Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2014-11-13  10:15:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

Līdz Jaunā gada sagaidīšanas svinībām, kurās visa vecuma dāmas vēlas izskatīties apburoši, atlikuši mazāk kā divi mēneši. Taču nekas nav nokavēts! Vēl varat paspēt padarīt acij tīkamākas sava auguma aprises un ķermeni pievilcīgāku, uzlabojot figūru, ādas tvirtumu un samazinot celulītu! Un, protams, uzlabot arī savu pašsajūtu. Kā? ”Figura Line” komanda zin veselīgu atbildi – ar limfas stimulācijas masāžas palīdzību!

“Figura Line” ir masāžas studiju tīkls Latvijā un Igaunijā, kas piedāvā klientēm limfas stimulācijas (limfodrenāžas) masāžu uz īpaša aparāta-trenažiera. Procedūra iedarbojas uz visu limfātisko sistēmu, uzlabo tās tonusu, mazina limfas sastāvēšanos audos, audu pietūkumu un uzlabo vielmaiņu. Daudzi klienti pēc masāžas kursa izjūt enerģijas pieplūdumu, mierīgāk un labāk guļ, viņiem pieaug darba efektivitāte. Taču tas nav viss, ko spēj limfas stimulācijas masāža – tā palīdz cīnīties ar lieko svaru un celulītu, padara tvirtāku ādu un samazina apkārtmērus.
 
Procedūra piemērota dažāda vecuma, komplekcijas un fiziskās formas dāmām, arī jaunajām māmiņām. Starp citu, šo procedūru “Figura Line” studijās pašsajūtas uzlabošanai un ķermeņa formas uzlabošanai izmanto arī daudzas sabiedrībā pazīstamas dāmas, piemēram, dietoloģe Lolita Neimane, aktrise Agnese Zeltiņa, seriāla “Ugunsgrēks” zvaigznes, kā arī citas televīzijas ētera personības.
 
Kas ir limfa?
Limfātiskā sistēma ir viena no vissvarīgākajām un sarežģītākajām cilvēka organisma sistēmām. Tā nodrošina organisma dabisku attīrīšanās procesu un tā ir nozīmīga imunitātes nodrošināšanai. Nepietiekama fiziskā slodze, neveselīgs un nepilnvērtīgs uzturs, nepietiekams izdzertā ūdens daudzums, kā arī citu ārējās vides faktoru ietekme un dzīvesveids, ir par iemeslu tam, ka limfas kustība mūsu organismā samazinās. Traucētas limfas cirkulācijas rezultātā novājinās imunitāte, parādās tādi simptomi kā enerģijas trūkums un miega trūkums. Kā arī redzama ādas stāvokļa pasliktināšanās - parādās maisiņi zem acīm, pastiprināti rodas grumbiņas, pumpas un citi ādas virsmas nelīdzenumi, kā arī katras sievietes bieds – celulīts.
 
Kā limfas stimulācijas masāža uzlabo figūru?
Limfas stimulācijas masāžas laikā tiek nodarbināti gan ārējie muskuļi, gan notiek tieša iedarbība uz ādu. Rezultātā tiek iegūti tonizēti muskuļi, slaidāks augums, tvirtāka un stingrāka āda, kā arī mazāk izteikta tūska un celulīts. Visi šie procesi notiek pateicoties limfas plūsmas stimulēšanai un līdzi ar to - organisma attīrīšanai.
 
Kā notiek limfas stimulācijas masāža?
Stundu garās limfas stimulācijas procedūras laikā speciālista klātbūtnē uz aparāta ieņemsiet 18 dažādas pozas - izmasēsiet pēdas, apakšstilbus, augšstilbus no visām pusēm, dibenu, vēdera augšējo un apakšējo daļu, sānus, rokas un plecu joslu. Visa procesa garumā Jūs nedaudz arī kustēsieties, kas sekmēs kaloriju sadedzināšanu.
Visas masāžas garumā ir iespēja ieslēgt un izslēgt infrasarkanās gaismas indikatoru, kas pastiprina masāžas efektivitāti par 70%. Infrasarkano staru viļņi sasilda ķermeni, un tas nodrošina fizisko un garīgo labsajūtu.
 
Neatliec uz nākamo gadu to, ko vari izdarīt vēl šogad!
Starp citu, trīspadsmit portāla Māmiņuklubs.lv lasītājas piedalās eksperimentā, ar vēmi iegūt slaidākas ķermeņa aprises, un apmeklē “Figura Line” studijās visā Latvijā. Turēsim īkšķus arī par projekta dalībnieci no Ogres. Sekot līdzi projekta norisei varat lasot dalībnieču blogus portālā www.maminuklubs.lv (http://www.maminuklubs.lv/tag/FIGURA-LINE-VESEL%C4%AAGS-SKAISTUMS-IKVIENAI!/)
 
Esat mīļi gaidīta “Figura Line” studijā Ogrē!
Ogrē, Brīvības iela 22, 2.stāvs (ieeja no aptiekas puses)
Tālrunis pierakstam:  28368650
E-pasts: ogre@figura-line.lv
http://www.figura-line.lv
 
Studija strādā pēc iepriekšēja pieraksta.
 
Nepalaid garām jaunumus - seko “Figura Line” profiliem arī sociālajos tīklos “Facebook” (https://www.facebook.com/pages/Figura-Line/315938775216882) un “Draugiem.lv” (http://www.draugiem.lv/figura-line/)
 

Šim rakstam komentēšana atspējota.

Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības