Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Raita Zemberga, sertificēta astroloģe, “Ogres Vēstis Visiem”
  Publicēts: 2010-02-09  09:00:00 / Viedokļi
 
 Ziņot redakcijai  

Laiks no vienas dzimšanas dienas līdz otrai – tas ir noteikts cikls katra cilvēka dzīvē. Tātad visi, kas šajā mēnesī kļuvuši par gadu vecāki, atkal sagaidījuši jaunu periodu savā dzīvē. Līdz ar to šeit aprakstītas dažas tendences, kas raksturīgas Ūdensvīram un Zivīm (dzimušām februāra nogalē) turpmākā gada garumā.

Kārtības mīlestība, precizitāte, kritiska pieeja jautājumiem, kurus nāksies risināt, veselīgs dzīvesveids, pareiza darba plānošana, organizēšana, lai būtu ērti gan dzīvot, gan radīt – tas būs aktuāli visiem, kuri dzimuši 1. un 2.februārī līdz pulksten 15.42, un arī 28.februārī pēc pulksten 2.53 pasaulē nākušajiem. Haoss domās un vēlmēs viņiem nebūs pieņemams. Iespējams, izvēlēsies kādu atveseļošanās programmu vai piemērotu metodi sevis harmonizēšanai. Svarīgas būs attiecības ar kolēģiem vai padotajiem. Jebkuras domstarpības vai nesaskaņas šajā plānā uztvers saasināti.
***
No 02.02. pulksten 15.42 līdz 04.02. pulksten 18.56 dzimušajiem uzmanības centrā partnerattiecības, kas attiecas ne tikai uz privāto dzīvi, bet arī lietišķo saskarsmi, dažādām sadarbības iespējām. No tā, cik tās būs harmoniskas, kā veidosies un attīstīsies, lielā mērā būs atkarīgs cilvēku, kuri dzimšanas dienu svinēja minētajā laika sprīdī, dvēseles noskaņojums nākamajā dzīves gadā. Šajā periodā ļoti svarīga prasme būt diplomātam, atrast pareizāko pieeju un spēt pieņemt arī kompromisus. Tāpat būs jācenšas savas intereses saskaņot ar apkārtējiem, pierādīt, ka tās attiecas arī uz tiem, ar ko viņi saistīti, ka tās arī viņiem var būt izdevīgas un labvēlīgas.
***
Tiem, kas dzimuši no 04.02. vakara līdz 07.02. pulksten 2.04 naktī, šis var izrādīties spēcīgu kaislību gads, pilns dažādām emocijām. Netrūks noslēpumainības, daudzi interesēsies vai pievērsīs uzmanību okultām lietām. Ne viens vien meklēs arī vieglākus ienākumu avotus. Kā tas izdosies – atkarīgs vēl no daudziem citiem blakus apstākļiem. Daudzas atskārsmes radīsies gluži intuitīvi un trāpīs mērķī. Svarīgi padomāt par imunitātes nostiprināšanu.
***
No 07.02. līdz 09.02. pulksten 12.44 dzimušie visa gada garumā meklēs atbildes uz daudz un dažādiem, pat liktenīgiem jautājumiem. Meklēs un centīsies saskatīt dzīves jēgu, izvirzīt sev dažādus uzdevumus. Centīsies uzlabot gan savus dzīves apstākļus, gan arī domās par garīgo pilnveidošanos. Meklēs domubiedrus un tos arī atradīs. Piemērots laiks, kad doties tālākā ceļojumā, iepazīties ar citu valstu, tautu kultūru.
***
No 09.02. pulksten 12.44 līdz 12.02. pulksten 1.24 dzimušie būs noskaņoti nopietniem un vērienīgiem pasākumiem, visādā ziņā – paliekošiem un nozīmīgiem. Ne viens vien centīsies pakāpties pa karjeras kāpnēm. Galvenie pārdzīvojumi šajā laika periodā varētu saistīties ar grūtībām, šķēršļiem vai nespēju realizēt iecerēto. Būs augstas darbaspējas, prasīgi gan pret sevi, gan citiem, tā ka daudzkārt arī rezultāti neizpaliks. Vērtīgi būs kontakti ar kādu no vecākās paaudzes pārstāvjiem.
