Noderīgas saites:

HK "Ogre Juniors" preses dienests
  Publicēts: 2014-09-17  07:21:00 /

Ziņot redakcijai

Latvijas Hokeja čempionāta Virslīgas debitante "Ogre/Sāga 97" vakar, 16.septembrī, viesojās "Volvo" sporta centrā, Rīgā, kur jaunos Ogres hokejistus eksaminēja valsts čempione - "HS Rīga/Prizma". Ogrēnieši arī šajā mačā guva divus vārtus, bet piedzīvoja zaudējumu ar 2:8.

Ļoti asā un pārkāpumiem bagātā cīņā, kurā kopumā tika piešķirtas 72 noraidījuma minūtes, rezultātu 7.minūtē atklāja rīdzinieki – 1:0. Dodoties pirmajā pārtraukumā, "HS Rīga/Prizma" atradās vadībā jau ar 2:0. 28.minūtē iemesls priekam bija arī "Ogre/Sāga 97" hokejistiem – lielo skaitlisko vairākumu realizēja Juliāns Misjus, kuram asistēja Mārtiņš Dzierkals un Kristaps Jaunozoliņš 1:2. Līdz perioda beigām valsts čempioni atbildēja ar diviem precīziem metieniem, panākot jau 4:1 savā labā.

Pēdējā trešdaļā rīdzinieki turpināja sekmīgi darboties uzbrukumā, izvirzoties vadībā ar 7:1. 58.minūtē savus pirmos vārtus čempionātā guva ogrēnietis Kristaps Jaunozoliņš, kurš izmantoja Mārtiņa Dzierkala piespēli – 2:7. Līdz mača beigu signālam vēl viens rezultatīvs metiens padevās mājiniekiem, kuri varēja svinēt uzvaru ar 8:2.

"Rīga/Prizma" - "Ogre/Sāga 97" 8:2 (2:0, 2:1, 4:1)
Vārti: 6:28 Siksnis (Kurmis, Lukaševskis, vair.) 1:0, 9:21 Siksnis (Kurmis, maz.) 2:0, 27:42 Misjus (Dzierkals, Jaunozoliņš, vair.) 2:1, 32:21 Lobačovs (Dudins, Kolčins) 3:1, 37:16 Priede (Brants, Pētersons) 4:1, 45:18 Pētersons (Priede, Lukaševskis) 5:1, 52:37 Maļinovskis (Kokļins, Lobačovs) 6:1, 56:57 Kaļiņins (Grudmanis) 7:1, 57:09 Jaunozoliņš (Dzierkals) 7:2, 59:47 Grudmanis (Kurmis, Bērziņš) 8:2.
Soda minūtes: 22:50.
Vārtsargi: Edgars Lūsiņš – Gļebs Suvorovs.

Nākamo spēli "Ogre/Sāga 97" aizvadīs sestdien, 20.septembrī, kad Vidzemes ledus hallē uzņems "HASC Jūrmala", spēles sākums pulksten 15.00. Arī jūrmalnieki sezonas pirmajās divās spēlēs piedzīvojuši zaudējumus, tātad viena no abām komandām sestdien svinēs pirmo uzvaru. Līdzjutēji laipni aicināti atbalstīt jaunos Ogres hokejistus! Ieeja – bez maksas.