Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

ogresnovads.lv
  Publicēts: 2015-11-17  09:24:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

   

Ogres Mākslas skolā turpinās pasākumi par godu skolas 25 gadu jubilejai.

16.novembrī Ogres Mākslas skolā tika atklāta izstāde “Sarkanbaltas rozes zied pār visām sētiņā”", kas veltīta Ogres Mākslas skolas 25 gadu jubilejai un Latvijai, kurai 2018. gadā apritēs simts gadi. Izstāde būs apskatāma līdz 25.novembrim.

Izstādes atklāšanā un skolas jubilejas svinībās piedalījās Ogres Mākslas skolas vadība- direktore Astra Rubene un direktores vietniece Signe Kraukle, tehniskie darbinieki un pedagogi, Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieces Ineta Tamane un Ilga Vecziediņa, Izglītības un sporta pārvaldes vadītāja Sandra Grunte, Latvijas Nacionālā kultūras centra pārstāvji, kā arī dažādi citi viesi.

Ogres novada pašvaldība, domes priekšsēdētāja vietniece izglītības, kultūras un veselības lietu jautājumos I.Tamane uzsvēra, ka mākslas skola ir tā vieta, kur visvairāk bērnu sirdīs tiek ielikts kultūrvēsturiskais mantojums, ko starp pasaules un Eiropas valstīm nedrīkstam pazaudēt. I.Tamane sveica skolu 25 gadu jubilejā un pateicās ik vienam, kuri piedalījušies un ielikuši savu darbu un enerģiju Ogres Mākslas skolas tapšanā un attīstībā.

Ogres novada pašvaldības pateicības par ieguldījumu Ogres Mākslas skolas izaugsmē saņēma Ieva Lāce, Māra Mārtiņjāne-Kaše, Astrīda Mazule, Pēteris Justovičs, Ingūna Strazdiņa, Zenta Onckule un Ilona Alda Anna Alksne, kuri skolā strādā jau no tās tapšanas brīža, kas ir 25 gadus.

Latvijas Nacionālā kultūras centra pārstāve Ilze Kupča uzteica Ogres Mākslas skolas atvērtību jaunām, dinamiskām un radošām idejām un pasniedza kultūras centra atzinības rakstus skolas ilggadējam direktoram Pēterim Aulmanim par ieguldīto darbu skolas tapšanā un skolas darbinieku kolektīvam par nozīmīgu darbu audzēkņu māksliniecisko spēju attīstīšanā.

Ogres Mākslas skolas nodarbības pieejamas ne tikai Ogres novada teritorijā esošajos Suntažos, bet arī Ķegumā. Svētkos sveica arī Ķeguma novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Roberts Ozols.

Izstādes atklāšanā un skolas jubilejā izglītības iestāde arī sveica ar īpašu pateicību atbalstītājus, tajā skaitā Ogres novada pašvaldības priekšsēdētāju Artūram Mangulim un priekšsēdētāja vietniecei I.Tamanei, Jaunogres vidusskolas direktori un bijušo deputāti Ludmilu Sokolovu un domes deputātu, bijušo domes priekšsēdētāju Edvīnu Bartkeviču. Pateicības saņēma arī visi pedagogi, kuru ieguldījums audzēkņu spēju attīstībā ir nenovērtējams.

Muzikālu sveicienu ciemos bija ieradušies Ogres Mūzikas skolas audzēkņi un pedagoģes Marika Austruma un Līga Dziedātāja.

Ogres Mākslas skola dibināta 1990. gada 27 septembrī. Tās aizsākumi saistās ar Kultūras nama Pētera Aulmaņa mākslas studiju, kas savu darbību sāka 1985.gada 1.oktobrī.

Ogres Mākslas skolas dibinātājs un ilggadējs tās direktors P. Aulmanis, kurš par savu ieguldījumu Ogres Mākslas skolas izaugsmē un kultūras dzīves attīstībā Ogres novadā 2014.gadā saņēma arī Ogres goda pilsoņa titulu, tajā pašā gadā veselības stāvokļa pasliktināšanās dēļ nolēma amatu pamest.  Šobrīd Ogres mākslas skolu vada un jaunā ceturtdaļgadsimtā ievada direktore Astra Rubene. 

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

lincis 
2016-10-06  12:58:53
lai veicas !!!

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības