Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2017-02-25  15:11:00 /

Ziņot redakcijai

25. un 26. februārī Ogres novada Sporta centra (Ogres NSC) hallē norisinājās jau ceturtais turnīrs mākslas vingrošanā "Sniegpārsliņas kauss 2017". Sacenšoties ar mākslas vingrotājām no visas Latvijas, daudz visa kaluma godalgu izcīnīja Ogres NSC audzēknes.

Turnīrs bija pulcējis 350 meistarīgu mākslas vingrotāju no Rīgas, Jūrmalas, Jelgavas, Daugavpils, Salaspils, Olaines, Tukuma un Ķekavas. Šajā ļoti nopietnajā konkurencē ne tikai startēja, bet arī kļuva par laureātēm Ogres mākslas vingrotājas.

Zelta godalgu grupu vingrojumos (V sporta klase) izcīnīja 2016.gada Latvijas čempiones - Ogres NSC komanda (Santa Stepulāne, Nikija Tēra, Viktorija Vancāne, Polina Piskura un Vladlena Kļimova). Sudraba  godalgu grupu vingrojumos (II sporta klase) ieguva Ogres NSC komanda (Vladislava Žižina, Nikola Dinula-Briede, Laura Vaskāne, Anastasija Iskra un Simona Neško).

Zelta medaļu daudzcīņā izcīnīja Darja Goļenkova (2001.g. dzim.). Zelta medaļu daudzcīņā un zelta medaļu vingrojumā ar vālēm ieguva Viktorija Vancāne( IV sporta klase, vecāka grupa). Zelta medaļu daudzcīņā un zelta medaļu vingrojumā ar vālēm ieguva Nikija Tēra (V sporta klase, vecāka grupa). Zelta medaļu vingrojumā ar vālēm un bronzas medaļu daudzcīņā ieguva Latvijas jaunatnes izlases mākslas vingrošanā dalībniece Santa Stepulāne (prejunioru sporta klase). Sudraba medaļas vingrojumā ar apli ieguva Tīna Kitija Ertmane (IV sporta klase, vecāka grupa) un Anželika Zaharjana (V sporta klase, jaunāka grupa). Bronzas medaļu daudzcīņā, sudraba medaļu vingrojumā ar apli un bronzas medaļu vingrojumā ar vālēm izcīnīja Polina Piskura (V sporta klase, vecāka grupa). Bronzas medaļu vingrojumā ar apli ieguva Amanda Volkopa (IV sporta klase, jaunāka grupa).

Sportistu treneres - Tatjana Stepulāne, Nellija Žvīgule un Kristina Konoda.