Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2019-11-20  12:02:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

Š. g. 14. novembra vakarā SIA “Ogres Namsaimnieks” pārstāvji tikās ar tās apsaimniekoto daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieku pilnvarotajām personām un kontaktpersonām, lai pārrunātu 2020. gadā piedāvātos veicamos darbus.

Jau ziņots, ka šogad veikta visu SIA “Ogres Namsaimnieks” apsaimniekoto dzīvojamo māju vizuālā apsekošana, noskaidrojot to tehnisko stāvokli un nereti atklājot būtiskas problēmas, kas ļāvušas identificēt steidzamākos veicamos darbus.

Dzīvokļu īpašniekiem nosūtītas veicamo darbu tāmes un daļai māju arī aptaujas anketas, lai, izstrādājot 2020. gada darbu plānu, ņemtu vērā dzīvokļu īpašnieku vēlmes. Uzņēmuma vadītājs Kaspars Grīnbergs atzina, ka šobrīd lielākā problēma ir dzīvokļu īpašnieku zemā aktivitāte. K. Grīnbergs aicina situāciju mainīt un mudina dzīvokļu īpašniekus aktīvāk iesaistīties lemšanā par savā dzīvojamā mājā veicamajiem darbiem, saprotot, ka dzīvokļa īpašniekam pieder ne tikai pats dzīvoklis, bet arī mājas koplietošanas daļa, un komforta līmenis dzīvoklī ir cieši saistīts ar mājas kopējo tehnisko stāvokli.

SIA “Ogres Namsaimnieks” Ēku apsaimniekošanas departamenta vadītājs Mārtiņš Kaiva norādīja, ka aptaujas anketas sagatavotas un nodotas dzīvokļu īpašniekiem balsošanai kopumā 36 dzīvojamām mājām. “Vēlamies iesaistīt dzīvokļu īpašniekus šo darbu izvērtēšanā. Aptaujātajām 36 mājām piedāvāti 18 darbu veidi, kopumā 70 darbi par kopējo summu 323 494 tūkstoši eiro,” stāsta M. Kaiva. Tā 3 mājām piedāvāts veikt ventilācijas skursteņu pārmūrēšanu vai jumtiņu nomaiņu, 11 mājās karstā ūdens un recirkulācijas guļvadu maiņu, kas nepieciešama arī leģionāru slimības izplatīšanās iespējamības mazināšanai. 8 mājām piedāvāts veikt aukstā ūdens guļvada maiņu, 7 mājām – apkures sistēmas stāvvadu noslēgventiļu maiņu. Citviet paredzēta apkures sistēmas guļvadu izolācijas maiņa, aukstā un karstā ūdens, recirkulācijas un kanalizācijas stāvvadu maiņa, starplogu vairogu maiņa, fasādes starppaneļu bojāto šuvju remonts, elektroinstalācijas atjaunošana, kāpņu telpu iekšējās apdares remonts, liftu atjaunošana, dažādi projektēšanas un citi darbi.

“Nevienu no šiem darbiem nevaram veikt, ja daudzdzīvokļu dzīvojamo māju īpašnieku vairākums nebūs lēmis par to izpildi. Arī tad, ja dzīvokļu īpašnieki negrib veikt nevienu no piedāvātajiem darbiem, ir svarīgi šo nostāju paust anketā, norādot savu balsojumu,” sacīja K. Grīnbergs. Savukārt dzīvojamo māju pārstāvji uzsvēra līdz šim piedzīvotos sarežģījumus jau pirms vairākiem gadiem plānoto darbu izpildē un pauda vēlmi, lai pirms jaunu darbu plānošanas tiktu pienācīgi izpildīti jau iepriekš ieplānotie darbi.

“Ar dzīvokļu īpašnieku vairākuma atbalstu varam lemt arī, piemēram, par mājas izgreznošanu ar lampiņām Ziemassvētku laikā,” kā piemēru minēja K. Grīnbergs, tomēr uzsverot, ka lielākoties mājās risināmi daudz nopietnāki jautājumi. “Visām dzīvojamām mājām agri vai vēlu būs nepieciešams kapitālais remonts, lielas investīcijas īsā laika periodā. Tādēļ ārkārtīgi svarīgi jau šobrīd aktīvi piedalīties savu īpašumu apsaimniekošanā.”

 Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

Lasītājs 
2019-11-20  18:46:11
Izpildīt vajag solīto un apgrozīt Ogres pašvaldības piešķirto gandrīz 135000 eur lielo finansējumu un tikai tad plānot. Mēs visi saprotam,ka Uzņēmumam ir nepieciešamas finanses . Jums ir iespēja pelnīt. Izdariet -dabūsiet

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības