Noderīgas saites:

ogresnovads.lv
  Publicēts: 2017-10-19  19:13:00 /

Ziņot redakcijai

Pagājušās nedēļas nogalē norisinājās Ogres novada Sporta centra kausu izcīņa šaušanā ar mazkalibra šautenēm. Starp sievietēm pirmo vietu izcīnīja Laila Miķelsone, bet vīriešu konkurencē nepārspējams bija Andrejs Leonovičs.

Cīņa par Ogres novada Sporta centra kausiem notika trijos vingrinājumos – desmit šāvienu no pozīcijas "guļus", desmit šāvienu no pozīcijas "stāvus", kā arī ātršaušana ar kontrollaiku viena minūte.

Šaujot guļus, sieviešu konkurencē uzvarēja Inta Jankovska (96 punkti), 2. vietā ierindojās Laila Miķelsone (90), 3. vietā – Diāna Škļara (88). Stāvus vislabāk šāva Laila Miķelsone (87), 2. vietā Kristīne Ertmane (84), bet 3. vietā - Inta Jankovska (78). Ātršaušanā ar 71 punktu uzvarēja Diāna Škļara, 2. vietā Laila Miķelsone (70), bet 3. vietā - Kristīne Ertmane (65). Par uzvarētāju kopvērtējumā ar 56 punktiem kļuva Laila Miķelsone, kausu par otro vietu saņēma Inta Jankovska (51), bet godpilno trešo vietu izcīnīja Diāna Škļara (51). 4. vietā ar 49 punktiem ierindojās Kristīne Ertmane, kura saņēma Cerības kausu, 5. vietā Vitnija Rožāne (41), bet 6. vietā - Ina Melne (40).

Vīriešu sacensībās jau no pirmā vingrinājuma par līderi kļuva Andrejs Leonovičs, kurš no pozīcijas "guļus" sašāva 98 punktus. 2. vietā Agris Melnis (96), bet 3. vietu ar identiskiem rezultātiem dalīja Pēteris Brokeris un Māris Rožāns – pa 93 punktiem. Šaujot stāvus, Andrejam Leonovičam 91 punkts, 2. vietā Māris Rožāns (81), 3. vietā – Pēteris Brokeris (79). Arī ātršaušanā uzvarēja Andrejs Leonovičs (102), 2. vietā Agris Melnis (99), bet 3. vietā - Pēteris Brokeris (84). Kausu par pirmo vietu saņēma Andrejs Leonovičs, kuram kopvērtējumā bija maksimālais punktu skaits – 60. Otrajā vietā ar 51 punktu ierindojās Agris Melnis, trešo vietu ieņēma Māris Rožāns (49), bet Pēterim Brokerim 40 punktu un Cerības kauss.