Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

ogresnovads.lv
  Publicēts: 2012-10-19  09:02:00 / Sabiedrība
 
 Ziņot redakcijai  

Līdz 1.oktobrim Ogres novada pašvaldībā varēja iesniegt pieteikumus uz vakanto bērnunama „Laubere” direktora amatu. Tika saņemti 8 pieteikumi. Ogres novada amatpersonu konkursa komisija, izvērtējot šī amata kandidātus, par vispiemērotāko atzina Guntu Talenti.

Komisija uz interviju aicināja 5 pretendentus, viens no tiem pirms intervijas savu pieteikumu atsauca. Konkursa komisija par atbilstošāko bērnunama direktora amatam ir izvēlējusies Guntas Talentes kandidatūru un savu lēmumu iesniedza izskatīšanai domē, jo saskaņā ar novada pašvaldības nolikumu pašvaldības iestādes vadītājs tiek apstiprināts ar novada domes lēmumu.

Deputāti ar G. Talenti tikās Sociālo lietu komitejas sēdē 18. oktobrī un nolēma kārtējā domes sēdē 25. oktobrī viņu apstiprināt bērnunama direktores amatā.

Sociālā darba un sociālās pedagoģijas augstskolā „ATTĪSTĪBA” G. Talente ir ieguvusi profesionālo bakalaura grādu sociālajā darbā un sociālajā pedagoģijā, kā arī profesionālo maģistra grādu sociālo institūciju vadībā.

G.Talente no 2010. gada līdz šim strādāja Valsts probācijas dienestā, līdz tam, no 2007. gada, strādāja Ķeguma novada bāriņtiesā par priekšsēdētāja vietnieci. Iepriekšējā darba pieredze saistīta ar sociālā darbinieka un sociālā pedagoga darbu.

Atbildot uz jautājumu, vai G. Talente ir paguvusi iepazīties ar situāciju Lauberes bērnunamā, viņa atbildēja, ka ir iepazinusies ar publiski pieejamo informāciju, un ar šo iestādi sadarbojusies, strādājot par bāriņtiesas priekšsēdētāja pienākumu izpildītāju. „Lai izvērtētu situāciju bērnunamā, ir nepieciešams padziļināts un nopietns izvērtēšanas darbs, lai noteiktu, kādas pārmaiņas un uzlabojumi nepieciešami un lai varētu pareizi noteikt prioritātes un mērķus, kas jāsasniedz. Pirmais darbs jaunajā amatā būs izvērtēt, kas ir veikts līdz šim, kādi ir iekšējās kārtības noteikumi, dokumentācija, darbinieku atbilstība darba specifikai. Uzskatu, lai šo darbu veiksmīgi vadītu, jāņem vērā, lai iestādē strādātu kompetents personāls, lai tiktu ievērota bērnu tiesību aizsardzība. Lai bērni šeit justos drošībā. Bērnunams, protams, nevar aizstāt ģimeni, bet tajā var radīt apstākļus, lai bērni justos pēc iespējas labāk tajā posmā, kamēr viņiem nav ģimenes,” skaidro bērnunama vadītājas amata pretendente. Motivācija, kāpēc G. Talante pieņēmusi lēmumu stāties šajā amatā, ir iegūtā izglītība un iespēja sakārtot Lauberes bērnunamu. „Vienmēr esmu vēlējusies strādāt darbā ar ģimenēm un bērniem. Tā ir joma, kur es vēlētos ieguldīt savu spēku. Ir iespēja vai nu sūkstīties par to, kas nepamierina, vai iet un darīt. Es izvēlos iet un darīt,” ar apņēmību saka aizkraukliete G. Talente.

Kā jau ziņots agrāk, bērnunama „Laubere” iepriekšējā direktore Imanta Kalniņa šā gada 30. augustā atbrīvota no amata pēc pašas vēlēšanās.

Sociālo lietu komitejas sēdē tika apspriesti arī grozījumi bērnunama „Laubere” nolikumā, ko Ogres novada dome apstiprinājusi 2009. gada novembrī.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības