Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2016-05-05  09:31:00 /

Ziņot redakcijai

4.maijā FK “Ogre” savā laukumā uzņēma “Preiļu BJSS” komandu. Lai gan mūsu futbolistiem lielāko spēles daļu nācās aizsargāties, tomēr tieši mūsu puikas izcīnija minimālu 1:0 uzvaru. Vārtus FK “Ogre” labā guva Emīls Muižnieks.

FK “Ogre” sākumsastāvs: R. Cinītis, L. Rudzītis (72. min E. Siliņš), M. Zemturis (90. min D. Čaks), J. Rudzītis (88. min E. Leščovs), Ģ. Tumans (54. min A. Cibuļskis), E. Muižnieks, K. Rītiņš, N. Sķaunacis, A. Kondratjevs, A. Sanatovs, V. Dudelis.

Preiļu komanda jau spēles pirmajās sekundēs izpildīja ļoti bīstamu sitienu par Ritvara Cinīša sargātajiem vārtiem, par laimi Ritvars ar šo sitienu tika galā. Turpinājumā Preiļu futbolisti ļoti aktīvi uzbruka, un FK “Ogre” komandai nekas cits neatlika kā vien aizsargāties un cerēt uz kādu pretuzbrukumu. Tiekot veiksmīgi galā ar pretinieku uzbrukumiem, FK “Ogre” uz mirkli pārņēma spēles iniciatīvu, kuru izdevās pārvērst vārtu guvumā. Spēles 17. minūtē Ģirts Tumans apspēlēja trīs Preiļu futbolistus, taču viņa sitienu nobloķēja aizsargs. Atlēkusī bumba nonāca pie Matīsa Zemtura, kurš to piespēlēja brīvajam Emīlam Muižniekam. Emīls savu iespēju izmantoja, raidīdams bumbu “Preiļu BJSS” komandas vārtos.

Pēc ielaistajiem vārtiem “Preiļu BJSS” komanda aktivizējās, un tikai brīnums glāba FK “Ogre” komandu no vārtu zaudējuma spēles 27. minūtē, kad pretinieki nespēja raidīt bumbu tukšos vārtos no ļoti tuvas distances.

Arī turpinājumā Preiļu komanda ļoti aktīvi uzbruka, taču tikai vienu reizi no vārtu zaudējuma Ogres komandu nācās glābt Ritvaram Cinītim.

Arī otrais puslaiks pagāja “Preiļu BJSS” zīmē, taču pie reālas iespējas izlīdzināt rezultātu Preiļu komandai izdevās tikt tikai spēles 82. minūtē, tomēr šoreiz vietā bija FK “Ogre” vārtsargs. Gala rezultātā FK “Ogre” izcīnija smagu, bet laimīgu pirmo uzvaru sezonā pret “Preiļu BJSS” komandu ar rezultātu 1:0.

Nākamo spēli mūsu futbolisti aizvadīs 8. maijā, kad izbraukumā tiksies ar “AFA Olaine/SK Super Nova” komandu.