Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2016-11-15  09:38:00 /

Ziņot redakcijai

Aizvadītajā nedēļas nogalē, ar spēlēm Ogres 1. vidusskolā un Ogres Basketbola skolā, sākās Ogres novada basketbola čempionāta jaunā sezona.

Sestdien, 12. novembrī, kā pirmās, sezonu sāka otrajā līgā spēlējošās komandas. Ogres 1. vidusskolā tika aizvadītas trīs spēles. Bekens/Tīnūži pretestību izrādīt spēja tikai spēles pirmajā ceturtdaļā, kā rezultātā sagrāve pret ULRE ar rezultātu 44:95. Arī dienas otrā spēle palika bez intrigas, jo Suntaži otrajā puslaikā gūstot vien 4 punktus piekāpās Ogres Milžiem - 20:76. Dienas noslēdzošajā duelī OP3, pateicoties lieliskai otrajai ceturtdaļai, kurā pretiniekiem ļāva gūt vien trīs punktus, izcīnīja uzvaru pār Impero basketbolistiem ar rezultātu 56:46

Bekens/Tīnūži 44:95 ULRE (K.Šneveļs 12, K.Valdmanis 10 / R.Gulāns 23, E.Lapiņš 22)

Suntaži 20:76 Ogres Milži (J.Jansons 6, R.Rozītis 6 / I.Podiņš 15, A.Nāckalns 13+12ab)

OP3 56:46 Impero (U.Batarags 17, U.Švēde 9+8ab / M.Mazurenko 10, V.Bremze 9)

Svētdien, 13. novembrī, sezonu sāka arī Ogres novada čempionāta pirmās līgas komandas, kur jau dienas pirmā spēle noslēdzās ar nelielu sensāciju, proti esošā ONBČ čempione Monta piekāpās pērnās sezonas trešajai spēcīgākajai komandai Ella Auto - 83:73. Pro Laurus/Los OG3R spēles pirmajā ceturtdaļā iegūstot +17, bet puslaiku pabeidzot ar +24, bez problēmām tika galā ar Lielvārde/Bacca - 80:59. Savukārt Ikšķile, pēc zaudētas pirmās ceturtdaļas jau otrajā neatstāja nekādas cerības iSK Dīvas komandai, otrajā uzvarot ar +28, bet spēles gala rezultāts 78:39. Svētdienas vienīgajā otrās līgas duelī tikās BK Suntaži un Osports.lv. Spēles liktenis izšķīrās vien pēdējā ceturtdaļā, kuru krietni veiksmīgāk aizvadīja Osports.lv komanda, to uzvarot ar +11,pēles rezultāts 54:42.

Ella auto 83:73 Monta (J.Atelbauers 23+11ab, M.Gundegs 18, R.Stacēvičš 17+7ab / R.Pabrieža 27, A.Indrikovs 18+9ab, D.Pabrieža 15+9rp)

Pro Laurus/Los OG3R 80:59 Lielvārde/Bacca (R.Strauts 16, S.Bēts 15+5rp, A.Bogdāns 12 / L.Krūmiņš 22+13ab+7rp+10kļ, E.Ermanovskis 12+11ab, D.Tūtāns 10+7ab)

Ikšķile 78:39 iSK Dīvas (K.Kurtišs 14+9ab, J.Druva 14, U.Kasparāns 10+11ab / U.Blūms 11+11ab, A.Vilčinskis 6, N.Šauva 6)

BK Suntaži 42:54 Osports.lv (I.Lerķis 11+10ab, A.Krūklis 8+15ab / R.Staņislavskis 15, D.Avišāns 14)