Noderīgas saites:

ogresnovads.lv
  Publicēts: 2012-02-22  13:17:00 / Sports

Ziņot redakcijai

Pagājušajā nedēļā Ogres novada sporta centra C un D vecuma grupas vieglatlēti piedalījās sporta skolas "Arkādija" atklātajās sacensībās Rīgas Sporta manēžā. Sīvā konkurencē ar sportistiem no visas Latvijas ogrēnieši izcīnīja septiņas medaļas.

Godalgotās vietas ieņēma trenera Zigurda Kinča audzēkņi: Anete Makarova (1. vieta tāllēkšanā - 3,90 m), Jūlija Paula Lazdiņa (2. vieta tāllēkšanā - 3,84 m), Katrīna Skujiņa (1. vieta lodes grūšanā -7,44 m), Amanda Laučjuna (1. vieta 300 m skrējienā - 00:53,9 min.), Anna Elizabete Ginko (3. vieta 300 m skrējienā - 00:55,9 min.), un Loreta Plociņa (3. vieta 1000 m skrējienā - 3:45,0 min.). Trenera Gata Heidingera audzēkne Daira Deičmane tajā pašā 1000 m skrējienā uzvarēja ar rezultātu 3:35,5 min.