***
Laikā no 12.02. līdz 14.02. pulksten 14.23 dzimušie nākamā dzīves gada garumā tieksies pēc kā jauna, neizjusta, interesanta, neparasta. Iespējams, apgūs ko jaunu, papildinās zināšanas, ko veiksmīgi pielietos praksē. Sastaps tāda rakstura cilvēkus, kas saistīs, atradīs kopēju valodu. Iespējams, atjaunosies jau pagātnē palikušas draudzības saites, radīsies arī jaunas. Produktīvs laika periods šajā laikā dzimušajiem dažādu radošu profesiju pārstāvjiem un tiem, kuru nodarbošanās saistīta ar IT.
***
No 14.02. minētā laika līdz 17.02. pulksten 2.31 dzimušie līdz savai nākamajai dzimšanas dienai būs jūtīgi, emocionāli, mīlēs pasapņot, lieku reizi pārdzīvos. Nevajadzētu aizmirst par labu mūziku, aromaterapiju, lūgšanām vai meditācijām, kas viņos atgriezīs mieru un harmoniju. Daudz domās par savu iekšējo pasauli, bet neaizmirsīs un atbalstīs arī savus līdzcilvēkus. Viņu klātbūtne būs nepieciešama daudziem, vismaz tuvākajiem noteikti.
***
No 17.02. līdz 19.02. pulksten 12.55 dzimušos vadīs impulsi un cīņasspars. Reizēm viņi gribēs iecerēto sasniegt tūlīt pat un nekavējoties, kas var novest pie lieka stresa. Gribēs sevi apliecināt, būs pamanāmi. Nereti nāksies piedzīvot pretēju viedokļu un uzskatu sadursmi. Mērķtiecība un enerģiska rīcība, lai īstenotu iecerēto, izraisīs apkārtējo cieņu, pat ja ne viss šajā laika periodā dzimušajā Ūdensvīrā būs viņiem pieņemams. Iespējams arī kāds vērtīgs ieguvums.
***
No 19.02. pusdienlaika līdz 21.02. pulksten 20.47 dzimušie minētajā laika periodā vairāk domās par materiālo labklājību, veselības nostiprināšanu un uzlabošanu un komfortu kā tādu. Problēmas šajā sfērā viņiem var radīt lieku stresu. Gads labvēlīgs finanšu jautājumu risināšanai. Savstarpējās attiecībās jaušama harmonija, vēlme pēc tās. Atradīsies jauni draugi un domubiedri vai cilvēki, ar ko vienkārši patīkami pavadīt kopā laiku.
***
No 21.02. minētā laika līdz 24.02. pulksten 1.29 šis būs aktīvs gads. Pat bez īpaša nodoma iesaistīsies dažādos pasākumos var pieņemt kādu izaicinājumu. Pratīs pielāgoties, kur tas nepieciešams. Sāpīgi uztvers kritiku, kas uz kādu brīdi viņus var izsist no līdzsvara, bet drīz vien optimisms atkal atgriezīsies. Palielināsies kontaktu skaits, radīsies jauni paziņas.
***
No 24.02. līdz 26.02. pulksten 3.09 dzimušos līdz nākamajai dzimšanas dienai gaida daudz emociju un iespaidu, var nonākt arī galējībās. Būs tendēti uz ģimeniskumu, ne viens vien uzsāks kopdzīvi, pat ja nebūs plānojis to darīt. Cēloņi, kas šajā laika periodā izsauks problēmas, nereti sakņosies attieksmē pret tuvākajiem, savu dzīves telpu. Uzmanība un cieņa pret tuvākajiem, īpaši māti, nesīs veiksmi vēl citās dzīves jomās.
***
No 26.02. līdz 28.02. pulksten 2.53 dzimušos vadīs dzīvesprieks un optimisms. Novērtēs savas labās attiecības ar draugiem, kas viņus no sirds atbalstīs. Svarīgas divas galvenās tēmas – partnerattiecības, kur var iezagties arī pārpratumi, kas varētu būt galvenais nemiera un pārdzīvojumu cēlonis šajā laika posmā. Iespējamas izredzes profesionālajā jomā, būs nepieciešams kāds iedvesmas avots. Ja spēs to saskatīt, gads būs ļoti nozīmīgs viņu dzīvē.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

es 
2010-02-09  13:34:30
Skaisti :)

orakuls 
2010-02-09  12:36:35
viņi ir no nekurienes un ir paši sava likteņa un zvaigžņoto debesu kungi

es 
2010-02-09  12:18:19
Interesanti gan. Un kur tad paliek 29 februarī dzimušie??? Par tiem kaut kā netīšām aizmirsās, vai arī tas vairs neskaitās februāris??

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības