Noderīgas saites:

Margarita Sokolova, biedrība "Ogres Stils"
  Publicēts: 2015-10-13  10:36:00 /

Ziņot redakcijai

10.oktobrī Tallinā norisinājās ikgadējās sacensības lēkšanā ar slēpēm no tramplīna un ziemeļu divcīņa „Nimmes rudens”.

Latviju un Ogri uz šīm sacensībām devās pārstāvēt 6 biedrības „Ogres stils” sportisti. Visi Ogres pārstāvji izcīnīja godalgotās vietas!

Aelita Krasiļščikova izcīnīja 2. vietu lēkšanā ar slēpēm no tramplīna un 5. vietu Ziemeļu divcīņā, startējot pa 10 metru jaudas tramplīnu vienā konkurencē ar puišiem. Startējot pa 18 metru jaudas tramplīnu Hugo Miķelsons  gan lēkšanā, gan divcīņā izcīnīja 2. vietu. Kamila Krustiņa lēkšanā ieguva 2. godalgu, taču divcīņā, ļoti labi noskrienot 1km garu krosu, izcīnīja 1. vietu. Alise Krasiļščikova ar savu personīgo rekordu, uzrādot labāko sniegumu, uz K18 tramplīna -17,5 metri lēkšanā ar slēpēm no tramplīna pārliecinoši vinnēja, savukārt divcīņā izcīnīja 3 vietu. Sandis Kauliņš triumfēja lēkšanā ar slēpēm no 25m jaudas tramplīna. Savukārt Šarlote Šķēle ieguva 2. vietu gan lēkšanā, kur startēja no 50m jaudas tramplīna, gan arī divcīņā, kur papildus lēkšanai bija jāveic 4km kross.

Sveicam sportistus ar lielisko sniegumu un aicinām piebiedroties Ziemeļu divcīņas nodarbībām jaunus dalībniekus!