Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Fakti.lv/lielvarde.lv
  Publicēts: 2021-01-27  13:29:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

Šodien, 27.janvārī, Lielvārdes novada dome apstiprināja sabiedrības līdzdalības projektu ideju konkursa nolikumu. Šim konkursam 2021.gada budžetā atvēlēti 50 000 EUR, un tajā piedalīties varēs ikviena fiziska persona, kas dzīvo Lielvārdes novadā. Vienai idejai var tikt atvēlēti 20 000 EUR, un, lai saņemtu līdzfinansējumu, līdz 26.februārim jāaizpilda pieteikuma veidlapa ar idejas aprakstu. Veidlapa jāaizpilda elektroniski www.lielvarde.lv (skat. šeit) vai arī jānosūta uz e-pastu dome@lielvarde.lv (veidlapa pieejama šeit). Idejas realizēšanas iespēju izvērtēs šim nolūkam izveidota vērtēšanas komisija, un par tālāk virzītajām idejām balsot varēs ikviens Lielvārdes novada iedzīvotājs, kurš sasniedzis vismaz 16 gadu vecumu. Idejas ar augstāko iedzīvotāju vērtējumu tālāk īstenos Lielvārdes novada pašvaldība.

Kā saka Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele, sabiedrības līdzlemta budžetēšana ir veids, kā iedzīvotājiem sniegt iespēju piedalīties lēmumu pieņemšanā par novadā realizējamiem projektiem: “Mēs vēlamies būt atvērta pašvaldība, kas uzklausa savus iedzīvotājus un sniedz iespēju iedzīvotāju idejas realizēt. Manuprāt, šis sabiedrības līdzdalības projektu ideju konkurss ir likumsakarīgs solis iepriekšējos gados uzsāktam dialogam ar iedzīvotājiem. Šeit ar prieku uzklausīsim iedzīvotāju viedokli, jo tas ir būtisks – tieši mūsu novadnieki ir tie, kuri redz un novērtē attīstību, tāpēc šī viedokļa uzklausīšana, mūsuprāt, arī ir visvērtīgākā. Es ceru, ka nākotnē nonāksim pie tā, ka iedzīvotājs ar savu viedokli varēs palīdzēt pieņemt arī lēmumus par citām būtiskām plānotām investīcijām,” norāda domes priekšsēdētāja Santa Ločmele. 

Konkursa nolikums.

Projektu izvērtēšanas procesā tiks ņemti vairāki priekšnosacījumi. Kā viens no tiem ir projekta realizēšanas vieta. Idejai, kā rezultāti sniegtu labumu Lielvārdes novada iedzīvotājiem un sabiedrībai kopumā, jābūt realizējamai Lielvārdes novada teritorijā. Tāpat konkursa nolikumā minēts, ka idejai jābūt saistītai ar novada infrastruktūras izveidošanu vai atjaunošanu, turklāt projekta idejas rezultātiem būs jābūt pieejamiem publiski.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

Skolnieciņš no Pokaiņu meža  
2021-02-25  10:38:05
Kovid-19 (covid-19) pandēmija mūsu mīļajā Latvijā sākās 2020. gada 13. martā. Līdz šim brīdim SARS-CoV-2 vīruss nav uzvarēts. Ministru kabinets Latvijas Republikā ir izsludinājis ārkārtas stāvokli līdz 6. aprīlim. Neskatoties uz to, ka pavisam drīz sāksies vakcinācija pret kovid-19 vīrusu, turpināsim ievērot visus valstī noteiktos drošības pasākumus. Lietosim higiēniskās sejas maskas. Mazgāsim rokas ar ūdeni un ziepēm. Dezinficēsim rokas. Ievērosim 2 metru distanci cits no cita. Vakcīna mūs pasargās no simptomātiskas saslimšanas ar kovid-19 vīrusu. Tā ir mūsu kopīga iespēja uzveikt pandēmiju un atgriezties pie ierastā dzīves ritma. Nezaudēsim cerību savās sirdīs. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Jau kopš senatnes Latvju Dievi ir rūpējušies par mūsu tautas pašcieņu un labklājību. Latvju Dievi vienmēr ir atbalstījuši mūsu tautu grūtos laikos. Arī šoreiz Latvju Dievi nepametīs mūs vienus nelaimē. Stiprināsim latvietību caur ticību Latvju Dieviem. Ielaidīsim savās dzīvēs Latvju Dievu dievišķo enerģiju! Būsim brīvi savā ticībā! Būsim vienoti kā tauta! Lai Latvju Dievi svētī katru no mums, kas viņiem tic! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt šajā grūtajā laikā! Saticību mums visiem no sirds vēlot, Skolnieciņš no Pokaiņu meža ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #rituāli #buršanās #pagāni #ticība #veselība #spēks #drosme #Senpokaiņi #PokaiņuMežs

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          


© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības