Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2021-03-24  09:52:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

17. martā Zoom platformā tikās Starpnovadu projekta “KOPĀ. LABĀK.” iesaistītie Ogres, Lielvārdes, Ķeguma un Ikšķiles jaunieši ar vēlmi līdzdarboties un strādāt pie jaunizveidotā Ogres novada jauniešu domes izveides, kā arī izteikt idejas brīvprātīgā darba sistēmas uzlabošanai. Prieks par visu novadu jauniešiem, kuri aktīvi diskutēja, līdzdarbojās aktivitātēs un iesaistījās uzdevumos, izteica viedokli un pārdomas par vietām katrā novadā, kuras viņus iedvesmo, kā arī minēja vietas, kuras būtu jāuzlabo, lai vide, kurā atrodamies, kļūtu pievilcīgāka. Pasākuma laikā tika pozitīvi vērtēta arī Ogres novadnieka aplikācija, kurā iespējams ne tikai uzzināt par jaunumiem Ogres novadā, bet arī informēt pašvaldību par aktuāliem uzlabojumiem, tādejādi un iespēja ierosināt kādu labu ideju attīstībai.

Pasākumu vadīja neformālās izglītības speciāliste Sintija Lase, kura veicināja jauniešos ieinteresētību līdzdarboties, palīdzot jauniešiem izprast un pašvaldību speciālistiem ieskicēt nākotnes apvienoto novadu vīziju un ievirzes jauniešu domes izveidē, kā arī pasākuma laikā tika radīts priekšstats un izpratne par to, kas ir brīvprātīgais darbs.

Nākošais pasākums jau 24.martā ar jaunapvienoto novadu pašvaldības iestāžu darbiniekiem, uzņēmējiem un organizācijām par brīvprātīgā darba sistēmu un skolēnu vasaras nodarbinātību. Aprīlī plānojam kopīgu tikšanos jauniešiem un darba devējiem “Darba birža”, kurā par brīvprātīgo darbu un iespējām diskutēs jaunieši un pašvaldības iestāžu darbinieki un organizācijas.

Kopumā šajā projektā paredzētas arī vēl citas jauniešiem saistošas aktivitātes – pieredzes apmaiņas brauciens uz kādu Latvijā zināmu Jauniešu domi, saliedēšanās pasākums, piedalīšanās simulācijas spēlē “Jauniešu domes vēlēšanas” (visi pasākumi plānoti, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības pasākumus). 

Rezultātā paredzam, ka jaunieši un brīvprātīgā darba devēji iegūtās zināšanas un pieredzi varēs izmantot nākotnes kopējā četru novadu sadarbības plāna iezīmēšanā.

Projekts “KOPĀ. LABĀK.” tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”.

 

 
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

Whatsapp: +436703093815 
2021-04-07  11:42:53
Saņemiet kredītu 48 stundās šeit, ITĀLIJĀ vai ŠVEICE: e-pasts: corneliaursularuedi@gmail.com Ar cieņu,

Skolnieciņš  
2021-03-30  09:28:28
Nesteidzoties tuvojas Lieldienas. Lieldienas ir auglības un dzīvības svētki. Šie svētki ir par godu pavasara un rītausmas Dievietei Ostarai. Lieldienas ir ģermāņu Dievietes Ostaras svētki. Lielā diena ir par godu pavasara un rītausmas Dievietei Ostarai. Diemžēl kristietība, veicot asiņaino ekspansiju Eiropā, ir nozagusi šos svētkus pagāniem. Taču pagāniskās tradīcijas nekur nav zudušas, vajag tikai atcerēties to jēgu. Leģenda vēsta, ka Dieviete Ostara trusi kā labo gariņu sūta pie cilvēkiem, lai noskaidrotu, kas notiek cilvēku mājās. Par to viņa reizi gadā ļauj trušiem dēt raibas olas. Šī leģenda ir mīļa un jauka, tā atklāj Dievietes Ostaras patieso dabu. Lieldienās, kad diena ir līdzsvarā ar nakti, Dievietes Ostaras spēks ir savā pilnībā. Kopš senseniem laikiem trusis ir bijis uzticams Dievietes Ostaras pavadonis. Trusis jeb Lieldienu zaķis ir auglības simbols, bet ola ir jaunas dzīvības simbols. Tā kā SARS-CoV-2 vīruss nekur nav zudis, svinēsim šīs Lieldienas piesardzīgi, ievērojot visas epidemioloģiskās drošības prasības. Svinēsim šīs Lieldienas savās mājās, godinot Dievieti Ostaru. Lai pavasara un rītausmas Dieviete Ostara mūs svētī! Lai Dieviete Ostara pasargā mūs no ļauna! Ar dzīvības nesējas Ostaras svētību, Skolnieciņš no svētavota ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi. #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #Lieldienas #LielāDiena #PavasaraSvētki #PavasaraSaulgrieži #DievieteOstara #RītausmasDieviete #PavasaraDieviete #auglība #dzīvība #bagātība #LieldienuTradīcijas #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienuOlas #OluKrāsošana #pagāni #rituāli #buršanās #04.04.2021. #05.04.2021.

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības