Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2021-03-10  14:46:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

SIA “Ogres Namsaimnieks” arī 2021. gadā nodrošina tās pārvaldīšanā esošo dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu, informē SIA “Ogres Namsaimnieks” Administratīvā departamenta vadītājs Ritvars Cinītis.

Jaunā civiltiesiskās atbildības (CTA) apdrošināšanas polise ir spēkā no šī gada 1. janvāra līdz 31. decembrim. No klienta puses nekādas darbības CTA apdrošināšanas polises pagarināšanai nebija jāveic – tās tika pagarinātas automātiski tiem klientiem, kuriem tās bija spēkā 2020. gadā. Salīdzinot ar pagājušo gadu, palielināta CTA apdrošināšanas polisē noteiktā apdrošināšanas summa – polise sedz trešajām personām radītos zaudējumus līdz 1100 eiro (pagājušajā gadā 1000 eiro).

CTA apdrošināšanas polises cena ir saglabājusies nemainīga – 23 centi mēnesī vienam dzīvokļa īpašumam neatkarīgi no tā platības. Šī summa iekļauta ikmēneša komunālo pakalpojumu rēķinā. Arī pašrisks palicis nemainīgs – 45 eiro, kā arī nav mainījies polises segums. Detalizētāka informācija par dzīvokļu īpašnieku CTA  apdrošināšanu pieejama SIA “Ogres Namsaimnieks” mājas lapā www.ogresnamsaimnieks.lv, sadaļā “Pakalpojumi – Apdrošināšana”.

Daļa klientu, kas pagājušajā gadā no CTA apdrošināšanas polises bija atteikušies, šogad izteikuši vēlmi to  noformēt. Šajā gadījumā jāvēršas ar rakstisku iesniegumu SIA “Ogres Namsaimnieks”. Polise stājas spēkā no nākamā mēneša pēc iesnieguma iesniegšanas, proti, vēršoties ar iesniegumu martā, tā  būs spēkā no 1. aprīļa.

Jāņem arī vērā, ka CTA apdrošināšanas polise sedz tikai tos zaudējumus, ko apdrošinātā dzīvokļa īpašnieks tīši vai netīši radījis trešajām personām, proti, kaimiņiem (piemēram, noplūdināšanas gadījumā, Jūsu dzīvoklī plīstot caurulei).

Pagājušajā gadā bijuši vairāki gadījumi, kad CTA apdrošināšanas polises izmantotas gan remontdarbu veikšanai, gan atlīdzības izmaksai cietušajiem dzīvokļu īpašniekiem, kā arī apmierinot citu apdrošināšanas kompāniju regresa prasības pret apdrošinātajām personām. 

SIA “Ogres Namsaimnieks” saviem klientiem piedāvā pieteikties arī kompleksajai nekustamā īpašuma, mantas un CTA apdrošināšanas polisei. Atšķirībā no CTA apdrošināšanas polises kompleksās apdrošināšanas polisei jāpiesakās individuāli – tā dzīvokļu īpašniekiem netiek noformēta automātiski. Šīs polises izmaksas atšķiras, atkarībā no dzīvokļa platības, istabu skaita un citiem faktoriem. Piemēram, apdrošinot divistabu dzīvokli ar kopējo platību 50 kvadrātmetri, atjaunošanas vērtību 46750 eiro, mantas vērtību 7000 eiro apmērā un CTA apdrošināšanas limitu 1400 eiro, bet pašrisku 70 eiro, polise izmaksās 2,63 eiro mēnesī jeb 31,56 eiro gadā.

Kompleksajai nekustamā īpašuma, mantas un CTA apdrošināšanas polisei var pieteikties:

zvanot ADB “Gjensidige” Latvijas filiālei uz tālruņa numuriem +371 26321443 vai +371 26557132 un nosaucot atslēgas vārdus “Speciālais piedāvājums Ogres Namsaimniekam”

Aizpildot pieteikuma veidlapu www.ogresnamsaimnieks.lv sadaļā “Pakalpojumi – Apdrošināšana – Nekustamā īpašuma, mantas un civiltiesiskās atbildības apdrošināšana”: https://www.ogresnamsaimnieks.lv/nekustama-ipasuma-mantas-un-civiltiesiskas-atbildibas-apdrosinasana/ 

Rakstot e-pastu uz apdrosinasana@ogresnamsaimnieks.lv

Iesniedzot SIA “Ogres Namsaimnieks” rakstisku iesniegumu

Pirmie 50 klienti, pirmoreiz noformējot šo polisi, saņems dāvanā dūmu detektoru. 

Tuvojoties polises termiņa beigām, ADB “Gjensidige” Latvijas filiāles speciālisti sazinās ar klientu un piedāvā polisi noformēt atkārtoti uz jaunu apdrošināšanas periodu.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā jāsazinās ar SIA “Ogres Namsaimnieks” Klientu apkalpošanas nodaļu, darba laikā zvanot uz tālruņa numuru 65049114 vai rakstot e-pastu uz info@ogresnamsaimnieks.lv.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības