Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2014-03-10  15:19:00 /

Ziņot redakcijai

Svētdien, 9.martā, Vaiņodē HK Ogre aizvadīja svarīgu cīņu pret vietējo Vaiņodes komandu, un, atspēlējot piecu vārtu deficītu otrajā puslaikā, prata izcīnīt grūtu uzvaru ar rezultātu 31:28(14:15).

Uz spēli Vaiņodē ogrēnieši ieradās bez komandas pirmā vārtsarga Laura Ozoliņa, kurš atsvaidzinājis potītes savainojumu, apslimis bija Ogres komandas rezultatīvākais spēlētājs Arvis Laganovskis, bet darba apstākļu dēļ uz spēli netika Jānis Bauze. Visu spēli HK Ogre komandas vārtos aizvadīja bijušais Latvijas junioru izlases vārtsargs un Ogres komandas galvenais treneris Andris Molotanovs, kurš ļoti labi tika galā ar saviem pienākumiem un otrajā puslaikā vairākkārt glāba komandu no vārtu zaudējumiem un palīdzēja komandai atspēlēties un spēles beigās izcīnīt svarīgu uzvaru.

Spēles pirmās piecas minūtes iesākās līdzīgi un pēc katriem gūtajiem Ogre komandas vārtiem Vaiņodes spēlētāji prata atbildēt un rezultāts bija 3:3. Spēles sākumā ogrēnieši vāji darbojās aizsardzībā un pretinieki tika līdz brīvām metienu pozīcijām, ko prata arī realizēt. Uzbrukumā Ogres spēlētājiem bija daudz labu situāciju gūt vārtus no izdevīgām pozīcijām, taču lieliski darbojās pretinieku komandas vārtsargs Rūdolfs Zitmanis, kā rezultātā spēles 15.minūtē rezultāts kļuva 9:6 mājinieku labā un HK Ogre treneris Andris Sosnars bija spiests pieprasīt minūtes pārtraukumu. Pēc pārtraukuma mūsējiem izdevās neliels izrāviens un puslaika 20.minūtē pēc Arnolda Straumes vārtiem tika panākts 9:9. Izvirzīties vadībā līdz puslaika beigām Ogre tā arī nespēja un pirmais puslaiks noslēdzās par labu HK Vaiņode handbolistiem ar rezultātu 15:14.

Otro puslaiku Ogres handbolisti iesāka pagalam neveiksmīgi un jau puslaika 7.minūtē rezultāts kļuva ļoti nepatīkams - 20:15 vaiņodnieku labā. Šajā brīdī ogrēnieši laikam saprata, ka vairs nav kur atkāpties un sāka deldēt rezultāta starpību. Tas izdevās diezgan ātri - rezultātu 22:22 ogrēnieši panāca jau spēles 44.minūtē pēc Dzintara Dravnieka gūtajiem vārtiem, bet vadību spēlē pēc Arnolda Straumes gūtajiem vārtiem spēles 47.minūtē - 25:24 Ogres komandas labā. Uzreiz pēc tam mūsējiem izdevās gūt trīs bezatbildes vārtus un 10 minūtes līdz spēles beigām pēc Andreja Mancurova metiena, kurš aizvadīja lielisku 2.puslaiku, gūstot tajā 6 vārtus, panāca 28:24 HK Ogre labā. Pēdējās puslaika desmit minūtēs Ogres handbolisti spēja pretiniekus noturēt drošā attālumā un novest cīņu līdz svarīgai uzvarai.

Mūsu komandā rezultatīvākais ar 10 vārtiem bija Arnolds Straume, bet 6 vārtus guva Andrejs Mancurovs. Pretiniekiem 9 vārti Anda Grundmaņa kontā.

Šī uzvara nozīmē to, ka HK Ogre saglabā ļoti reālas izredzes regulāro sezonu pabeigt 3.vietā. Lai to izdarītu pēdējā virslīgas čempionāta kārtā HK Ogre savā laukumā jāpārspēj ASK/LU komanda, bet Jūrmalas Sports komanda izbraukumā nedrīkst izcīnīt punktus pret čempionāta līderi Dobeles Tenax komandu.

Savu pēdējo spēli regulārajā turnīrā HK Ogre aizvadīs sestdien, 15.martā Ogrē plkst. 19.00, tiekoties ar ASK/LU komandu.