Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2016-04-15  13:58:00 /

Ziņot redakcijai

Ceturtdien savā laukumā pusfināla sērijas otrajā spēlē HK Ogre/Miandum uzņēma Dobeles Tenax vienību, un ļoti sīvā cīņā diemžēl nācās atzīt regulārās sezonas un pēdējo divu gadu čempionu pārākumu ar rezultātu 21:22. Līdz ar to sērijā līdz divām uzvarām ar 2-0 uzvarēja Tenax komanda.

Spēle iesākās ļoti nervozi, un pirmās trīsarpus spēles minūtes rezultāts vēl nebija atklāts. Pirmos vārtus, rezultatīvi izpildot 7m soda metienu, guva Artis Kurmēns, izvirzot Ogres komandu vadībā ar rezultātu 1:0. Spēles pirmās 10 minūtes HK Ogre/Miandum aizvadīja veiksmīgāk nekā dobelnieki, un pēc vēl viena Kurmēna 7m soda metiena izvirzījās vadībā ar rezultātu 5:3. Dobeles Tenax gan prata ātri saņemties un izlīdzināt spēli, ka arī puslaika turpinājumā pārņemt iniciatīvu un izvirzīties vadībā ar rezultātu 9:6. Drīz vien rezultāta starpību HK Ogre/Miandum handbolisti atkal samazināja līdz minimumam, bet puslaiku dobelnieki tomēr noslēdza ar divu vārtu pārsvaru - 13:11.

Otrajā puslaikā, līdzīgi kā pirmajā, turpinājās mazrezultatīva spēle, un rezultāta starpība ne reizi nebija lielāka kā divi vārti. Ogres komandas vārtos lieliski darbojās viņu spēlējošais treneris Andris Molotanovs, kas ļāva ogrēniešiem izlīdzināt spēli - 15 minūtes līdz spēles beigām pēc Arvja Laganovska raidījuma uz tablo atkal neizšķirts - 15:15. Pāris minūtes vēlāk HK Ogre/Miandum divreiz izdevās izvirzīties vadībā ar vienu vārtu pārsvaru, bet Dobeles Tenax handbolisti ik reizi prata rezultātu izlīdzināt. Spēles beigās Ogres handbolisti diemžēl svarīgos brīžos pieļāva nevajadzīgas kļūdas uzbrukumā, bet dobelnieki prata izmantot savas iespējas un uzvarēt spēles galotnē ar rezultātu 22:21. Līdz ar šo uzvaru Dobeles Tenax uzvarēja sērijā ar 2-0 un piekto gadu pēc kārtas spēlēs finālā. HK Ogre/Miandum savukārt spēles par 3.vietu ar otra pusfināla zaudētājkomandu. Tajā Celtnieks komanda ir vadībā ar 1-0 pret Jūrmalas Sports komandu.

Ogre/Miandum – Dobeles Tenax 21:22 (11:13)

Ogre/Miandum: Arvis Laganovskis 7, Artis Laganovskis 6, Kurmēns 4/3, Pozņaks 2, Dāvidnieks 1, Želna 1.

Tenax: Kreicbergs 7/1, Blūms 4, Lielais 3, Ērmanis 3/1, Bilkštis 2, Politers 2, Straume 1.