Noderīgas saites:

lielvarde.lv
  Publicēts: 2014-02-12  12:44:00 /

Ziņot redakcijai

9.februāra vakarā, savu līdzjutēju atbalstīta, florbola komanda "Lielvārde" Latvijas čempionāta vīriešu Virslīgā izcīnīja jau 17.uzvaru pēc kārtas – ar 10:9 tika pieveikta "Bauska".

"Bauskas" florbolisti, lai gan nebija šī mača favorīti, izrādīja lielvārdiešiem gana nopietnu pretestību. Pēc pirmā un pēc otrā perioda mājiniekiem bija triju vārtu pārsvars (6:3 un 8:5), bet trīs minūtes pirms pamatlaika beigām viesi spēja panākt neizšķirtu – 9:9. Tomēr lielvārdieši neapjuka – drīz vien Jura Gribusta piespēli uzvaras vārtu guvumā pārvērta Artūrs Skadiņš. Rezultatīvākie šajā mačā bija Artūrs Skadiņš (3 vārti), Ervīns Torsters (3 (2+1) punkti) un labākā spēlētāja balva, kā arī Mikus Valpēters (3 (1+2) punkti). Mūsējiem tā bija jau 17.uzvara pēc kārtas. Četras spēles pirms regulārā turnīra beigām lielvārdieši ieņem tikai 4.vietu, taču saglabā cerības finišēt 1.vietā.

Nākamo spēli «Lielvārde» aizvadīs 15.februārī, kad pulksten 19.00 savā laukumā uzņems Liepājas "Kuršus".