Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Ogres novada domes preses dienests
  Publicēts: 2009-09-11  08:25:00 / Kultūra
 
 Ziņot redakcijai  

Ogres novada dome šā gada 4. septembrī saņēma Viktora Leimaņa un Kārļa Auziņa - zemes gabala J. Čakstes pr. 2, Ogrē, īpašnieku, - iesniegumu, kurā lūgts domes deputātus izskatīt viņu iesniegumu un pieņemt motivētu lēmumu saistībā ar publisku un izklaides pasākumu rīkošanu Ogres estrādē vasaras sezonā 2010. gadā.

Pirms kārtējās domes komiteju sēdes, kas notika 10. septembrī, domes priekšsēdētājs Edvīns Bartkevičs informēja deputātus par iesnieguma saņemšanu un par to, ka šis iesniegums nodots juridiskajai nodaļai atzinuma sagatavošanai. Pēc atzinuma saņemšanas tiks lemts par turpmāko rīcību.

Iesnieguma teksts: „Sakarā ar to, ka Ogres estrādes īpašniekiem un publisku pasākumu organizatoriem ir vairākkārt ticis aizrādīts, ka "estrādē notiekošo publisko pasākumu rīkotāji praktizē tādu kārtību, ka vispirms noslēdz līgumus ar izpildītājiem, tad seko iespaidīgas reklāmas kampaņas, tiek izpārdots tūkstošiem ieejas biļešu, un tikai tad, pāris nedēļas pirms pasākuma, tiek paprasīta atļauja arī pašvaldībai. ...... un katrs novada domes nosacījums vai prasība jau tiek uztverta vismaz kā ne īpaši labvēlīga attieksme no pašvaldības puses”, mēs vēlamies savlaicīgi parūpēties par kvalitatīvu publisku pasākumu rīkošanu Ogres estrādē.

Vairākas juridiskās personas ir vērsušās pie mums ar lūgumu iznomāt estrādi, lai vasaras sezonā rīkotu publiskus izklaides pasākumus. Ņemot vērā, ka viena no pamatprasībām līguma noslēgšanai – ir publisku pasākumu rīkošana līdz plkst. 06:00 rīta, mēs vēršamies Ogres novada domē ar lūgumu izskatīt šo iesniegumu, lai, balstoties uz pieņemto lēmumu, garantētu sadarbības partneriem līguma noteikumu ievērošanu attiecībā uz publisku pasākumu norises laiku, kā arī Ogres novada domes izvirzīto nosacījumu izpildi. Papildus vēlamies norādīt, ka jebkura juridiskā persona savas saimnieciskās darbības ietvaros plāno budžetu, vēl vairāk, ka, lai organizētu publisku pasākumu, mākslinieka vizīti Latvijā ir jāpiesaka tā administratoram 8-9 mēnešus pirms plānotā pasākuma rīkošanas dienas, ka arī ir nepieciešams noformēt visas ieceļošanas formalitātes. Tāpēc, lai savlaicīgi organizētu, kā arī ieplānotu publisku pasākumu rīkošanu Ogres estrādē nākamajā vasaras sezonā, ir nepieciešams zināt par tā ekspluatācijas ierobežojumiem, gadījumā, ja tādi pastāv. Gadījumā, ja starp Ogres estrādes īpašniekiem un Ogres novada domi netiks panākta vienošanās un netiks pieņemts attiecīgs lēmums par Ogres estrādes turpmākās izmantošanas noteikumiem un/vai ierobežojumiem, mēs izskatīsim iespēju izmantot estrādi citiem mērķiem, kā, piemēram, sadalīt nekustamo īpašumu zemesgabalos un paredzēt tos tālākai apbūvei vai tml.”

Kā zināms, pašvaldībai, izskatot pasākumu organizētāju pieteikumus pasākumu rīkošanai, ir jāievēro LR “Publisku izklaides un svētku pasākumu drošības likums” prasības. Savukārt konkrētas teritorijas izmantošana var notikt tikai atbilstoši teritorijas plānojumā noteiktajiem mērķiem.

Saskaņā ar Ogres novada teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumiem (apstiprināti 12.07.2007.) Ogres estrādes teritorija ir sabiedrisko iestāžu un apstādījumu teritorija, līdz ar to šo nekustamo īpašumu sadalīt nav tik vienkārši.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

nožēlojami 
2009-09-12  13:12:43
nmjā... dūšas nepietiek pašam parakstīt...

on 
2009-09-12  11:57:31
Īpašnieks - Kārlis :))). Sievastēvs, pensionārs ''lūdz '' Domei. Auziņam vienmēr pietiek ''podstavnih lic'' !!!

Ogrenietis 
2009-09-11  16:13:11
Estrādi vajag pārrakstīt uz Helmaņa vārda ,un viss būss kartībā!!!! Auziņš to nesaprot.

ruk-ruk 
2009-09-11  15:45:32
Un kā būs ar vepriem un vēl tur kādiem - lauberē? Vai tur nevajaga juristu iejaukšanās? Iedzīvotāji streso varbūt vairāk nekā mes?

jans 
2009-09-11  14:02:49
Būs vien domei kādreiz jāpieņem nepopulārais lēmums estrādi pārvietot ārpus pilsētas.

sapratne 
2009-09-11  09:18:25
Iedzīvotāji, ja vien vēlēsies, pielāgosies, bet par "Saulstaru" klientiem gan jādomā. Abas iestādes tādā režīmā blakus turēt būtu necilvēcīga rīcība. Koncentrācijas nometnēs viena no metodēm, lai ieslodzītie sajuktu prātā, bija sadzīt viņus šaurā telpā un pārējiem likt radīt pēc iespējas lielāku troksni - ar koka tupelēm pa skārdu.

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības