Noderīgas saites:

ogresnovads.lv
  Publicēts: 2016-04-20  09:03:00 /

Ziņot redakcijai

Pagājušās nedēļas nogalē Aizkrauklē norisinājās Latvijas čempionāts soļošanā, kurā četras medaļas izcīnīja mūsu novada sportisti - Agnesei Pastarei čempiones tituls, Anita Čuhnova un Sandra Kārkliņa kļuva par valsts vicečempionēm, bet bronzas medaļu ieguva Lauris Streilis.

Ogrēnietes Agnese Pastare un Anita Čuhnova pārstāv Vieglatlētikas skolu "Jūdze", viņu treneris ir Georgs Gutpelcs. Agnese Aizkraukles stadionā ar rezultātu 48:06.8 min. uzvarēja 10 000 m distancē starp sievietēm. Kā nākamā aiz viņas finišēja Anita Čuhnova, kuras rezultāts – 54:44.0 šoreiz bija sudraba medaļas vērts.

Divas medaļas izcīnīja jaunie madlienieši Sandra Kārkliņa un Lauris Streilis, kuru treneris ir Jevgeņijs Liepa. Par Latvijas vicečempioni vecuma grupā U16 kļuva madlieniete Sandra Kārkliņa, kurai 3000 m garas distances nosoļošanai bija vajadzīgas 19:41.7 min. Bronzas medaļu vecuma grupā U18 izcīnīja madlienietis Lauris Streilis kurš 10 000 m uzrādīja rezultātu 1:02:43.1 h. Šajā pašā vecuma grupā un distancē par Latvijas čempionu kļuva vēl viens trenera J.Liepas audzēknis - Jānis Zeļģis, kurš pārstāv Lielvārdes novada sporta centru (57:58.5 min.).