Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

ogresfakti
  Publicēts: 2009-11-10  18:27:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

Šajā grūtajā laikā, kad daudzi iedzīvotāji meklē un izmanto jebkuru iespēju ietaupīt, būtisku ikmēneša izdevumu daļu joprojām sastāda komunālie maksājumi. Taču arī tos var samazināt.

SIA „Senču nami” pārstāve Džemma Ceplīte skaidro, ka daudz efektīgāka un elastīgāka ir nelielo, nekā lielo apsaimniekotāju darbība. Mazāks apsaimniekošanas uzņēmums, salīdzinot ar lielo, var piedāvāt ātrāku reakciju, lielāku pretimnākšanu. Piemēram, SIA „Senču nami” apsaimniekoto māju iedzīvotāji jebkurā laikā var iepazīties ar konkrētās mājas lietu, finansiālo stāvokli, tiek nodrošināts maksimāls finansu caurspīdīgums, bet iedzīvotājiem piedāvāts viņu finansiālajam stāvoklim atbilstošākais apsaimniekošanas modelis. Apsaimniekošanas izmaksas ir atkarīgas no tās intensitātes, no individuālas pieejas, ko daudz vieglāk realizēt nelielam apsaimniekošanas uzņēmuma.

SIA „Senču nami” apsaimniekošanas tirgū darbojas jau 5 gadus, gūstot ievērojamu pieredzi dzīvojamo māju un sabiedrisko objektu apsaimniekošanā. „Paplašinot savu darbību Ogrē, piedāvājam sniegt apsaimniekošanas pakalpojumus arī citiem Ogres daudzdzīvokļu dzīvojamiem namiem,” norāda Dž.Ceplīte, „Mūsu politika ir individuāla pieeja, profesionāla namu apsekošana un novērtēšana izvērtējot iedzīvotāju finansiālo stāvokli, piedāvāt elastīgu apsaimniekošanas maksu, dažādu pakalpojumu klāstu.”

SIA „Senču nami”, pārņemot apsaimniekošanā daudzdzīvokļu mājas, apņemas katru no tām rūpīgi apsekot, lai iedzīvotājiem piedāvātu tieši tās darbības, kas nepieciešamas konkrētajai mājai, tajā skaitā visas darbības, kas saistītas ES finansējuma piesaisti mājas siltināšanai, kā arī šim nolūkam nepieciešamo kredītu piesaisti.

Dž.Ceplīte norāda: „Mēs cieši sadarbojamies ar māju iedzīvotājiem, valdi, māju vecākiem, uzklausām vēlmes un novēršam sūdzības. Iespējamas 3 sadarbības formas apsaimniekošanā:
1. Mājas iedzīvotāji - Apsaimniekotājs (šāds modelis strādā pašreiz);
2. Mājas iedzīvotāju Biedrība - Apsaimniekotājs ir mājas iedzīvotāji vai viņu algotas personas (Visus norēķinus par pakalpojumiem veic paši iedzīvotāji, šis modelis ir labs, ja ļoti aktīvi strādā Biedrība, risks – iedzīvotāju maksātspēja);
3. Mājas iedzīvotāju sadarbība atsevišķi ar Apsaimniekotāju un komunālo pakalpojumu sniedzēju

(+ mājas iedzīvotāji paši kontrolē bankas kontu un maksājumus; risks – liela atkarība no iedzīvotāju maksātspējas.)

Izvērtējot šos modeļus un katru atsevišķo situāciju, mājas iedzīvotājiem ir iespēja pieņemt lēmumu, jo šajā kritiskajā laikā SIA „Senču nami” iesaka pieturēties pie 1.sadarbības modeļa, bet, uzlabojoties ekonomiskajai situācijai, iedzīvotāji var lemt par sev pieņemamāku variantu.
„Izvēloties mūsu uzņēmuma pakalpojumu, Jums būs iespēja saņemt kvalitatīvu pakalpojumu un godprātīgu attieksmi pret ikvienu iedzīvotāju, kā arī jebkurā laikā saņemt informāciju par mājas finansiālo stāvokli (ieņēmumiem - izdevumiem). Šobrīd ir jāizmanto visas iespējas, tajā skaitā Eiropas Savienības finanšu piesaiste siltināšanai un jumtu remontiem. Esam gatavi veikt piesaisti ES projektu līdzekļus Jūsu māju stāvokļa uzlabošanai. Mēs dzīvojam brīvā valstī un Jums ir tiesības izvēlēties labāko, jo Jūs par to maksājat! Piedāvājam tikties Jums pieņemamā laikā un sniegt detalizētāku informāciju,” skaidro Dž.Ceplīte.

Kontaktinformācija:
Ivars (65035774; 29236024)
vai Džemma (65035773; 29250344);
www.sencunami.lv; info@sencunami.lv




Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

gaismiņa 
2009-11-11  22:47:50
būsim reāli, pievienosies varbūt daži un būs vēl tālu līdz "Mālkalnes" mērogiem kuros katra atsevišķa "klienta" intereses pazūd kā piliens jūrā... Mazāks apsaimniekotājs vairāk rūpēsies par savējiem kaut vai tāpēc lai noturētu, jo mazam jau mazumiņš no svara atšķirībā no Lāča kuram esam tikai blusas kažokā

Domātājs 
2009-11-11  21:27:21
Daudz efektīgāka un elastīgāka ir nelielo, nekā lielo apsaimniekotāju darbība !!! Kāpēc, tad "Seņču nami " aģitē pievienoties viņu apsaimniekošanai.....mīļie "Seņču Nami"..., tad jau Jūs paliksiet lieli apsaimniekotāji kuri paliks neefektīvi, nevarēs ātri reaģēt un iedzīvotāji nevarēs saņemt saņemt lielāku pretimnākšanu....

incanti 
2009-11-11  08:34:41
nez kam varētu nepatīkt šī reklāma... varbūt "Mālkalnes" darbonīšiem... ir alternatīva "Mālkalnes" monopolam un tas ir tikai labi!

Minivat 
2009-11-11  00:31:35
Reklāmraksts nu tīrs, bet vajag jau arī Mālkalni nolikt pie vietas, lai saprot, ka viņi nekas nav un māju var apsaimniekot gan paši iedzīvotaji, gan cita apsaimniekošanas organizācija. Lai Mālkalne "nemētā šefu" un priecājas, ka kāds viņiem maksā un neizvēlas citu apsaimniekošanas modeli.

cielava 
2009-11-10  21:31:25
Tas nav uzbrauciens Mālkalnei, bet lagāla Ceplīša uzņēmuma reklāma paša "neatkarīgajā" portālā.

reklāma 
2009-11-10  21:16:00
Vai tas ir uzbrauciens "Mālkalnei"?

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības