Fakti.lv
Reģistrācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:
 Sludinājumi

Zigurds Kincis, Ogres NSC vieglatlētikas treneris
  Publicēts: 2017-07-03  10:13:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

   

1.un 2. jūlijā Ventspilī notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā vecuma grupu U18 un U20 sportistiem, kurā ar lieliskām sekmēm startēja Ogres NSC audzēkņi, izcīnot trīs zelta, vienu sudraba un divas bronzas medaļas.

Ogres novada sporta centra audzēkņu sasniegumi:

U18 jaunietes

Luīze Opolā - 1. vieta trīssoļlēkšanā (12,57 m, personiskais rekords un izpildīts U18 pasaules čempionāta normatīvs), 4. vieta 100 m barjerskriešanā (14,84 s), 4. vieta tāllēkšanā (5,58 m). Treneris - Artūrs Priževoits.

Nikola Ozola - 1. vieta šķēpa mešanā (49,95 m, atkārtoti izpildīts U18 pasaules čempionāta normatīvs). Treneris - Artūrs Priževoits.

Laura Kazāka - 2. vieta 2000 m šķēršļu skriešanā (8:06,34 min). Treneris - Zigurds Kincis.

Madara Kaire - 3. vieta 400 m barjerskriešanā (1:06,28 min, personiskais rekords). Treneris - Artūrs Priževoits.

Ogres NSC - 3. vieta 4x100 m stafetē (54,08 s, Ogres NSC rekords), 5. vieta 100-200-300-400 m stafetē (2:34,11 min). Komandā: Madara Kaire (treneris - A.Priževoits), Anete Makarova (treneris - Z.Kincis), Laura Kazāka (treneris - Z.Kincis), Jūlija Paula Lazdiņa (treneris - Z.Kincis).

U18 jaunieši

Artūrs Rūtiņš - 5. vieta 200 m sprintā (23,69 s, priekšskrējienā - 23,52 s (personiskais rekords)), 5. vieta tāllēkšanā (6,35 m, personiskais rekords). Treneris - Artūrs Priževoits.

Karims Ali - 5. vieta 110 m barjerskriešanā (15,50 s, personiskais rekords), 6. vieta diska mešanā (40,19 m, personiskais rekords). Treneris - Artūrs Priževoits.

Emīls Smilškalns - 5. vieta 2000 m šķēršļu skriešanā (7:22,79 min), 6. vieta 5000 m skriešanā (18:59,38 min.). Treneris - Jevgēnijs Liepa.

Artūrs Pastors - 6. vieta 200 m sprintā (23,70 s, priekšskrējienā - 23,48 s (personiskais rekords)), 6. vieta 400 m skriešanā (52,36 s, personiskais rekords). Treneris - Zigurds Kincis.

Roberts Volonts - 6. vieta augstlēkšanā (1,75 m). Treneris Jevgēnijs Liepa.

Ogres NSC - 5. vieta 4x100 m stafetē (47,11 s). Komandā: Emīls Smilškalns (treneris - J.Liepa), Rainers Kriškāns (treneris - J.Liepa), Reinhards Voicišs (treneris - Z.Kincis), Artūrs Pastors (treneris - Z.Kincis).

Ogres NSC - 4. vieta 100-200-300-400 m stafetē (2:07,84 min.). Komandā:

Reinhards Voicišs (treneris - Z.Kincis), Karims Ali (treneris - A.Priževoits), Artūrs Rūtiņš (treneris - A.Priževoits), Artūrs Pastors (treneris - Z.Kincis).

U20 juniores

Lāsma Padedze - 1. vieta lodes grūšanā (13,08 m), 4. vieta diska mešanā (38,00 m). Treneris - Artūrs Priževoits.

   

 




Pievienot komentāru:     

   Vārds:*
   e-pasts:
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          





© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības