Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

ogresfakti/ogresnovads.lv
  Publicēts: 2012-05-18  14:48:00 / Izglītība
 
 Ziņot redakcijai  

   

Šodien Ogres novada pašvaldības organizētā ekskursijā uz Latvijas televīziju devušies tie Ogres novada skolu bērni un jaunieši, kuri augstus rezultātus ieguvuši mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos un sporta sacensībās valsts mērogā 2011. /2012. mācību gadā, un viņu skolotāji.

Olimpiāžu, konkursu un sporta sacensību uzvarētājiem būs iespēja apskatīt Latvijas televīziju, notiks uzvarētāju apbalvošana un jauniešus sagaidīs arī kāds pārsteigums – muzikāls priekšnesums.

Jaunieši, kuri ieguvuši 1. līdz 3. vietu un Atzinību valsts mēroga mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos un sporta sacensībās, saņems pašvaldības naudas balvas, savukārt tie jaunieši, kuri ar labiem rezultātiem startējuši mācību priekšmetu olimpiādēs un konkursos valsts mērogā šajā mācību gadā, saņems SEB bankas piešķirtās naudas balvas. SEB banka centīgajiem un gudrajiem skolēniem piešķīrusi Ls 900.

Mācību priekšmetu olimpiāžu un konkursu uzvarētāji valsts mērogā 2011./2012. mācību gadā: Kārlis Jermacāns (Ogres Valsts ģimnāzija, skolotāja Elvīra Kadakovska), ieguvis 3. vietu bioloģijas olimpiādē un 2. vietu A. Valtnera Latvijas skolēnu konkursā „Pazīsti savu organismu”; Mikus Pūķis (Ogres Valsts ģimnāzija, skolotāja Ilze Pomere), ieguvis Atzinību ķīmijas olimpiādē; Alise Gailāne (Ogres Valsts ģimnāzija, skolotāja Laimdota Jonkuse), ieguvusi Atzinību latviešu valodas olimpiādē; Adelīna Nikitenko (Ogres Valsts ģimnāzija, skolotāja Sanita Čiekure), ieguvusi 1. vietu mājturības olimpiādē; Paula Elmere (Ogres Valsts ģimnāzija, skolotāja Sanita Čiekure), ieguvusi Atzinību mājturības olimpiādē; Velta Liepa (Suntažu vidusskola, skolotāja Inita Andževa), ieguvusi 3. vietu mūzikas olimpiādē; Toms Kusiņš (Ogres 1. vidusskola, skolotājs Juris Daļeckis), ieguvis Atzinību programmēšanas olimpiādē; Zane Hartmane un Agate Zepa (Ogres 1. vidusskola, skolotāja Ineta Tamane), ieguvušas 3. vietu zinātniski pētniecisko darbu konkursā; Andis Ozoliņš un Lāsma Puriņa (Suntažu vidusskola, skolotājs Andris Ziemelis), ieguvuši 1. vietu zinātniski pētniecisko darbu konkursā.
 
Sporta sacensību „Latvijas Republikas 65. skolēnu spartakiāde” un „Latvijas Jaunatnes Ziemas olimpiāde” uzvarētāji 2011./2012. mācību gadā: Klāvs Gaiņuks, Mārtiņš Strazdiņš, Valentīns Jakušonoks, Agnis Lazdiņš (Madlienas vidusskola, skolotājs Jevgēnijs Liepa, vieglatlētika 1. līdz 3. vieta), kā arī Aksels Zeile, Dāvids Kaspars Bergmanis, Artūrs Riters, Valsts Putniņš, Ralfs Vjaters, Kaspars Alekss Krustiņš, Tomass Zeile un Gunārs Reiss - Ogres 1. vidusskola., hokejs, 1. vieta.
 
Pašvaldības Pateicību saņems arī audzēkņu, kuri sasnieguši augstus rezultātus mācību procesā, skolotāji.
 




Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30





© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības