Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Ieva Švēde, Izglītības, kultūras uz sporta pārvaldes galvenā speciāliste
  Publicēts: 2016-12-21  13:24:00 /
 
 Ziņot redakcijai  
Tuvojoties Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas proklamēšanas dienai, Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniece Ineta Tamane aicināja Ogres novada vispārizglītojošo skolu skolēnus uzrakstīt savu īpašo stāstu par Latviju, tās šodienu un nākotni, par cilvēkiem, kas dara labus darbus ikdienā, par savām izjūtām, domājot par mūsu valsti ar vadmotīvu "Saules mūžu Latvijai".
 
No Ogres novada skolēniem tika saņemti vairāk kā 200 lieliski darbi, kuros atspoguļots mūsu novada bērnu un jauniešu redzējums, izjūtas un novērojumi. Esejās, dzejoļos un to noformējumos bija iespēja sajust gaišas emocijas, lasīt sirsnīgus vēlējumus un pārliecināties, ka mūsu novada jaunākā paaudze ir spēcīgi valsts patrioti un spēj novērtēt mūsu zemes iespējas un priekšrocības, kā arī saprot savu lomu un nozīmi tajā.
 
Visi saņemtie darbi tika rūpīgi izvērtēti, kā arī izvēlēti 50 labākie no labākajiem, kuriem tiks organizēts brauciens uz Latvijas Valsts prezidenta pili, kā arī iespēju tur tikties ar prezidentu Raimondu Vējoni. Par tikšanās laiku tiks paziņots atsevišķi.
 
Labāko darbu autori
 
Ogres 1. vidusskola: Patrīcija Liepiņa, 3. b klase; Rūta Šata, 4. a klase; Estere Lievīte; 4. d klase; Kristers Aleksis Eglītis, 4. d klase; Dāvids Henrijs Pimanovs, 6. a klase; Sanija Livčāne, 6. b klase; Daniela Borisova, 6. c klase; Elīna Krastiņa, 8. b klase; Laura Keita Žuravļova, 7. d klase; Kerija Zentele, 7. d klase; Kate Elizabete Vaivode, 8. d klase; Katrīna Račinska, 9. a klase; Everts Kistkins, 9. a klase; Mārcis Broks, 9. c klase.
 
Ogres Valsts ģimnāzija: Reinis Miezers, 7. a klase;Annija Avota, 7. a klase; Alise Stikāne, 8. c klase; Ģirts Tutāns, 10. b klase.
 
Jaunogres vidusskola: Rihards Naumovs, 2. a klase; Karīna Ignatjeva, 2. klase; Jevgenijs Artemjevs, 3. a klase; Ronaldo Keršis, 3. a klase; Dana Feigina, 6. b klase; Karina Burminova, 7. b klase; Aleksejs Karpovs, 11. a klase.
 
Ogres sākumskola: Martins Nelsons, 5. b klase; Līva Vasioleka, 5. b klase; Elvijs Kristiāns Ļevčūns, 5. b klase; Ieva Miezere, 5.c klase; Patrīcija Lagzdiņa, 6. c klase; Evija Jurševica, 6. c klase; Gustavs Gadzāns, 6. c klase.
 
Ogresgala pamatskola: Indra Amanda Bogdane, 6. klase; Mikus Vabels, 6. klase; Rebeka Ašmane, 9. klase.
Suntažu vidusskola: Jānis Mārtiņš Īvāns, 6. a klase; Liene Grava, 7. klase; Tīna Elīza Ancāne, 8. klase; Paula Galauska, 8. klase; Artis Farins, 8. klase.
 
Taurupes pamatskola: Andris Jakovļevs, 5. klase; Dagnis Krūmiņš, 8. klase; Kristaps Strazdiņš, 9. klase.
 
Taurupes pamatskolas Mazozolu filiāle: Kristers Tobiass, 2. klase; Samanta Ozola, 7. klase; Ance Millere, 8. klase; Evita Bernharde, 9. klase; Daniels Dombrovskis, 9. klase; Nikola Zemīte, 9. klase.



Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  





© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības