Noderīgas saites:

Ritvars Raits
  Publicēts: 2009-06-10  09:42:00 / Sports

Ziņot redakcijai

9.jūnijā Ikšķiles Ādamlaukā notika kārtējā Vidzemes futbola čempionāta spēle, kurā Ogres FK „Fortūna” uzņēma „SK Upesciems” komandu. Ogrēniešiem šis mačs bija reti neveiksmīgs, jo mūsējiem neizdevās realizēt savu ievērojamo teritoriālo pārsvaru, kā rezultātā tika piedzīvota sagrāve ar 1:6 (1:4).

Spēle sākās ar aktīviem FK „Fortūna” uzbrukumiem un jau pirmajā minūtē bumba trāpīja pa viesu vārtu stabu. Arī mača turpinājumā lielākā daļa notikumu risinājās pie upesciemiešu vārtiem, tāpēc tas, ka 10.minūtē pie panākuma tika pretinieki (0:1) šķita vairāk kā pārpratums. Tomēr nepagāja ne minūte, kad „SK Upesciems” futbolisti savu pārsvaru jau dubultoja – 0:2. Kad 15 minūtes pirms došanās pārtraukumā viesi iesita jau trešo golu (0:3), FK „Fortūna” situācija kļuva jau pavisam nelabvēlīga. Piecas minūtes pirms pārtraukuma skaistus vārtus ar galvu iesita mūsu Aleksandrs Radionovs, panākot 1:3, tomēr ogrēniešu prieki nebija ilgi – puslaika pēdējā minūtē atkal izcēlās pretinieku uzbrucēji – 1:4. Arī otrajā puslaikā laukuma saimniekiem tā arī neizdevās atrast viesu vārtu atslēgu, kamēr mūsējo aizsardzība kapitulēja vēl divas reizes – 1:6.

Tā bija FK „Fortūna” ceturtā spēle šajā sezonā un pirmais zaudējums. 6.jūnijā ogrēnieši savā laukumā ar 4:0 sagrāva FK „Aizkraukle”. Uzvaru ar diviem gūtiem vārtiem kaldināja Romāns Samohvalovs, vēl pa precīzam raidījumam Mihaila Makarova un Aleksandra Radionova kontā.

7.jūnijā savu trīs uzvaru sēriju bija spiesta pārtraukt otra Ogres komanda – „Ogres SC/FK-33”, kas viesos ar 1:5 atzina FK „Priekuļi” pārākumu. Vienīgos vārtus ogrēniešu labā guva Emīls Kārkliņš. „Ogres SC/FK-33” futbolisti ir aizvadījuši sešas spēles, kurās izcīnītas trīs uzvaras un piedzīvots tikpat daudz zaudējumu.

Attēlos: Daži momenti no spēles starp FK „Fortūna” un „SK Upesciems”