdienas pulksten 18.38, jo tad iestājas pilnmēness, un šo vakaru vislabāk pavadīt savās mājās, neapmeklējot arī skaļus un vērienīgus pasākumus, izvairoties no pūļa. Tiem, kas šajā laikā mācās, ja paredzami pārbaudījumi – piemērotākais brīdis to kārtošanai. Svarīgi atcerēties par veselīgu dzīvesveidu. Jebkurš solis, kas sperts šajā virzienā, dos pozitīvu lādiņu un cerētos rezultātus. It īpaši svarīgi neiekrist pārmērībās attiecībā pret pārtikas produktiem.

Vēlams parūpēties par to, lai šajā dienā saņemtie iespaidi būtu jauki un neikdienišķi, jo lielā mērā tas arī pašu rokās.

 
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības