Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Žanna Kalve, Ogres novada JIC “Burziņš” vadītāja
  Publicēts: 2014-11-26  10:17:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

   

Pagājušās nedēļas nogalē, 22. novembrī, Ogrē norisinājās piedzīvojuma sacensības „Pūču nakts”, kurās piedalījās 17 komandas ar 85 dalībniekiem no Ogres, Suntažiem, Salaspils un Lielvārdes.

Ogres novada Jauniešu iniciatīvas centra „Burziņš” jauniešu organizētās sacensības sadarbībā ar pašvaldības institūcijām izdevās interesantas un piedzīvojumiem bagātas. Komandām pēc kartes bija jāatrod desmi kontrolpunkti un tajos jāveic iepriekš sagatavoti uzdevumi. 
 
Uzdevumi bija dažādi  un atšķirīgi – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā uz laiku bija jāpaspēj uzvilkt glābšanas dienesta forma, Ogres Centrālajā bibliotēkā grāmatās bija jāatrod pūces attēls, pašvaldības policijā bija jāatbild uz jautājumiem par drošību un likumiem, pašvaldības aģentūrā „Dziednīca”, piedaloties stafetē, bija jāuzraksta apgalvojumi par smēķēšanas kaitīgumu, Ogres Vēstures un mākslas muzejā no klučiem uz ātrumu bija jāsaliek vēsturiska fotogrāfija, bet Zemessardzes 54. Inženiertehniskajā bataljonā – puzle.  Savukārt Ogres novada Sporta centrā un jauniešu veidotajos kontrolpunktos bija nestandarta sporta aktivitātes – „Trāpi mērķī”, „Ačgārnā stafete”, „Aklais taksists” un „Makšķernieka piedzīvojumi”.
 
Komandu dalībnieki atzina, ka uzdevumus visgrūtāk bija veikt policijā, bet visinteresantāk un visjautrāk – pie ugusndzēsējiem un kontrolpunktā „Makšķernieka piedzīvojumi”.
 
Summējot kontrolpunktos iegūtos rezultātus, tika noskaidrotas un ar medaļām, diplomu un kliņģeri apbalvotas 1.-  3. vietu ieguvušās komandas. 1. vietu ieguva komanda „Svagridi” no Salaspils, 2. vietu – komanda „MU-MU” no Suntažiem, 3. vietu – komanda „Āmuri”.  Mierinājuma kliņģeris tika pasniegts 4. vietas ieguvējiem „Cīnītāji” no Lielvārdes, kuri tikai par vienu punktu atpalika no pirmā trijnieka.
 
Arī pašvaldības institūcijas bija izraudzījušās savas simpātiju komandas, un tām tikai pasniegtas simpātīju balvas. Visi komadu dalībnieki par piedalīšanos saņēma saldumiņu no SIA „FAZER”.
 
Vislielāko paldies izsakām Ogres novada pašvaldībai, Ogres novada Kultūras centram un Ogres novada Bērnu un jauniešu centram, sporta metodiķei Dzirkstītei Žindigai par sniegto atbalstu pasākuma organizēšanā. Ogres pašvaldībā esošām institūcijām – Ogres novada Sporta centram, Ogres novada pašvaldības policijai, Ogres novada Vēstures un mākslas muzejam, Ogres Centrālajai bibliotēkai, pašvaldības aģentūrai „Dziednīca”, Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Ogres nodaļai un Zemessardzes 54. Inženiertehniskajam bataljonam par kontrolpunktu organizēšanu un pozitīvajām emocijām. Izsakām milzīgu pateicību par sadarbību un dāvanu, saldumu un maizītes sarūpēšanu uzņēmumam SIA „FAZER”. Paldies brīvprātīgaijiem, kuri palīdzēja sacensību norises laikā!
 
Vislielāko paldies sakām visiem sacensību komandu dalībniekiem par piedalīšanos šajās piedzīvojuma sacensībās, pavadot jautri laiku un veidojot interesantu un pozitīvām emocijām bagātu noskaņu!

   

   

   

   

   
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības