Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2016-03-22  08:59:00 /

Ziņot redakcijai

Svētdien, 20.martā, HK Ogre/Miandum aizvadīja pirmo ceturtdaļfināla spēli pret ASK/LSPA komandu, kura regulāro sezonu noslēdza 5.vietā. Lai arī pats spēles sākums izvērtās diezgan līdzīgs, beigās ogrēnieši izcīnīja drošu uzvaru ar rezultātu 32:26.

Uz pirmo izslēgšanas spēli HK Ogre/Miandum handbolisti bija praktiski labākajā sastāvā. Slimības dēļ piedalīties nevarēja Andris Pozņaks, toties vārtsargu līniju bija papildinājis kluba treneris Andris Molotanovs, kurš gan šajā spēlē laukumā vēl neizgāja.

Spēli HK Ogre/Miandum iesāka ar diviem bezatbildes vārtiem, bet ASK/LSPA komanda no spēles sākuma spēja turēties līdzi un kad bija nospēlētas 23 minūtes pirmajā puslaikā, panāca neizšķirtu 8:8. Pašas puslaika beigas veiksmīgāk aizvadīja mūsu handbolisti un pēc Sanda Lepera gūtajiem vārtiem līdz ar puslaika beigu  signālu panāca 13:10 Ogres komandas labā.

Otro puslaiku Ogres handbolisti iesāka ļoti pārliecinoši - pirmo trīs minūšu laikā panāca 16:10, bet spēles 39.minūtē pēc Arta Laganovska gūtajiem vārtiem panāca lielāko pārsvaru šajā spēlē - 19:11. Spēles turpinājumā ogrēnieši nedaudz atslābinājās un pretinieki spēja atspēlēt dažus vārtus, tomēr reāli apdraudēt Ogres uzvaru nespēja, un spēlei noslēdzoties HK Ogre/Miandum izcīnīja drošu uzvaru ar rezultātu 32:26, sērijā līdz 2 uzvarām panākot 1-0.

Sērijas otro spēli HK Ogre/Miandum aizvadīs pretinieku laukumā 23.martā plkst. 20.30.

Ogre/Miandum – ASK/LSPA 32:26 (13:10)

Ogre/Miandum: Kurmēns 11/2, Dravnieks 5, Art. Laganovskis 4, Arv. Laganovskis 4, Bauze 2, Lepers 2, Dāvidnieks 2, U. Strazdiņš 1/1, Želna 1.

ASK/LSPA: Reniņš 7, Drobots 6/2, Grēberis 5, Kivlenieks 4, Pančenko 3, Sūnaitis 1.

Sērijā: Ogre/Miandum 1–0 ASK/LSPA