Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2015-11-02  11:26:00 /

Ziņot redakcijai

Pagājušajā nedēļas nogalē FK “Ogre” izbraukumā sacentās ar Komanda.lv Pirmās līgas čempioniem FC “Caramba/Dinamo” un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 2:3. Vārtus FK “Ogre” labā guva Juris Skābardis un Ģirts Tumans.

Komandu sākumsastāvi:

FC “Caramba/Dinamo”: Roberts Ozols, Dmitrijs Daņilovs, Māris Savinovs(13.min Viktors Golovizins), Artjoms Naruševičs, Andrejs Panasjuks, Aleksejs Bespalovs, Takeo Ogawa(26.minVadims Gospodars), Kristaps Blanks(90.min Staņislavs Kolomicevs), Aleksandrs Zeņkovs(61.min Raitis Dzelzkalējs), Andrejs Perepļotkins, Verners Apiņš.

FK “Ogre”: Ritvars Cinītis, Juris Skābardis, Deniss Ostrovskis(76.min Maksims Saveļjevs), Staņislavs Kumpiņš, Viesturs Dudelis, Aleksejs Sanatovs, Raivis Rubīns, Agnis Pūpols, Jose Luiz Fraga Da Silva Junior(46.min Andris Bērziņš(72.min Alexssandro Leopoldo Junior)), Andrejs Kondratjevs(70.min Jānis Latkovskis), Mihails Makārovs(26.min Ģirts Tumans).

Pret priekšlaicīgi čempionu titulu nodrošinājušajiem FC “Caramba/Dinamo” futbolistiem ogrēnieši spēli iesāki ļoti apņēmīgi. Vispirms draudus čempioniem radīja Agnis Pūpols, kura sitiens tika nobloķēts, tūlīt pat, spēles 2.minūtē, Juris Skābardis ar lielisku tālšāvienu izvirzīja vadībā FK “Ogre”.

Vēl pēc brīža kļūdu laukuma centrā pieļāva FC “Caramba/Dinamo” futbolists, kā rezultātā Juris Skābardis nonāca labā sitiena pozīcijā un raidīja bumbu nedaudz gar vārtu stabu.

Spēles 12.minūtē pēc Agņa Pūpola individuālās meistarības demonstrējuma bumba nonāca pie Jura Skābarža, pret kuru šķietami tika pārkāpti noteikumi pretinieku vārtsarga laukumā, taču spēles galvenais tiesnesis vienpadsmit metru soda sitienu nenozīmēja, tomēr tas netraucējā Raivim Rubīnam izdarīt vēl vienu bīstamu sitienu pa pretinieku vārtiem. Šoreiz bumba atkal nolidoja nedaudz gar vārtu stabu.

Lai gan spēles sākumā un puslaika turpinājumā FK “Ogre” veidoja daudz bīstamu momentu pie rīdzinienku vārtiem, tomēr FC “Caramba/Dinamo” bumbu kontrolēja vairāk un spēles 15.minūtē izveidoja savu pirmo vārtu gūšanas iespēju, šoreiz bumba nolidoja nedaudz gar ogrēniešu vārtu staba.

Spēles 20.minūtē labā sitiena pozīcijā nonāca ogrēniešu brazīlietis Jose, kurš bumbu raidīja pāri pretinieku vārtiem.

Lieliska iespēja rīdziniekiem gūt vārtus radās spēles 25.minūtē, kad pēc pārkāpuma pret Kritstapu Blanku vārtsarga laukumā tika nozīmēts vienpadsmit metru soda sitiens uz FK “Ogre” vārtiem. Par laimi pretinieku futbolists to nespēja realizēt, trāpot pa vārtu pārlikni.

Spēles 22.minutē no standarta situācijas ogrēniešu pārsvaru varēja palielināt Viesturs Dudelis, taču viņa raidītā bumba nolidoja nedaudz gar vārtu augšējo stūri.

FC “Caramba/Dinamo” savu teritoriālo pārsvaru mača 28.minūtē pārvērta vārtu guvumā, kad Latvijas izlasē uzspēlējušais Andrejs Perepļotkins saņēma teicamu piespēli no labās malas, un atrodoties vārtsarga laukumā izdarīja netraucētu sitienu zem vārtu pārlikņa panākot neizsķirtu – 1:1.

Spēles 36.minūtē Andrejam Perepļotkinam atbildēja uz maiņu iznākušais Ģirts Tumans, kura patālu raidītā bumba sākumā atsitās pret vārtu pārlikni, bet pēc tam atrada ceļu vārtos – 2:1 FK “Ogre” labā.

Diemžēl, drīz vien FC “Caramba/Dinamo” deva arī savu atbildi, kad vārtsarga laukumā netraucētu bumbas sitienu pa vārtiem izdarīja Verners Apiņš atkal panākot neizšķirtu – 2:2.

Atlikušajā laikā rīdzinieki vēl paspēja izveidot vienu bīstamu momentu pie ogrēniešu vārtiem, taču šoreiz Andreja Perepļotkina sitienu nobloķēja Staņislavs Kumpiņš.

Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 2:2, kas ļāva Ogres futbolistiem cerēt, ka ir iespēja sagādāt FC “Caramba/Dinamo” futbolistiem pirmo zaudējumu šosezon 1.līgas čempionātā.

Spēles otrais puslaiks iesākās ar diviem bīstamiem momentiem pie FK “Ogre” vārtiem, par laimi ogrēniešu vārti netika iekaroti.

Arī turpmāk esošie čempioni veidoja vairākus bīstamus momentus pie ogrēniešu vārtiem, kā arī pilnībā pārņēma bumbas kontroli nedodot FK “Ogre” nemazākās iespējas vēlreiz iekarot savus vārtus.

Ogres komandu grūtos brīžos glāba veiksme, kā arī Ritvara Cinīša meistarība vārtos, taču spēles 79.minūtē FK “Ogre” tomēr kapitulēja, kad pēc standarta situācijas izpildes bumbu vārtos ar galvu raidīja Verners Apiņš, kuram šie bija otrie vārti spēlē.

Iespējas atspēlēties Ogres komandai vēl vairāk samazināja Agņa Pūpola otrā dzeltena kartiņa spēles 85.minūtē un gala rezultātā Ogres komanda piedzīvoja zaudējumu FC “Caramba/Dinamo” futbolistiem ar rezultātu 2:3.

Pēdējo sezonas spēli mūsu komanda aizvadīs 7.novembrī, kad savā laukumā uzņemsim “Salaspils” komandu.

Raksta autors: Edmunds Čirksta