Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2014-04-14  12:50:00 /

Ziņot redakcijai

Sestdien, 12.aprīlī hk Ogre aizvadīja otro ceturtdaļfināla spēli Latvijas handbola virslīgā pret HK Vaiņode komandu un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 33:22(17:13). Līdz ar to sērijā izcīnīja panākumu ar rezultātu 2-0 un nodrošināja dueli pusfinālā pret Celtnieks/LSPA komandu.

Spēli pret HK Vaiņode komandu pirmās minūtes Ogres handbolisti iesāka diezgan nervozi un rezultāts auga diezgan līdzīgi - spēles 5.minūtē vēl neizšķirts 3:3. Tomēr pāris minūtes vēlāk ogrēnieši izdarīja nelielu izrāvienu un izvirzījās vadībā ar rezultātu 7:4. Puslaika turpinājumā HK Ogre visu laiku atradās drošā vadībā un pirmo puslaiku noslēdza ar četru vārtu pārsvaru.

Otrajā puslaikā līdz spēles 45.minūtei Ogres pārsvars visu laiku bija četru līdz piecu vārtu robežās, bet spēles pēdējām 15 minūtēm pretiniekiem spēka pietrūka, un Ogres handbolisti spēja labi nospēlēt spēles beigu daļu un ievērojami palielināt savas komandas pārsvaru, noslēdzot spēli un visu sēriju ar pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 33:22.

Mūsu komandā rezultatīvākais ar 8 vārtiem bija Arvis Laganovskis, 7 vārtus pievienoja Arnolds Straume. Vaiņodes komandā ar 6 vārtiem rezultatīvākais bija Kristaps Mickus.

"HK Ogre" – "HK Vaiņode" 33:22 (17:13)
"Ogre": Laganovskis 8, Straume 7, Dravnieks 6, Pozņaks 5, Lepers 3, Bauze 2, Mancurovs 1, Knodze 1.
"Vaiņode": K.Mickus 6, A.Pāvils 4, O.Pāvils 3, Lapiņš 2, Taujēns 2, M.Mickus 1, N.Pāvils 1, Jurjāns 1, Auders 1, Sproģis 1.

Pusfinālā HK Ogres pretinieki būs Celtnieks/LSPA komanda, kas sērijā ar rezultātu 2-0 pieveica ASK/LU komandu. Pirmo spēli HK Ogre aizvadīsim jau piektdien, 18.aprīlī, plkst. 18.00 Ogres SC zālē. Spēle solās būt ļoti līdzīga un aizraujoša un skatītāji tiek laipni lūgti atbalstīt Ogres handbolistus cīņā par vietu Latvijas virslīgas handbola čempionāta finālā. Arī šī sērija norisināsies līdz divām uzvarām.