Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2019-10-06  14:52:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

Kad rudens lapas ir viskrāsainākās un dārzos vēl koši greznojas dālijas un asteres, atnāk Skolotāju diena. Arī šogad Skolotāju dienas noskaņās pašvaldība sveica labākos izglītības iestāžu darbiniekus un balvas “Gada pedagogs 2019” laureātus.

2019./2020.mācību gadā Ikšķiles novadā esošajās izglītības iestādēs pavisam strādā vairāk kā 300 pedagogi un gandrīz 150 tehniskie darbinieki, pedagogu saimē uzņemti arī 26 jauni skolotāji. Lai pedagogus motivētu un teiktu paldies par  nesavtīgo darbu, šādu svinīgo pasākumu pašvaldība organizēja jau desmito reizi.

Ierodoties uz pasākumu, katrs tā dalībnieks saņēma ar sirds siltumu darinātas laimes pogas-  nelielu, bet īpašu  dāvanu no Ikšķiles novada pašvaldības, lai tā nestu ne tikai laimi, bet arī prieku, veiksmi un veselību. Svinīgajā daļā klātesošos uzrunāja un profesionālajos svētkos sveica Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš un  domes priekšsēdētāja vietnieks Česlavs Batņa.

Lai izglītības iestāde varētu nodrošināt kvalitatīvu izglītības procesu, liela nozīme ir tā vadītājam. Tādēļ pateicībā par veiksmīgo sadarbību un ieguldīto darbu pašvaldība sveica Ikšķiles vidusskolas direktori Gintu Liepiņu, Tīnūžu sākumskolas direktori Zani Āboliņu, PII “Urdaviņa” vadītāju Valdu Krinkeli, PII “Čiekuriņš” vadītāju Laimīti Seņkāni-Sosti, Ikšķiles Mūzikas un mākslas direktori Valdu Jermanovu,  Sporta skolas direktori Andželiku Krūmiņu-Brūnu, Ogres tehnikuma direktori Ilzi Branti, privātās pirmsskolas izglītības iestādes un jaundibinātās Montesori sākumskolas “Ķiparu nams” vadītāju Sandu Reikmani un biedrības “Ikšķiles Brīvā skola” direktori Kristīni Liberti. Pateicību par sadarbību un ieguldījumu interešu izglītības īstenošanā Ikšķiles novadā saņēma biedrības “Rasas krāsas” vadītāja māksliniece Lauma Palmbaha, savukārt pateicību par atsaucību, sadarbību un ieguldījumu Ikšķiles novada pašvaldības organizētajos izglītības jomas pasākumos saņēma Ikšķiles novada Uzņēmēju biedrība.

Jau tradicionāli pasākuma kulminācija bija konkursa “Gada pedagogs 2019“ apbalvošanas ceremonija. Svētku reizē īpašs paldies izskanēja konkursa dalībniekiem.  Domes  priekšsēdētāja vietnieks Česlavs Batņa un Izglītības, sporta  un jaunatnes lietu pārvaldes vadītājas p.i. Liene Šmite pateicības rakstus pasniedza konkursa nomināciju: “Pedagogs inovators”, “Pedagogs mentors”, “Jaunais pedagogs”, “Lokālais patriots” un  “Labākais tehniskais darbinieks” ieguvējiem- pedagogiem un tehniskajiem darbiniekiem, kuru ikdienas darbu augstu novērtējuši un kurus atzinības saņemšanai izvirzījuši izglītības iestāžu vadītāji.

Nominācijā “Pedagogs inovators” pateicību saņēma  Ikšķiles vidusskolas mehatronikas skolotājs Didzis Avišāns, PII “Urdaviņa” pirmsskolas izglītības skolotāja Ilze Kokare, PII “Čiekuriņš” sporta skolotāja Inese Auziņa.

Nominācijā “Pedagogs mentors” pateicību saņēma Ikšķiles vidusskolas sākumskolas skolotāja Ieva Radziņa-Sproģe, Tīnūžu sākumskolas izglītības psiholoģe Inese Platpīre, PII “Urdaviņa” pirmsskolas izglītības skolotāja Iveta Zariņa,  Ogres tehnikuma pasniedzēja Tatjana Skābarde.    

Nominācijā “Jaunais pedagogs” pateicību saņēma Ikšķiles vidusskolas ģeogrāfijas skolotāja Līna Bužoka, Tīnūžu sākumskolas sākumizglītības pedagoģe Judīte Saliņa, PII “Urdaviņa” pirmsskolas izglītības skolotāja Liene Avotiņa, PII “Čiekuriņš” pirmsskolas izglītības skolotāja Zita Kokina, Ogres tehnikuma pasniedzēji Anda Vilciņa un Dāvis Alksnis.

Nominācijā “Lokālais patriots” pateicību saņēma Tīnūžu sākumskolas sākumizglītības pedagogs Madara Kuģe, Ogres tehnikuma pedagogi Ivo Ķesteris un Ojārs Priede.

Nominācijā “Labākais tehniskais darbinieks” pateicību saņēma Ikšķiles vidusskolas saimniecības vadītājs Raivis Kābelis, Tīnūžu sākumskolas pirmsskolas dežurante Rasma Simsone, PII “Urdaviņa” noliktavas pārzine Mārīte Barkāne, PII “Čiekuriņš” sētniece Vanda Rulle, Ogres tehnikuma galvenā grāmatvede Kristīne Buče.

