Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

ogresfakti
  Publicēts: 2012-01-22  13:17:00 / Sabiedrība
 
 Ziņot redakcijai  

Reaģējot uz piektdien saņemto Uzņēmumu reģistra vēstuli, "Ogres novada Sarkanā Krusta" vadītājs Jāzeps Janiševs nolēmis mainīt organizācijas nosaukumu.

J.Janiševs "Ogres faktiem" pastāstīja, ka jau pirmdien Uzņēmumu reģistrā iesniegs dokumentus "Ogres novada Sarkanā Krusta" pārdēvēšanai par "Ogres novada Krustu". Savukārt organizācijas logotipu turpmāk rotās nevis "konkurentiem" raksturīgais sarkanais krusts, bet gan trīs oranžas svītras baltā aplī.

Saņemtā Uzņēmumu reģistra atbilde sagatavota, atbildot uz paša J.Janiševa vēstuli, kurā vaicāts vai viņa vadītā sabiedriskā organizācija var darboties Latvijas teritorijā? Uzņēmumu reģistra atbildē uz nekādiem pārkāpumiem gan neesot norādīts, vien minēts, ka organizācija ar Sarkanā Krusta vārdu var darboties tikai ar Sarkanā Krusta piekrišanu un rekomendēts "Ogres novada Sarkanajam Krustam" mainīt nosaukumu.

Komentējot piektdienas publikācijā izskanējušo Latvijas Sarkanā Krusta vadītāja Valda Nagobada viedokli, J.Janiševs norāda: “Man jau viņš neko neteica, es viņam visu laiku biju labs. Par biedrības "Ogres novada Sarkanais Krusts" dibināšanu un nosaukumu viņš zināja jau pirms gada. Kad es vēl biju [Latvijas Sarkanā Krusta Ogres komitejas] izpilddirektors un viņš pie manis nāca, nosaukums bija uzlikts uz sienas un es to neslēpu. Un, kad es tērēju savus personīgos līdzekļus Sarkanā Krusta uzturēšanai, tad bija labi. Tad es teicu - atvainojiet, man pietiek, ja jūs neatbalstāt un man vienam pašam jāstrādā, tad es eju prom, mēs ar saviem cilvēkiem darbosimies šeit, novadā. No sākuma viņš piekrita. Pēc tam viņš redzēja, ka mana darbība un aktivitāte ir ļoti liela, ka tiek dibinātas struktūrvienības, iesaistīti cilvēki. Es nezinu kas tā ir? Skaudība? Noteikti tā ir latviešu skaudība. Tad viņš sāka celt pretenzijas - ka man jāmaina nosaukums, jālikvidējas, ka esmu pārkāpis likumu. Sākotnēji konflikta nebija, tas radās tikai tāpēc, ka es sāku aktīvi strādāt.”

Piektdien J.Janiševs saņēmis arī vēstuli V.Nagobada, kurā aicināts likvidēt “Ogres novada Sarkano Krustu”, un ielūgumu uz prokuratūru, kurp "Ogres novada Sarkanā Krusta" vadītājam nu jādodas sniegt paskaidrojumus.

Iepriekšējā publikācija par šo tēmu.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1.  2.  3. 

pilsētas gods 
2012-02-08  06:48:29
Kā man gribētos dzirdēt, ko bez Janiševa citi darījuši,lai nebūtu šādas situācijas,kaut vai tas pats sēlis, vai >,vai ogrenietis(Izskatās, ka viņu taktika-iebāzt galvu smiltīs un neko apkārt neredzēt,tik runā par pilsētas godu.

>nesapratnei 
2012-02-08  03:59:35
Nekur komentaros nesaskatu,ka kādam ir personīgs naids uz J.Janiševu.Tēma iet par to,ka J.Janiševs neprot pieņemt kritiku,un atzīt savas kļūdas.Tu aizvedi vienu cilvēku no šī "bomžu"pritona uz civilizētu cilvēku patversmi,un redzi kādus kaitējumus tu izdarīji viņam.Viņš piedzērās,sarīkoja strīdus,tad aizskāra pašvaldības policijas patruļus,un nu jādomā,kur sadabūt naudu,lai samaksātu sodu par huļigānismu.Un ko J.Janiševs labu panāca? Iejaucās visnotaļ apmierinātu "cilts"cilvēku dzīvē un izblamēja pilsētu,kurā pats dzīvo.Tā dara tikai cilvēks,kam nekas nav svēts,izņemot pašu.Tā rīkojās tikai kretīni,nevis Ogres pilsētas patrioti.

nesapratne 
2012-02-07  20:28:58
Izskatās, ka kādam ļoti nepatīk Janiševs.Te jau nav runa par "bomžiem",te ir cīņa pret Janiševu.No malas interesanti noskatīties komentāros, kam viņš tik ļoti kaitē,kam kaitē cilvēks,kas rūp citu cilvēku likteņi.

ogrenietis 
2012-02-07  17:20:13
Janišev,tu esi kretīns,ne labāks par tiem meža bomžiem.Nekā tu labu neizdarīji,tikai izmēģināji sevi pacelt saulītē un iellīst televīzijas ekrānā.Ko tu ar varu cilvēkiem uzspied savu gribu.Ja viņi nevēlās dzīvot civilizēti,tad liec viņiem mieru,un nemeklē ar dirsu krēslu.

........ 
2012-02-07  13:16:16
< ...>tur kāds dikti uztraucas,ka ierēdņu neizdarība tiek parādīta.Vai tāds kritizētājs vispār var iedomāties, ka ne tikai sankcijas cilvēkiem vajadzīgas, bet arī iepriecinājums

>lauciniecei 
2012-02-07  03:19:04
Ja J. Janiševs bija tas,kas šo"pritonu"parādīja,tas nenozīmē.ka tas nav jālikvidē,un dabas piesārņotāji jāsauc pie atbildības.Janiševs ar savu nekorekto rīcību izblamēja Ogri pasaules līmenī,bet pats uz Ogres pilsētas, blamāžas"rēķina",izdomāja parādīt savu labo dabu,"žēlsirdīgo brāli."Neviens viņam nespieda saukt televīziju un likuma pārkapējiem dāvināt dāvanas.Kas vainīgs,tas bailīgs,video-J.Janiševs stāv,kā sastindzis un sabijies,jo zināja,kādu kaunu izdarījis savai pilsētai.

lauciniece 
2012-02-06  14:44:37
Janišev, tā tik turpināt, galvenais, nepalikt vienaldzīgiem par citu likteņiem.

jazeps 
2012-02-06  12:20:01
Sodien runaju ar Jovaisu ir iespeja izmitinat vecajas patversmes telpas 3.stava,ceru kad piekritis.Izradas parada par dzivokli nav.Jo sis dzivoklis kur dzivoja Varfolomejevi ir privatizets.

neizpratne 
2012-02-06  07:26:19
Sēlim-visu tik ar vardarbību atrisināt,kur biji šos piecus gadus,kad viņi pa mežu dzīvojās.Dzīvoji pēc principa,kamēr mēslus necilā, tikmēr tie nesmird?

>sērfotājai 
2012-02-06  06:46:34
Nemaisi gaisu sērfotāja.Tādus dabas piesārņotājus ir jātiesā. Padomā cik maksā Ogres vārds,un nu tas ir izblamēts pa visu internetu,respektīvi pa visu pasauli. Janiševs ar savu rīcību dara LĀČA pakalpojumu,un tā ir zaļā gaisma likuma pārkāpējiem.

sērfotāja 
2012-02-05  08:34:43
Sēlim- vai jūs esiet kaut pirkstiņu pielicis, lai situāciju mainītu.Man šķiet, ka tik to vien protiet, kā apriet citus, kas kaut ko dara.K lūdas jau vienmēr atradīs, bet vismaz dara.

Sēlis 
2012-02-04  04:34:54
Janišev,jūs atbalstat likuma pārkāpējus.Par dabas piesārņošanu ir jāsoda,bet jūs dāvinat dāvanas. Runa iet par mežā dzīvojošo ģimeni.Jums nav viņiem jālūdzās,grib vai negrim iet uz patversmi,bet ar pašvaldības policijas palīdzību ir jāsavāc bomži ar visiem krāmiem,ko viņi tur savilkuši,un tālāk.lai Ulmanis kopā ar pašvaldību pieņem mērus.

@ 
2012-02-03  00:37:15
Tikai nevajag aizstavēt sliņķus,kas tiešām nevēlās strādāt. Visus viņus vajadzētu saukt tiesas priekšā,lai atbild,kapēc parazitē un piesārņo dabu.

pareizi,Janišev 
2012-02-02  23:09:16
@-ne jau visi ir tik sociāli varoši kā @.Ir situācijas, kad jārīkojas, jāmudina.

@ 
2012-02-02  03:52:41
Visi,kas vēlās sevi izmuļķot,sākat auklēties ar bezpajumtniekiem,smirdīgajiem LV sliņķiem. Normālie cilvēki strādā,vienalga kādu darbu,bet bezpajumtnieki pat nepūlās,gan jau Jāzepiņš atradīs,kurā mežiņā viņi parazitē,un ar karotīti ielies mutītē zupiņu...

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības