Noderīgas saites:

Ogres novada domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
  Publicēts: 2014-10-06  10:39:00 /

Ziņot redakcijai

27.septembrī Ogres stadionā norisinājās tradicionālās olimpiskā vicečempiona Jāņa Daliņa piemiņas sacensības soļošanā.

Sieviešu grupā, savu līdzjutēju vētraini atbalstīta, uzvaru izcīnīja Ogres olimpiete Agnese Pastare, bet bērnudārzu komandu vērtējumā labākais bija Ogres "Sprīdītis".

Sacensības sākās ar pirmskolas izglītības iestāžu audzēkņu startu 500 m distancē. Meiteņu konkurencē uzvarēja Daina Puiķe (Riekstiņš) 3:29 min., 2.vietā Ulrika Mieze (Sprīdītis) 3:34, 3.vietā Marta Lapiņa (Sprīdītis) 3:41. Starp zēniem 1.vietā Aksels Ošs (Sprīdītis) 3:13, 2.vietā Rainers Mihaļskis (Urdaviņa) 3:14, 3.vietā Raivis Krūmiņš (Dzīpariņš) 3:17. Bērnudārzu komandu vērtējumā 1.vietā Ogres "Sprīdītis" (258 punkti), 2.vietā Ikšķiles "Urdaviņa" (214), 3.vietā Ogres "Riekstiņš" (167). Bērnudārzu komandas sacentās arī skriešanā - 6x200 m stafetē, kur uzvaru svinēja Ikšķiles PII "Urdaviņa" (04:45.5 min.), 2.vietā Ogres PII "Zelta sietiņš" (05:05.5), 3.vietā Ogres PII "Saulīte" (05:21.3).

2003.gadā dzimušu un jaunāku zēnu soļošanas sacīkstēs 3.vietu izcīnīja ogrēnietis Justs Belevičs, kurš 1000 m veica 06:43.4 minūtēs. 1979.gadā dzimušo un vecāku sieviešu grupā zelta medaļu saņēma ogrēniete Rita Žuravļova, kura 3000 m nosoļoja 19:10.2 min., tiesa, viņai šoreiz nebija nevienas konkurentes. Sievietes soļoja 10 000 m, šajā distancē ar rezultātu 48:14.0 min. pārliecinoši uzvarēja ogrēniete Agnese Pastare, bet 3.vietu ar rezultātu 59:54.7 min. izcīnīja vēl viena ogrēniete – Inga Rītere.

Par sacensību atbalstīšanu liela pateicība pienākas Ogres novada pašvaldībai, uzņēmumiem "Fazer", SEB, "Dion Sportlab", "Apgāds Mansards", "Meristēmas", "Very Berry" un "Ozoliņa konditoreja". Tāpat paldies visiem dalībniekiem, treneriem un līdzjutējiem!