Pateicības saņēma arī Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas pedagogi: Varis Lamsters, Anete Krastiņa, Linda Lovniece,  PPII “Ķiparu nams” pedagoga palīdze Antra Vītola un pirmsskolas pedagoģe Andželika Mačerniece, biedrības “Ikšķiles Brīvā skola” skolotāja Liene Strautiņa un pirmsskolas vadītāja Līga Beināre.

Šogad konkursam tika pieteikti 20 pretendenti no PII “Urdaviņa”, PII “Čiekuriņš”, Tīnūžu sākumskolas un Ikšķiles vidusskolas. Izvērtējot iesniegumus, elektronisko balsošanu un iestāžu vadītāju vērtējumus, konkursa „Gada pedagogs” apbalvošanas komisija  nolēma piešķirt trīs titulus „Gada pedagogs 2019”.

Nominācijā "Gada pedagogs pirmsskolā” pateicības saņēma PII “Urdaviņa” pirmsskolas skolotājas: Biruta Polnija, Elīna Atvare, Kristīne Gavriļenko, PII “Čiekuriņš” pirmsskolas skolotājas: Zita Kokina, Sintija Pūpola, Rasma Pērkone, Baiba Kārkliņa un Anita Suhareva.  Galvenā balva nominācijā "Gada pedagogs pirmsskolā” tika pasniegta PII “Urdaviņa” skolotājai Dacei Seimanovai. Par viņu pieteikumā bija rakstīts: “Dace Seimanova ir pedagogs ar augstām darba spējām, viņa konsekventi seko līdzi bērna ikdienas vajadzībām, pilnveido bērna pašapkalpošanās prasmes, labi risina dažādas konfliktsituācijas. Skolotāja Dace nebaidās uzņemties atbildību, piedāvāt un ieviest jaunas metodes mācību procesā. Viņa ir dzīves gudra, atraktīva, dzīvespriecīga, iniciatīvas bagāta. Mūsu mazie ķipari kopā ar Daci pagājušajā mācību gadā devās uz izrādēm Ogres Kultūras centrā, izmantojot sabiedrisko transportu, kur šādā veidā bērni apguva ne tikai labas uzvedības prasmes, bet arī vēroja apkārtējo dabu, iepazīstot sabiedrisko transportu, apgūsot klausīšanās prasmes. Dacei patīk eksperimentēt- ziemas laikā bērni apguva krāsas laukā, uz baltā sniega veidojot varavīksni.”

Nominācijā "Gada pedagogs sākumskolā" pateicības saņēma Ikšķiles vidusskolas sākumskolas skolotājas: Sanda  Skujiņa, Santa Kamša un sākumskolas informātikas un datorikas skolotāja Aija Katkovska,  Tīnūžu sākumskolas skolotājas Vita Grebzde un Valda Sidorova. Galveno balvu nominācijā "Gada pedagogs sākumskolā" ieguva Ikšķiles vidusskolas direktores vietniece izglītības jomā sākumskolā (1.-4.klasei) Solvita Zirne.  “Solvita ir ļoti aktīva, zinoša un drosmīga, vienmēr gatava eksperimentiem, pārmaiņām un inovāciju ieviešanai gan savā, gan kolēģu darbā. Vēloties dažādot un pilnveidot mācību procesu sākumskolā, Solvita ir ideju bagāta un ar lielu aizrautību cenšas pamatot to nepieciešamību, ieviešot mācību procesā. Viņa spēj pārliecināt kolēģus nebaidīties, uzdrīkstēties un mainīties. Solvita spēj būt gan stingra, gan prasīga,- tas attiecas ne vien pret sevi, bet arī pret skolēniem, kolēģiem un vecākiem,” teikts pieteikumā.

Nominācijā "Gada pedagogs 7.-12. klašu grupā" pateicības saņēma Ikšķiles vidusskolas skolotājas: Aija Jakovļeva, Inese Barone, Sanda Ziemele-Miezīte, Anita Brūmele. Konkursa  nominācijā "Gada pedagogs 7.-12. klašu grupā”  galveno balvu saņēma Ikšķiles vidusskolas matemātikas skolotāja Ilze Krastiņa. Skolotāja pieteikumā raksturota šādi: “Ilze savā darbā izmanto mūsdienīgas mācību metodes, nebaidās no pārmaiņām, jaunām idejām, izaicinājumiem, motivē arī savus skolēnus būt drošiem un pārliecinātiem par savām izvēlēm, turklāt veicina viņu kritisko domāšanu. Skolotājas audzēkņi piedalījušies matemātikas olimpiādēs. Ir gūti panākumi. Vairāki skolotājas audzēkņi turpinājuši mācības Rīgas vidusskolās ar matemātikas novirzienu. Skolotāja strādā pēc moto “skolotājs- skolēns- vecāki”.

Saskaņā ar konkursa „Gada pedagogs” nolikumu laureātiem pasniedza īpaši izstrādātu goda zīmi un naudas balvu EUR 800 apmērā, savukārt Ikšķiles novada Uzņēmēju biedrība pasniedza savas simpātiju balvas.

Pēc apbalvošanas ceremonijas pedagogus profesionālajos svētkos sveica radošā apvienība SPIEDIENS- improvizācijas teātra aktieri Sanda Dejus un Artūrs Breidaks. Pasākuma otrājā daļā klātesošie bija laipni aicināti uz saviesīgām sarunām, nobaudot gardas uzkodas.

 Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības