Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2019-10-17  14:42:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

SIA “Ogres Namsaimnieks” sagatavoto pārvaldīšanas līgumu nosacījumu saskaņošana ar Ogres daudzdzīvokļu dzīvojamo māju  dzīvokļu īpašniekiem ir noslēgusies, informē uzņēmuma vadītājs Kaspars Grīnbergs.

Tādējādi Ogrē ir uzsākta dzīvojamo māju pārvaldīšanas tiesību pārņemšana dzīvokļu īpašnieku rokās, lai to deleģētu viņu pašu izvēlētajam pārvaldniekam. Līdz šim gandrīz  visas Ogres daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas atradušās pašvaldības bilancē.

Pirmais SIA “Ogres Namsaimnieks” sagatavotais pārvaldīšanas līgums noslēgts ar dzīvojamās mājas Meža prospektā 4a, Ogrē, dzīvokļu īpašniekiem. Noslēgtajā pārvaldīšanas līgumā paredzēta arī dzīvokļu īpašnieku pilnvarotās personas  jeb “mājas vecākā” atalgojuma izmaksas kārtība. 

Minētās dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku pilnvarotā persona SIA “Ogres Namsaimnieks”  jau iesniedzis dzīvokļu īpašnieku vairākuma parakstītus apliecinājumus, ar kuriem tie piekrīt veikt samaksu dzīvokļu īpašnieku pilnvarotajai personai. Par savas dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku pilnvarotās personas darbu nav piekrituši maksāt tikai daži dzīvokļu īpašnieki. “Tā ir katra dzīvokļa īpašnieka brīva izvēle – maksāt šo maksājumu vai nē,” skaidro K.Grīnbergs.

“Vienkāršāka atlīdzības kārtība dzīvokļu īpašnieku pilnvarotajai personai ir tad, ja viņš ir viens no attiecīgās dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašniekiem un ir piekritis saņemt atlīdzību atlaides veidā no apsaimniekošanas maksas par savu dzīvokli.Šajā gadījumā atlaides apjoms tiek sadalīts uz citiem dzīvokļu īpašniekiem – tiem, kas piekrituši šādā veidā apmaksāt sava pārstāvja darbu”, skaidro K.Grīnbergs

Dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieki pārņem savas mājas pārvaldīšanas tiesības, slēdzot līgumu ar izvēlēto pārvaldnieku, kas var būt gan SIA “Ogres Namsainieks”, gan kāds cits pārvaldnieks. K.Grīnbergs uzsver, ka dzīvojamām mājām, kas izvēlējušās citu pārvaldnieku, līdzi seko arī visi veidotie uzkrājumi – atlikumi no iemaksātās apsaimniekošanas maksas un iemaksas remontu-uzkrājumu fondā. Tie jaunajiem pārvaldniekiem tiek nodoti ar pieņemšanas-nodošanas aktu, kas sagatavotspēc Ogres novada pašvaldības domes lēmuma pieņemšanas par dzīvojamās mājas pārvaldīšanas tiesību nodošanas.

Š.g. 19.septembrī Ogres novada pašvaldības dome pieņēma lēmumu par sešu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanas tiesību nodošanu dzīvokļu īpašnieku izraudzītajiem pārvaldniekiem. Līdz ar to, šobrīd tiek veiktas nepieciešamās darbības, lai sagatavotu pieņemšanas-nodošanas aktus un no š.g. 1.novembra dzīvojamās mājas būtu jauno pārvaldnieku pārziņā.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības