Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2021-03-18  18:31:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

SIA “Ogres Namsaimnieks” pārvaldīšanā esošajās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās 2021. gadā  plānots veikt remonta un uzturēšanas darbus saskaņā ar sagatavotajiem uzturēšanas darbu plāniem, kas stājušies spēkā š. g. 1. janvārī. Jau ziņots, ka dzīvokļu īpašnieki pērn oktobrī iepazīstināti ar Obligāti veicamo dzīvojamo māju uzturēšanas un apsaimniekošanas darbu plānoto ieņēmumu un izdevumu tāmēm 2021. gadam un dzīvojamām mājām nepieciešamo remonta darbu apkopojumu.

Lai optimizētu veicamo darbu izmaksas, plānots izsludināt publiskus iepirkumus līdzīgu darbu grupām. Gada lielākais iepirkums, kas š. g. martā jau izsludināts, ir inženiertīklu nomaiņas darbi 39 dzīvojamās mājās. Paredzēts veikt kanalizācijas, karstā un aukstā ūdens, apkures stāvvadu un guļvadu, kā arī noslēgventiļu maiņu un cauruļvadu izolēšanu.

Daudz lielāki līdzekļi nekā pērn šogad atvēlēti logu un durvju nomaiņai dzīvojamo māju koplietošanas telpās. Nomaiņu paredzēts veikt 25 dzīvojamajās mājās, tā uzlabojot ēku energoefektivitāti. Galvenokārt tiks nomainītas vecās koka durvis (ārdurvis, pagraba, bēniņu un kāpņu priekštelpu jeb vējtveru durvis, kā arī durvis uz atkritumu konteineram paredzēto telpu), aizvietojot pēc vajadzības ar metāla, finierētām vai PVC durvīm, kā arī tiks nomainīti koka logi. Koka ārdurvis, kas gaisa mitruma ietekmē mēdz deformēties, lielākoties tiks aizvietotas ar metāla durvīm, kuras nedeformējas un kurām ir daudz labāka siltuma pretestība, savukārt koka logu vietā tiks uzstādīti PVC logi.

Elektroinstalācijas pārbaudes paredzēts veikt 26 dzīvojamajās mājās. Vairumā dzīvojamo māju šīs pārbaudes veiktas jau pagājušajā gadā, un šogad 28 dzīvojamās mājās, kurās pērn konstatēti elektroinstalācijas defekti, tiks veikts elektroinstalācijas remonts (kāpņu telpās, pagrabā vai bēniņos). Vairākās dzīvojamās mājās plānots veikt apliecinājuma karšu un labiekārtošanas projektu izstrādi, iekšpagalmu ceļu remontdarbus, autostāvvietu paplašināšanu vai izbūvi, dažādus būvdarbus un apdares darbus, liftu un fasāžu remontdarbus, balkonu un lodžiju atjaunošanu, ārējās lietusūdens novadīšanas sistēmas remontu un ventilācijas skursteņu virsjumta daļas piemūrēšanu. Kopumā šogad plānots veikt 181 remonta un uzturēšanas darbu 93 dzīvojamās mājās. 

Uzturēšanas darbi gada plānā lielākoties iekļauti pēc dzīvojamo māju vizuālās apsekošanas, kurā tika fiksēti defekti un attiecīgi ieplānota to labošana. Tā, piemēram, konstatēts, ka daudzviet nepieciešama starplogu un lodžiju vairogu nomaiņa, izstrādājot vienotu vizuālo risinājumu visai dzīvojamai mājai. 

Visu plānoto remonta un uzturēšanas darbu kopējā plānotā summa ir 532 907,75 eiro. Vairums darbu tiks veikti no tekošajiem dzīvokļu īpašnieku maksājumiem vai dzīvojamās mājas finanšu līdzekļu atlikuma, bet daļa darbu tiks finansēta no to veikšanai mērķtiecīgi veiktajiem dzīvokļu īpašnieku uzkrājumiem. 

Savas dzīvojamās mājas apstiprināto uzturēšanas darbu plānu dzīvokļu īpašnieki var apskatīt SIA “Ogres Namsaimnieks” klientu portāla https://e.ogresnamsaimnieks.lv/ (reģistrētiem lietotājiem) sadaļā “Mājas lieta”. Telefoniski informāciju par plānotajiem remonta un uzturēšanas darbiem var saņemt, darba laikā zvanot SIA “Ogres Namsaimnieks” Ēku apsaimniekošanas departamenta ekonomistei uz tālruņa numuru 65049112.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      


© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības