Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:
Jaunākie komentāri Apbedīšanas birojs „ATVADAS”,
 Latvijas apbedītāju asociācijas biedrs

 Atrodamies: Ogrē, Kalna prospektā 3a
 Tālr. 65047923, 26861007 (diennakti), 29719702 (transports)

Cilvēka ierašanās šajā pasaulē – tas ir milzīgs prieks, rūpes un raizes. Šim notikumam gatavojamies laikus.

  

  

Savukārt cilvēka aiziešana mūžībā saistās ar dvēseles sāpēm, lielu stresu, radinieku un draugu izmisumu. Zinām cik bezpalīdzīgi un apmulsuši esam nelaimes stundā, tuvos un mīļos cilvēkus zaudējot.

Mūsu apbedīšanas birojs piedāvā bēru pakalpojumu pilnu servisu, gādājot par cienīgu izturēšanos pret aizgājēju, lai šajā smagajā brīdī atbalstītu un atbrīvotu tuviniekus no rūpēm un raizēm.

Melns apģērbs, pieticīgas rotas lietas, „pieklusināts” ārējais tēls. Klusēšana, nopietna sejas izteiksme... Tas ir tas, ko mēs mēdzam redzēt bēru laikā. Kā tad vajadzētu uzvesties bēru ceremonijas laikā? Kā vajadzētu ģērbties? Un no kā vajadzētu izvairīties?

Latviešiem sēru krāsa ir baltā, pelēkā, melnā, violetā. Senajiem latviešiem sēru krāsa bija balta. Mūsdienās pieņemts uz bērēm vilkt melnas vai tumšas drēbes. Klasiskā etiķete paredz, ka vīrieši velk melnu uzvalku, melnu kaklasaiti, melnas kurpes un zeķes, baltu vai melnu kreklu. Vēsā laikā vīrieši velk melnu mēteli, melnu cepuri un cimdus, baltu šalli. Sievietes velk melnu vai tumšu kleitu vai kostīmu.

Tomēr mūsdienās prasības pret bēru tērpiem vairs nav tik kategoriskas. Arī dzīves realitāte ienes savas korekcijas. Piemēram, ja sievietei vienīgais mētelis ir gaiši brūns, tas nav iemesls, lai neietu uz bērēm. Gaišo mēteli var papildināt ar melnu cepuri, šalli un cimdiem. Vīrieši velk melnus, tumši zilus vai tumši pelēkus uzvalkus no savas garderobes, baltus kreklus, melnas, tumši zilas vai pelēkas kaklasaites. Protams, uz bērēm nevajag nākt gaišās vai izaicinošās drēbēs, likt dārgas rotaslietas, nākt sportiskā apģērbā. Taču ir bijušas bēres, uz kurām pavadītāji ieradušies gaišos tērpos, jo tāda bija aizgājēja pēdējā vēlēšanās.

Svarīgi, lai izvadītais apbedīšanas birojs izprot mirušā tuvinieku reālo situāciju, arī materiālās iespējas. Cilvēka aiziešana mūžībā saistās ar dvēseles sāpēm, lielu stresu, radinieku un draugu izmisumu. Apbedītāja darbs ir ārkārtīgi delikāts, nelaimes stundā, tuvos un mīļos cilvēkus zaudējot, tuvinieki nereti jūtas bezpalīdzīgi un apjukuši.

R.Zēna norāda, ka apbedīšanas birojam var prasīt arī nodrošināt pilnu pakalpojumu pilnu servisu, gādājot par cienīgu izturēšanos pret aizgājēju, lai šajā smagajā brīdī atbalstītu un atbrīvotu tuviniekus no rūpēm un raizēm.

Apbedīšanas birojs "Atvadas" piedāvā:
* pilnu bēru pakalpojumu servisu apbedīšanai jebkurā Latvijas kapsētā (t.sk. sertificētu racēju un nesēju pakalpojumus);
* dokumentu noformēšanu (miršanas apliecība, apbedīšanas pabalsti u.c.);
* transports bēru viesiem;
* katafalks (Crysler);
* mirušā nogādāšana morgā (diennakti), morga pakalpojumi;
* mirušā pārvešana Latvijas teritorijā un ārpus tās;
* apģērbu un aksesuārus mirušajiem (pilnu komplektu);
* zārkus (koka, apvilktus ar audumu, nestandarta, sarkofāgus, cēlkoka), urnas;
* apbedīšanas piederumus (segas, krustus, pārklājus ar konfesijas zīmi, lentas vainagiem, atlasa, zīda, linu, sveces u.c.);
* ziedus un vainagus, zārka dekorus, sēru grozus, bēru ceremonijas vietas noformēšanu pēc tuvinieku vēlēšanās;
* sēru runas teicēju (latviešu un krievu valodā), visu konfesiju mācītāji, mūzika un pavadījums;
* kremācijas pieteikšana un dokumentu noformēšana neizbraucot uz Rīgu;
* bēru ceremonijas ieraksts VHS (videokasete) vai CD formātā;
* bēru ceremonijas organizēšana un noformēšana izbraucot uz mājām, pieredzējuša darbinieka konsultācijas visu diennakti;
* VIP ceremonijas.

Pirms kārtojat apbedīšanas lietas, iesakām vispirms sazināties ar mums, jo būtiski ir saskaņot bēru dienu un laiku, rezervēt mācītāju vai runātāju un tikai tad pasūtīt bēru mielasta galdu. Ja šajā smagajā brīdī Jūs pārņem apjukums, zvaniet un biroja darbinieks sniegs izsmeļošu informāciju par to kas konkrētajā brīdī darāms, palīdzēsim, ņemot vērā jūsu vēlmes un iespējas, lai savus tuviniekus pavadītu pēdējā gaitā ar godu. Sazinoties ar mums saņemsiet izsmeļošas atbildes par bēru ceremonijas organizēšanu, par apbedīšanas piederumiem un mirušo transportēšanu. Izmisuma brīdī vienmēr blakus būs cilvēki, kas palīdzēs un kvalitatīvi ar sapratni sniegs Jums palīdzību.

 

Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības