Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

"Ogres Vēstis Visiem"
  Publicēts: 2011-06-24  09:17:00 / Kārtība
 
 Ziņot redakcijai  

Saņemta informācija, ka 2009.gada 26.oktobrī no 1951.gadā dzimušās V. dzīvesvietas kādās mājās Ogresgala pagastā nozagtas dažādas mantas. Cietusī norāda, ka minēto zādzību varējis izdarīt kāds viņai pazīstams 1948.gadā dzimis vīrietis.Uzsākts kriminālprocess. Bet 15.jūnijā konstatēts, ka, brīvi piekļūstot, no kādas saimniecības ēkas Tīnūžu pagastā, nozagti elektroinstrumenti.

Nozog metālus un apzog konteineru
Saņemta informācija, ka 3.jūnijā konstatēts: no lietoto sadzīves atkritumu šķirošanas laukuma Ogresgala pagastā nozagti metāllūžņi. Bet 15.jūnijā konstatēts: no metāla konteinera Tīnūžu pagastā nozagtas dažādas mantas – trimmeris, zāģis, urbjmašīna, instrumentu kaste un radiostacija. Abos gadījumos uzsākts kriminālprocess. Saņemta arī informācija, ka 13.maijā pie kādas ēkas sienas Ogrē, Rīgas ielā, nogriezts elektrības kabelis.

Apzog veikalu
15.jūnijā konstatēts, ka Lauberē, uzlaužot veikala durvis, nozagtas dažādu marku cigaretes, alkohols un divi tālruņi «NOKIA». Šajā pašā dienā veikalā Ogrē, Vidus prospektā, nozagta kafijas paciņa, kas atdota veikalam. Sakarā ar minēto faktu policija pārbauda 1953.gadā dzimušo V. 15.jūnijā konstatēts: kafijas paciņa nozagta arī veikalā Ogrē, Brīvības ielā. Bet 19.jūnijā 1983.gadā dzimušais M. veikalā Ikšķilē nozaga divas alkoholisko dzērienu pudeles. Visos gadījumos uzsākts kriminālprocess.

Sabojā velosipēdu, apzog slidkalniņu
15.jūnijā konstatēts, ka Ogrē, Andreja Pumpura ielā, sabojāts bērnu velosipēds. Bet 16.jūnijā konstatēts, ka, brīvi piekļūstot, no bērnu rotaļu laukuma Krapes pagastā nozagta slidkalniņa metāla loksne. Savukārt 18.jūnijā konstatēts: Ogrē, Akmeņu ielā, nozagts kalnu velosipēds «TRAKING».

Nonāk slimnīcā
15.jūnijā no autobusa pieturas Madlienas pagastā Gaiļezera slimnīcā ar smadzeņu tūsku un komas stāvoklī nogādāts kāds pagaidām nenoskaidrots vīrietis. Bet 17.jūnijā Ogres slimnīcā no Ausekļa prospekta Ogrē ar alkohola intoksikāciju nogādāta 1999.gadā dzimusī A. Savukārt 18.jūnijā Ogres slimnīcā no Kalna ielas Ikšķilē nogādāta kāda cita nepilngadīgā, kura arī saindējusies ar alkoholu. Šajā pašā dienā ar galvas sasitumu, smadzeņu satricinājumu un alkohola reibumā no viesu nama Ķegumā nogādāts kāds vīrietis. Bet 17.jūnijā kāds cits vīrietis ar plēstu brūci plaukstā un alkohola reibumā Ogres slimnīcā nogādāts no kāda dzīvokļa Birzgales pagastā, Nākotnes ielā. Visos gadījumos policija noskaidro notikušā apstākļus. Savukārt 19.jūnijā no kādām mājām Ogresgala pagastā ar galvas traumu Ogres slimnīcā nogādāta 1931.gadā dzimusī A. Uzsākta administratīvā lietvedība. Šajā pašā dienā Ogres slimnīcā ar muguras traumu un alkohola reibumā no Upes prospekta Ogrē nogādāts 1984.gadā dzimušais D., kurš, iespējams, mēģinājis izdarīt pašnāvību. 19.jūnijā no kāda dzīvokļa Ogrē, Lapu ielā, slimnīcā nogādāts arī 1981.gadā dzimušais R., kurš saindējies ar alkoholu. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Izkrāpj baļķu kravu, nozog priedes
Saņemta informācija, ka 31.maijā Birzgales pagastā 1964.gadā dzimušajam I., iespējams, izkrāpta skujkoku baļķu krava (33 kubikmetri) vairāk kā tūkstoš latu vērtībā. Bet 18.maijā konstatēts: Ķeguma novadā meža 37.kvartālā nozagtas piecas priedes. Abos gadījumos uzsākts kriminālprocess.

Aizšķērso ceļu
Vienas dienas laikā, 16.jūnijā, automašīna «HONDA CIVIC» un automašīna «HONDA ACCORD» trīs reizes aizšķērsojušas piebraucamo ceļu uz kādu namu Ikšķilē, Upes ielā. Visos trijos gadījumos uzsākta administratīvā lietvedība. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšniece Inga Meikšāne skaidro, ka minēto auto īpašnieki aizšķērsojuši ceļu, jo uzskata, ka tas nav servitūta ceļš, tātad nav domāts caurbraukšanai. Auto īpašnieki līdzīgas akcijas sola organizēt arī turpmāk, kamēr netiks noskaidroti visi ar šo ceļu saistītie apstākļi.

Deg dzīvokļa durvis un šķūnis
17.jūnijā Ogrē, Mālkalnes prospektā, dega kāda dzīvokļa durvis. Uzsākts kriminālprocess. Bet 18.jūnijā Mazozolu pagastā 40 kvadrātmetru platībā dega šķūnis. Policija noskaidro notikušā apstākļus. Savukārt 19.jūnijā konstatēts, ka Lielvārdes Dārziņos sabojāts žogs.

Nozog auto un cisternu
17.jūnijā konstatēts, ka, izsitot durvju stiklu Ogrē, Mālkalnes prospektā, apzagta automašīna «HONDA». Bet 18.jūnijā no kādas mājas pagalma Rembates pagastā, Kaktu ielā, nozagta autocisterna, kura vēlāk atrasta. Uzsākts kriminālprocess. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšniece Inga Meikšāne stāsta, ka minētā alumīnija cisterna, kura pieder kādam vīrietim, mājas pagalmā atradusies jau ilgu laiku, līdz īpašnieks pamanījis, ka tās vairs nav. Kā šobrīd noskaidrots, cisternu kādai sievietei pārdevis tās īpašnieka kaimiņš. Savukārt 19.jūnijā konstatēts, ka pie mājas Lielvārdē, Puškina ielā, nozagta 1994.gada izlaiduma automašīna «FORD MONDEO». Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Paliek bez telefona, somām un maka
Saņemta informācija, ka 5.jūnijā konstatēts: brīvi piekļūstot, Ogrē, Brīvības ielā, 1962.gadā dzimušajai A. nozagts mobilais telefons «NOKIA». Uzsākts kriminālprocess. Bet 18.jūnijā 1995.gadā dzimusī Z. un 1972.gadā dzimusī M. konstatēja, ka viņām nozagtas Jumpravas kultūras nama lielajā zālē atstātās somas ar dažādām mantām. Uzsākta kriminālprocess. Savukārt 19.jūnijā 1974.gadā dzimušais ikšķilietis J. Rīgā, Tallinas ielā, konstatēja, ka viņam no automašīnas salona nozagts maks.

