Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2014-04-28  07:18:00 /

Ziņot redakcijai

Latvijas handbola virslīgas otrajā pusfinālspēlē HK Ogre ar rezultātu 25:17(18:6) un sērijā ar 2-0 pieveica Celtnieks/LSPA komandu un izcīnīja vietu finālā, kur sērijā līdz 3 uzvarām tiksies ar Dobeles Tenax handbolistiem, kuri sērijā ar 2-0 pārspēja iepriekšējo divu gadu čempionus SK Latgols vienību.

Jau no paša spēles sākuma ogrēnieši izgāja ļoti noskaņojušies spēlei un, lieliski vārtos darbojoties komandas vārtsargam Andrim Molotanovam, spēles 6.minūtē pēc Andreja Mancurova metiena izvirzījās vadībā ar rezultātu 5:1, kā rezultātā pretienieku galvenais treneris Dmitrijs Bražņikovs bija spiests pieprasīt minūtes pārtraukumu. Aizsteidzoties notikumiem priekšā, tas Celtnieks/LSPA komandai nepalīdzēja - fantastiski vārtos turpināja spēlēt Ogres spēlējošais treneris Andris Molotanovs, savukārt uzbrukumā spēlētāji lieliski realizēja savas iespējas un puslaiku, pēdējās sekundēs vārtus gūstot Arnoldam Straumem, noslēdza pārliecinošā vadībā ar rezultātu 18:6.

Otrajā puslaikā Celtnieks/LSPA komanda sāka individuāli segt Ogres komandas līderus Arnoldu Straumi un Arvi Laganovski, taču pirmajā puslaikā zaudēto pretiniekiem reālas iespējas atspēlēt mūsējie nedeva - visu otro puslaiku HK Ogre pārliecinoši kontrolēja spēles gaitu un tikai spēles beigās pretiniekiem izdevās samazināt rezultāta starpību mazāk par desmit vārtiem. Skanot spēles beigu signālam pārliecinoša Ogres komandas uzvara ar rezultātu 25:17 un vieta finālā pret Dobeles Tenax komandu.

Rezultatīvākais HK Ogre komandā ar 6 vārttiem bija Arnolds SAtraume, 5 vārtus guva Arvis Laganovskis, bet pa 4 vārtiem pievienoja Andris Pozņaks, Dzintars Dravnieks un Andrejs Mancurovs. Pretiniekiem 4 vārtus guva Artis Kurmēns.

Komandas vārdā ļoti liels paldies HK Ogre atbalstītājiem, kas spēlējot izbraukumā, lika mums justies kā mājinieku komandai un sniedza fantastisku atbalstu, palīdzot mums tikt Latvijas handbola virslīgas finālā.