Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

ogresnovads.lv
  Publicēts: 2016-09-28  09:56:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

No 3.oktobra Suntažu vidusskolas vadības stūri pārņems Mārtiņš Leja, pašreizējais  bērnunama “Laubere” direktors.

Šonedēļ M. Leja vēl vada bērnunamu, bet nākamnedēļ stāsies jaunajā amatā. Ogres novada pašvaldības domes sēdē 22.septembrī, ņemot vērā Izglītības un zinātnes ministrijas saskaņojumu,  pieņemts lēmums par viņa atbrīvošanu no bērnunama “Laubere” direktora pienākumiem un iecelšanu Suntažu vidusskolas direktora amatā.

Jau vēstīts, ka Ogres novada pašvaldības domes sēdē 21.jūlijā deputāti, izskatot līdzšinējās Suntažu vidusskolas direktores Astrīdas Ārmanes iesniegumu, nolēma atbrīvot viņu no šīs izglītības iestādes direktores amata.

Ogres novada pašvaldības izsludinātajā konkursā uz Suntažu vidusskolas direktora amatu tika saņemti trīs pretendentu pieteikumi. Ogres novada pašvaldības amatpersonu un speciālistu kandidātu vērtēšanas konkursa komisija pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas un pārrunām ar katru pretendentu, ieteica domei Suntažu vidusskolas direktora amatā iecelt M. Leju.

M. Leja ir ieguvis sporta skolotāja, sporta un izglītības vadītāja profesionālo bakalaura grādu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā. No 2014. gada līdz iecelšanai jaunajā amatā vadīja bērnunamu “Laubere”.

Savā izstrādātajā Suntažu vidusskolas attīstības vīzijā turpmākajiem pieciem gadiem M. Leja ir minējis to, ka skolā būtu jānodrošina visu piecu akreditēto mācību programmu darbība arī turpmākajos gados, pirmsskola būtu jāveido kā atsevišķa struktūrvienība, jo šobrīd pirmsskolas grupas, kas darbojas vidusskolas sastāvā, apmeklē 80 bērni. M. Leja savā vīzijā atklāj arī to, ka būtu gatavs veicināt sadarbību ar Ogres tehnikumu un Suntažu internātpamatskolu – rehabilitācijas centru, lai vidusskolā izveidotu programmu ar profesionālu novirzienu, piemēram, galdniecība, automehānika, viesmīlība, dizains. Tāpat būtu svarīgi arī attīstīt datorikas pilotprojektā iesākto IT apmācību jau no 1. klases, kā arī rasēšanu un programmēšanu vecākajās klasēs. Ņemot vērā citu novadu bērnu vēlmi mācīties Suntažu vidusskolā, M. Leja uzskata par nepieciešamu skolai piederošajās telpās vai kopā ar Suntažu internātskolu, izveidot nelielu dienesta viesnīcu vidusskolēniem. M. Leja plāno attīstīt arī sporta jomu Suntažu vidusskolā, ieskaitot šobrīd ļoti bēdīgā stāvoklī esošā stadiona pārbūvi, piesaistot Eiropas Savienības finansējumu. Kā vienu no prioritātēm M. Leja min Suntažu vidusskolas Lauberes filiāles saglabāšanu, lai bērniem būtu iespēja mācīties tuvāk savai dzīves vietai. Viens no uzdevumiem, ko M. Leja norādījis attīstībās vīzijā, ir saglabāt Suntažu vidusskolas labo prestižu.

Kā jau minēts iepriekš, M.Leja Suntažu vidusskolu sāks vadīt ar šā gada 3.oktobri, savukārt par bērnunama “Laubere” direktora pienākumu izpildītāju ar šo datumu tiek iecelta Sandra Eglīte.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības