Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2019-08-04  18:48:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

3.augustā notikuši Rembates sporta svētki 2019, kuros visas dienas garumā dažādās disciplīnās spēkiem mērojās sportot gribētāji – futbolā 11, pludmales volejbolā 14, bet ielu basketbolā 5 komandas, kā arī daudzi individuālo disciplīnu dalībnieki.

 
REZULTĀTI
 
Futbols
1.vieta – komanda “Kāda Starpība” (Aivis Jonikāns, Sandijs Beķeris, Matīss Bērziņš, Edgars Dārznieks, Mārtiņš Jonikāns, Ņikita Jakubāns, Renārs Jefimovs),
2.vieta – komanda “Karmas trauks” (Kaspars Lugbans, Jānis Gerasimovs, Oskars Dūdens, Didzis Mellis, Agris Veļiks, Mārtiņš Blumbergs, Edgars Neivalds),
3.vieta – komanda “Vecmeistaru blice” (Artis Bariņš, Edgars Šlusareks, Kaspars Mālnieks, Artis Viļumsons, Artūrs Okuņevs, Ivars Dārznieks, Aigars Liepiņš).
 
Pludmales volejbols
1.vieta – komanda “Vecmeistaru blice” (Jurģis Birznieks, Jānis Strazdiņš),
2.vieta – komanda “Sama Lāsts” (Dainis Eižvertiņš, Oskars Gūte),
3.vieta – komanda “Karmas trauks 2” (Oskars Dūdens, Jānis Gerasimovs).
 
Ielu basketbols:
1.vieta – komanda “Vecmeistaru blice” (Dainis Eižvertiņš, Aigars Liepiņš, Oskars Gūte),
2.vieta – komanda “LEO LUX” (Aigars Delvers, Vladislavs Kozlovskis, Jānis Tūtāns),
3.vieta – komanda “Karmas Trauks” (Oskars Dūdens, Jānis Gerasimovs, Agris Veļiks).
 
Svaru bumbas celšana
Meitenes līdz 16 gadu vecumam: 1.vieta - Agita Naudiņa, 2.vieta - Evelīna Kārkliņa-Ščucka. 
Sievietes: 1.vieta - Mirdza Aizsilniece, 2.vieta - Kristiāna Kārkliņa, 3.vieta - Sniedze Žvagina.
Jaunieši līdz 16 gadu vecumam: 1.vieta - Nauris Ivanovs, 2.vieta - Gints Zilpuris, 3.vieta - Andris Žvagins.
Vīrieši: 1.vieta – Juris Pivors, 2.vieta – Vaclavs Griņevičs, 3.vieta – Ainis Veļiks.
 
Šautriņu mešana
Sievietes: 1.vieta - Kristiāna Kārkliņa, 2.vieta - Ieva Linde, 3.vieta - Mirdza Aizsilniece.
Vīrieši: 1.vieta - Jānis Tutāns, 2.vieta - Oskars Gūte, 3.vieta - Edgars Dārznieks.
Basketbola soda metieni: 1.vieta - Jānis Strazdiņš, 2.vieta - Jānis Gerasimovs, 3.vieta - Aigars Delvers.
 
Dārzabols: 1.vieta - Artūrs Linde, 2.vieta -Mirdza Aizsilniece,3.v.Ritvars Žura.
Petanka: 1.vieta - Ingars Sakne, 2.vieta - Armands Vīksniņš, 3.vieta - Agrita Naudiņa.
Stafete “Tarzāns”: 1.vieta - Reinis Kalniņš, 2.vieta - Kaspars Asmaitis, 3.vieta - Mikus Beinarts.

 




Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            





© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības