Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

ogresnovads.lv
  Publicēts: 2016-11-17  08:55:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

Ogrē turpinās ielu pārbūves darbi. Lāčplēša dienā tika atklāts un satiksmei atvērts pārbūvētais Mālkalnes prospekts. Pirmdien, 21.novembrī, sāksies Brīvības ielas pārbūves darbi.

“Ogres novada pašvaldība konsekventi īsteno satiksmes infrastruktūras sakārtošanu, nu beidzot kārta pienākusi Brīvības ielas posmam, kurā brauktuves segums šobrīd ir sliktā stāvoklī, gājējiem un velosipēdistiem vispār nav celiņu, un šie satiksmes dalībnieki nevar justies droši, viņi ir neaizsargāti, pārvietojoties šajā ielas posmā. Cilvēku drošība ir primārais, un labas, sakārtotas ielas to nodrošinās visiem satiksmes dalībniekiem,” uzsver Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis.

Saskaņā ar projektu tiks pārbūvēta Brīvības iela un izveidots veloceliņš posmā no Rūpnieku ielas līdz Ogres pilsētas robežai. Darbus veiks ceļu būves firmu SIA “Binders”, ar kuru, pamatojoties uz publiskā iepirkuma rezultātiem, Ogres novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu par darbu izpildi. Ielas pārbūves būvdarbi jāpabeidz līdz 2017.gada 31.jūlijam.

Brīvības ielas pārbūves projekta realizēšanai nepieciešamais finansējums ir 1 629 757.60 eiro, no kuriem 427 215 eiro – Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzekļi. 

Pirmajā ielas pārbūves projekta dienā, 21.novembrī, tiks pabeigti visi nepieciešamie priekšdarbi, lai nodrošinātu transporta kustību atbilstoši saskaņotajai satiksmes shēmai.   

Objekta būvniecības darbi ir sadalīti četros etapos pa trīs posmiem katrā etapā (sadalījumu pa etapiem, posmiem). Satiksme tiks organizēta pa vienu braukšanas joslu katrā no posmiem, transporta plūsmu regulējot ar luksoforu palīdzību, bet rīta un vakara stundās dežurēs regulētājs.                                                                                                                                                                                  

Kravas automašīnu kustība tiks novirzīta pa apbraucamo ceļu (skatīt shēmu). Autovadītāji aicināti pārvietoties saskaņā ar satiksmes organizācijas shēmu un ievērojot ceļa zīmes (skatīt satiksmes organizācijas shēmu).

Sabiedriskā transporta maršrutu autobusi ielas pārbūves laikā kursēs pa ierasto maršrutu ierastajā laika grafikā. Pārbūves posmā, kur notiks būvdarbi, pieturas tiks pārvietotas (skatīt satiksmes organizācijas shēmu).

Izstrādājot satiksmes organizācijas shēmu, ir maksimāli ņemti vērā visi aspekti, lai būvdarbu laikā tiktu nodrošināta gan transporta kustība pa rekonstruējamo ielu, gan iedzīvotāju un uzņēmēju piekļuve saviem īpašumiem, gan piekļuve tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas vietām.

 Darbi tiks veikti atbilstoši būvprojektam, ko 2016.gadā izstrādāja SIA “Polyroad”. Izbūvējot objektu atbilstoši akceptētajam projektam, pilsēta iegūs vēl vienu sakārtotu satiksmes infrastruktūras objektu – ar pārbūvētu brauktuvi, jaunizbūvētu gājēju – velosipēdistu celiņu, pārveidotiem krustojumiem un nobrauktuvēm, atjaunotām sabiedriskā transporta pieturām, uzlabotu satiksmes drošību un vides pieejamību, jaunu ielas apgaismojumu, labiekārtotu teritoriju, kā arī ar jauniem, mūsdienu standartiem atbilstošiem inženierkomunikāciju tīkliem zem ielas (lietus ūdens kanalizācijas tīkli, sadzīves kanalizācijas tīkli, elektroapgādes tīkli, vājstrāvas tīkli). 

Ogres novada pašvaldība atvainojas par neērtībām, ar kurām nāksies saskarties ielas pārbūves laikā, un aicina iedzīvotājus un uzņēmējus būt saprotošiem un iecietīgiem.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

Jurka 
2016-11-17  18:39:59
Kur shēma?

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības