Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2016-11-24  11:50:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

Portāls Fakti.lv piedāvā atskatu šodien aizvadītajā interneta video tiešraidē no Ogres 1.vidusskolas topošā stadiona, kur šodien, uzsākot betonēšanas darbus, ielikta kapsulu ar vēstījumu nākošajām paaudzēm:

Kā informē Ogres novada domes preses dienests, šobrīd turpinās Ogres 1.vidusskolas stadiona pārbūves darbi, uzsākta stadiona tribīņu izbūve.

Realizējot stadiona pārbūves projektu, līdztekus citiem projektā paredzētajiem darbiem, uzsākta tribīņu būvniecība. Šodien, 24.novembrī, stadiona pārbūves darbu procesā  vēsturisks brīdis – topošo tribīņu pamatos tika iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm. Svinīgajā brīdī darbu izpildītāja – pilnsabiedrības “Guliver Construction” atbildīgais būvdarbu vadītājs Oskars Balodis pastāstīja par būvdarbu gaitu, uzsverot, ka viss notiek saskaņā ar projektu un darbu izpildes grafiku, kā arī pateicās Ogres novada pašvaldībai par tik nozīmīga objekta pārbūves darbu veikšanu tieši šai firmai, kurai ir liela pieredze šādu objektu būvniecībā.

Ogres 1.vidusskolas skolēni Beāte Jurgensone un Toms Blumbergs un direktora vietniece Irēna Pupčenoka pauda un gandarījumu par to, ka beidzot arī viņu skolai būs mūsdienīgs stadions – ilgi un ar lielu nepacietību gaidīts., un priecājās par būvfirmas čaklajiem darbu veicējiem.

Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības, sporta un tūrisma jautājumos Egils Helmanis pateicās būvniekiem par līdz šim paveikto, realizējot gana sarežģīto stadiona pārbūves projektu, un vēlēja turpināt darbus tā, lai veiksmīgi nonāktu līdz finišam. E.Helmanis atzinīgi novērtēja domes priekšsēdētāja vietnieces, kādreizējās Ogres 1.vidusskolas direktores Inetas Tamanes ieguldījumu, panākot pozitīvu virzību gan skolas stadiona pārbūves projekta izstrādei un tā īstenošanas uzsākšanai, gan skolas ēkas un teritorijas labiekārtošanā.

Pirms atbildīgā brīža – kapsulas guldīšanas svarīgajai mūžībai misijai – E.Helmanis būvnieku veidotajā tērauda kapsulā ievietoja šodienas liecību nākamajām paaudzēm – vēstījuma tekstu un Ogres novada suvenīrmonētu, un tad sekoja vēsturiski svarīgais brīdis, kapsulu ar tās saturu iebetonējot tribīņu pamatos.  

Šobrīd būvnieki cītīgi rosās, veicot projektā paredzētos darbus, lai līdz nākamā mācību gada sākumam kādreizējais necilais skolas stadions būtu pārtapis modernā sporta būvē un kļūtu par vietu kvalitatīvai mācību procesa nodrošināšanai sporta stundās, par vietu, kur sportot, veidot un attīstīt sportiskos talantus, rīkot vietējā un valsts mēroga sacensības, interesanti, saturīgi un aktīvi pavadīt brīvo laiku. Tas būs ieguvums ne tikai Ogres 1.vidusskolai, bet arī pilsētai un novadam.

Jau vēstīts, ka Ogres novada pašvaldība šogad ieguva Eiropas Reģionu attīstības fonda finansējumu 5 029 458 EUR (bez PVN)  apmērā darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.1.2. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot vispārējās izglītības iestāžu mācību vidi” īstenošanai Ogres 1.vidusskolā un Ogres Valsts ģimnāzijā.

Ogres 1.vidusskolas stadiona pārbūvei saskaņā ar līgumu, ko pašvaldība šā gadā 18.jūlijā noslēgusi ar pilnsabiedrību “Guliver Construction”, tiks izlietoti 933 509,85 EUR (bez PVN).

 
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības