Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

lielvarde.lv
  Publicēts: 2009-10-20  12:30:00 / Izglītība
 
 Ziņot redakcijai  

Lielvārdes novada pašvaldība aicina pieteikties Lielvārdes novada pedagogus Eiropas sociālā fonda projekta „Cilvēkresursi un nodarbinātība" apakšaktivitātei „Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos".

Pamatojoties uz 2009.gada 1.septembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.998 "Noteikumi par darbības programmas „Cilvēkresursi un nodarbinātība"  papildinājuma 1.2.2.1.5. apakšaktivitāti  „Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos"", tiek izsludināta pedagogu pieteikšanās stipendiju un mērķstipendiju saņemšanai 2009. gadam. Pretendentiem dokumenti jāiesniedz Lielvārdes novada pašvaldībā (Raiņa iela 11A, Lielvārde, Lielvārdes novads) tehniskajai sekretārei no 2009.gada 20.oktobra līdz 3.novembra plkst. 17.00

Uz stipendiju vai mērķstipendiju var pretendēt Lielvārdes novada izglītības iestādēs pamatdarbā strādājošs pedagogs,

1. kurš var zaudēt darbu izglītības iestādē izglītības sistēmas strukturālo pārmaiņu dēļ- pedagoga slodze ir mazāka par deviņām kontaktstundām nedēļā kopā visās izglītības iestādēs, kurās pedagogs strādā, ar nosacījumu, ka pedagogs nestrādā citā darbavietā ārpus izglītības iestādes. Atbalsts plānots jaunu prasmju apguvei citā nozarē vai specialitātē, tai skaitā uzņēmējspēju attīstīšanai vai komercdarbības un pašnodarbinātības uzsākšanai.

Stipendija nepārsniedz 100 latu mēnesī un to piešķir uz apmācību laiku, nepārsniedzot sešu mēnešu periodu, mācību maksa nepārsniedz 320 latu (Ls 300, - apmācībām, Ls 20, - konsultācijai pie karjeras konsultanta);

2. kurš izglītības sistēmas strukturālo pārmaiņu dēļ ir nonācis vai nonāks jaunos darba apstākļos un kuram paredzēto pienākumu veikšanai trūkst attiecīgas profesionālas kvalifikācijas, piem., darbam apvienotajās klasēs, cita mācību priekšmeta mācīšanai nepieciešamā sertifikāta iegūšanai atbilstoši normatīvajiem aktiem par prasībām pedagogu izglītībai un profesionālajai kvalifikācijai (pārkvalifikācija un tālākizglītība - B līmeņa kuri 72-110 stunu apjomā).

Stipendija nepārsniedz 100 latu mēnesī un to piešķir uz apmācību laiku, nepārsniedzot sešu mēnešu periodu, mācību maksa nepārsniedz 200 latu;

3. kurš strādā vispārējās izglītības iestādē ar darba slodzi deviņas vai vairāk kontaktstundas nedēļā un īsteno izglītības programmu, un kurš iesaistījies  savas profesionālās darbības novērtēšanā.

Mērķstipendija nepārsniedz 100 latu mēnesī un to piešķir uz četriem mēnešiem.

Pedagogs var atkārtoti pretendēt uz mērķstipendiju, kopā nepārsniedzot astoņu mēnešu  periodu.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības