Noderīgas saites:

ogresnovads.lv
  Publicēts: 2020-01-09  15:38:00 /

Ziņot redakcijai

Savu 16. uzvaru 17 "Pafbet" Latvijas - Igaunijas līgas spēlēs izcīnījis vicelīderis BK "Ogre", kas vakar savā laukumā ar 77:71 pieveica "Pärnu Sadam", kuru nespēja glābt arī Laura Blaua 24 gūtie punkti un desmit savāktās atlēkušās bumbas.

Abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē Pērnavā ogrēnieši bija spējuši izcīnīt visnotaļ sarežģītu uzvaru ar 81:75. Arī vakardienas spēlē pērnavieši ar Lauri Blauu priekšgalā nekādas atlaides dot negrasījās. "Ogres" sastāvā vakar pirmo spēli šosezon aizvadīja Marts Ozolinkēvičs. Mača sākumā abas komandas apmainījās ar vadības grožiem, pirmā ceturkšņa izskaņā ogrēniešiem veica sešu punktu izrāvienu, kas mājiniekiem pirmo desmitminūti ļāva noslēgt ar 23:19 pārsvaru.

Ogrēniešiem izdevās aizvadīt ļoti kvalitatīvu pirmā puslaika izskaņu un otrā puslaika sākumu, kad mājinieki ar šķietami izšķirošu 16:2 izrāvienu ieguva jau 20 punktu pārsvaru (53:33). Tomēr turpinājumā ogrēnieši iniciatīvu pāragri izlaida no rokām, izmeta ļoti daudz nesekmīgu tālmetienu ("Ogre" realizēja tikai 13 no 38 trejačiem) un ar pērnaviešu 22:3 izrāvienu ceturtās ceturtdaļas sākumā rezultāts jau bija 55:56.

Pēc šī pavērsiena "Ogre" sāka aktīvāku spēli, taču nespēja atgūt pārliecinošu vadību. Nervozā un neprecīziem metieniem bagātā nobeigumā ļoti svarīgu trejaci realizēja Rinalds Sirsniņš, 78 sekundes līdz beigām mājinieku labā panākot 75:69.

Uzvarētāju labā rezultatīvākais ar 15 punktiem, sešām atlēkušajām bumbām un piecām rezultatīvām piespēlēm bija Rinalds Sirsniņš. 14 punktus un septiņas bumbas zem groziem pievienoja Džeimss Beitmons, savukārt 12 punkti, četri bloki un septiņas bumbas zem groziem Kaspara Bērziņa kontā. Ivars Rihards Žvīgurs ogrēniešu grozā raidīja 11 punktus. Viesu sastāvā bez Blaua atzīmējami arī Merta Rozentāla 18 punkti.

"Ogre" - "Pärnu Sadam" 77:71 (23:19, 23:14, 10:20, 21:18)

Ogre: Sirsniņš 15 (6ab, 5rp, 5kļ), Beitmons 14 (7ab), Bērziņš 12 (7ab, 4blk, 4piez), Zēbergs 12, Dārgais 11 (7ab, 7rp, 4piez), Mizis 7 (4ab), Pozņaks 6, Apsītis, Zotovs, Ozolinkēvičs, Mališevs.

Pärnu Sadam: Blaus 24 (10ab), Rozentāls 18 (5ab, 4kļ), Posts 12 (7ab, 4rp, 4piez), Žvīgurs 11 (4ab, 4piez), Stojadinovičs 4 (4ab), Rāps 1 (4rp), Lotuss 1, Sāremēls, Rītsalu, Kasks.

Nākamā spēle BK "Ogre" paredzēta jau 15. janvārī, kad vicelīdere mājās uzņems Valmiera Glass/ViA.