Noderīgas saites:

Ritvars Raits, sportacentrs.lv
  Publicēts: 2016-04-10  06:38:00 / Lielvārde

Ziņot redakcijai

Sestdienas vakarā "Arēnā Rīga" vairāk nekā 4000 līdzjutēju klātbūtnē notika ELVI florbola līgas vīriešiem finālspēlē starp "Lielvārdi" un "Mogo-RTU/Rockets", kurā uzvaru ar 7:3 izcīnīja lielvārdieši, izšķirošo pārsvaru iegūstot tikai pēdējās trešdaļas otrajā pusē. Lielvārdes klubam tas ir otrais čempionu tituls tā pastāvēšanas vēsturē.

Atmosfēra "Arēnā Rīga" ELVI florbola līgas vīriešiem fināspēles starp "Lielvārdi" un "Mogo-RTU/Rockets" bija vienkārši fantastiska. Tribīnēs daudz vairāk atbalstītāju, arī ļoti atraktīvu, bija Lielvārdes komandai, laukumā gan tas lielas priekšrocības nedeva, tāpēc nevar teikt, ka pirmajā periodā kādai no sāncensēm bija izteikts pārsvars. Rezultāts tika atklāts tikai 12.minūtē, kad pēc Mikus Valpētera piespēles viens pret vienu ar savu dvīņubrāli Andi Blindu Rīgas komandas vārtos izgāja lielvārdiešu spēlējošais treneris Atis Blinds, kurš bija precīzs - 1:0. Tiesa, ļoti ātri rezultāts kļuva neizšķirts, jo pretējā laukuma pusē Jāņa Salceviča sargāto vārtu priekšā zibenīgāks par citiem bija "Mogo-RTU/Rockets" uzbrucējs Edžus Bunka - 1:1.

Otrās trešdaļas laikā tika fiksēts tikai viens vārtu guvums - 30.minūtē lielvārdietis Toms Akmeņlauks ar patālu metienu otro reizi šajā vakarā sarūgtināja Rīgas komandas vārtsargu Andi Blindu - 2:1. Cīņa kļuva arvien asāka un perioda izskaņā abas komandas saņēma pa diviem noraidījumiem. "Lielvārdei" bija iespēja izpildīt soda metienu, tomēr Pēterim Freimanim neizdevās pārspēt Andi Blindu - rezultāts nemainījās.

Pēdējās trešdaļas sākumā Mikus Valpētera metiens ļāva lielvārdiešiem iegūt divu vārtu pārsvaru (3:1), bet "Mogo-RTU/Rockets" tāds notikumu pavērsiens nebūt nesalauza. 47.minūtē Aivis Hammers rezultāta starpību samazināja līdz minimumam (2:3), bet pēc jau 17 (!) sekundēm viņa brālis Edijs Hammers panāca neizšķirtu rezultātu - 3:3. Tiesa, nepagāja ne minūte, kad "Lielvārdi" atkal vadībā izvirzīja Pēteris Freimanis - 4:3. 56.minūtē tas pats Freimanis panāca jau 5:3, rīdzinieki bija spiesti pieprasīt 30 sekunžu pārtraukumu, kā arī sāka mainīt vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. To savā labā izmantoja lielvārdieši - vispirms Atis Blinds, bet pēc tam arī Kārlis Vitkovskis raidīja pa bumbiņai tobrīd tukšajos pretinieku vārtos, pamatīgi nostiprinot savu uzvaru - 7:3.

"Lielvārde" - "Mogo-RTU/Rockets" 7:3 (1:1, 1:0, 5:2)

Metienu attiecība:

39:37 (10:9, 10:12, 19:16)

Rezultatīvākie:

"Lielvārde" – Mikus Valpēters 5 (1+4), Atis Blinds 3 (2+1), Pēteris Freimanis 2 (2+0), Kārlis Vitkovskis 1 (1+0), Toms Akmeņlauks 1 (1+0), Matīss Pēteris Polis 1 (0+1), Gints Klēģers 1 (0+1).

"Mogo-RTU/Rockets" – Edžus Bunka 1 (1+0), Aivis Hammers 1 (1+0), Edijs Hammers 1 (1+0), Andris Blumbahs 1 (0+1), Jānis Jansons 1 (0+1), Gvido Lauga 1 (0+1).

Avots: sportacentrs.lv

Pievienot komentāru:

Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*
   Komentārs:*

Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

1.

joske
2016-04-15  10:10:08
Un pareizi arī ir, ka biļešu naudu dod domei - Sporta centrs, kurš celts par pašvaldības naudu, tagad ir pilnībā nodots florbola komandas rīcībā - grīdā uzlikta, kura tikai florbolam der, līnijas citiem sporta veidiem vispār nav savilktas un laukuma vidū vēl arī komandas logo,kurš tur stāv patstāvīgi, nevis tiek uzlikts tikai uz spēlēm. pašiem sava arēna, tikai par biļešu naudu - kurš gan tā negribētu

hmja
2016-04-14  23:46:04
Domājamz, ka komanda uztur domi (sadaļā par pieaugušo sportu), jo biļešu nauda ieripo pa tiešo domes kasē, skumji, ka neko atpakaļ nesaņem tie, kuri reāli arī nopelna. Domei NAV plānu vispār.

joske
2016-04-14  09:25:00
Bet, ja nu dome nevar atļauties uzturēt to komandu? Es uztaisīšu blici ar nosaukumu "Lielvārde" un tad sākšu prasīt piķi, ka mēs taču pārstāvam novadu! Komandā notiekošais ir čaļu pašiniciatīva. Paši ir uzstādījuši sev tādu latiņu, paši tik nopietni pieiet tam un vai tagad ir godīgi domei pārmest, ka nauda netiek dota. Varbūt domei bija citi plāni - atbalstīt vairāk bērnu sportu un pieaugušo sports ir pieaugušo lieta.

fakts
2016-04-12  13:46:48
Visur informācijas pilns, lasīt vajag nevis čīkstēt.

Lielvārde
2016-04-12  09:10:03
Attieksme, konkrētajā mājā, ir tikai pret savu kabatu un maku. Par novadu un tā attīstību tur nav nekādas vēlmes domāt. Projekts projekta galā = jēga 0. Nevis kūciņu iedotu, bet izskatītu finansējuma piešķiršanu, ne tikai izskatītu, bet arī piešķirtu.

jāzeps
2016-04-11  15:16:48
Mājaslapā informāciju ievietot nav torti pasniegt pēc spēles :-) Kopumā tas ir attieksmes jautājums