Negadījumā pieci cietušie
17.jūnijā 1973.gadā dzimusī I. pa vietējas nozīmes ceļu Madlienas pagastā vadīja automašīnu «VW GOLF», un ceļa līkumā pie kādām mājām notika sadursme ar pretimbraucošo automašīnu «OPEL CORSA», kuru, kā vēlāk noskaidrots, bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām vadīja 1992.gadā dzimušais R. Ceļu satiksmes negadījumā cieta un Gaiļezera slimnīcā ar galvas traumu un smadzeņu satricinājumu nogādāts automašīnas «VW GOLF» pasažieris, 1974.gadā dzimušais A., kā arī automašīnas «OPEL CORSA» pasažieres – 1994.gadā dzimusī I. un 1971.gadā dzimusī S. Savukārt Ogres slimnīcā nogādāti abu auto vadītāji, turklāt sieviete smagā stāvoklī. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas nodaļas priekšniece Inga Meikšāne stāsta, ka viens no negadījumā cietušajiem – automašīnas «VW GOLF» pasažieris – ir Ogres policijas iecirkņa darbinieks, kurš kopā ar automašīnas vadītāju braucis izmeklēt meža zādzības lietu.

Brauc reibumā
17.jūnijā 1959.gadā dzimušais V. Ogrē, Brīvības ielā, vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā, kas pārsniedz pieļaujamo normu. Bet 19.jūnijā 1968.gadā dzimušais A. velosipēdu alkohola reibumā, kas pārsniedz pieļaujamo normu, vadīja Suntažu pagastā, autoceļa Rīga – Ērgļi 49.kilometrā.

Kaimiņa suns sakož rokas
18.jūnijā 1975.gadā dzimušajam A. Jumpravas pagastā uzbruka kaimiņu suns un sakoda abas rokas. Uzsākta administratīvā lietvedība.

Uzlauž sakaru iekārtas skapja atslēgu, nozog zāles pļāvēju
19.jūnijā konstatēts, ka, brīvi piekļūstot, Lielvārdes dzelzceļa stacijā uzlauzta sakaru iekārtas skapja atslēga. Policija noskaidro notikušā apstākļus. Šajā pašā dienā konstatēts: no kādas garāžas Tīnūžu pagastā nozagts zāles pļāvējs – traktors. Uzsākts kriminālprocess.

Patvaļīgi aiziet no mājām
19.jūnijā no savas dzīvesvietas Ogrē, Mālkalnes prospektā, patvaļīgi aizgājusi 1995.gadā dzimusī S. Policijas darbinieki noskaidro nepilngadīgās jaunietes pašreizējo atrašanās vietu.

Lielvārdē izdemolē elektriskā vilciena vagonu
17.jūnija rītā konstatēts, ka Lielvārdē nakts laikā izdemolēti elektrovilciena vagoni. Pagaidām nenoskaidroti ļaundari aizdedzinājuši kāda vagona grīdu un sagriezuši pasažieru sēdvietas, kā arī apskādējuši reklāmas stendus un gaismas ķermeņus. Pie stacijas ēkas sākotnēji administratīvā kārtā aizturēts kāds iereibis guļošs jaunietis, taču noskaidrots, ka viņš nav bijis saistīts ar vilciena demolēšanu. Uzņēmuma «Pasažieru vilciens» (PV) Pasažieru informācijas un mārketinga daļas vadītājs Andrejs Filipovs informē, ka vilciena ekipāža nakšņojusi Lielvārdē, lai no rīta dotos rīta reisā uz Rīgu. Pienākot pie vilciena, mašīnists pamanījis, ka no vagona paceļas dūmi, tāpēc izsaucis atbildīgos dienestus. Neraugoties uz problēmām, vilciens devies uz Rīgu, bet bojātajos vagonos cilvēki netika ielaisti. Gala stacijā vilciens ieradās ar 30 minūšu nokavēšanos. Zaudējumi, kas nodarīti PV, lēšami vairākos tūkstošos latu. Policijas darbinieki turpina noskaidrot minētās demolēšanas vaininiekus.
 Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības