Noderīgas saites:

HK "Ogre Juniors" preses dienests
  Publicēts: 2014-01-17  18:51:00 /

Ziņot redakcijai

12.janvārī hokeja kluba "Ogre Juniors" U12 vecuma grupas komanda "Ogre Juniors/Kurbads" Vidzemes ledus hallē uzņēma savus kaimiņus turnīra tabulā - "HS Rīga 2003./02." Jaunos hokejistus. Sīvā cīņā ar 4:3 uzvarēja ogrēnieši.

"Ogre Juniors/Kurbads" hokejistiem pēc Tomasa Murāna un Daniela Ratkeviča precīziem raidījumiem jau pirmajās piecās spēles minūtēs izdevās izvairīties vadībā ar 2:0. Rīdzinieki gan nedomāja padoties – jau līdz pirmajam pārtraukuma viesi panāca neizšķirtu – 2:2. Otrajā periodā nevienai no komandām vārtus gūt neizdevās (2:2), bet pēdējās trešdaļas pirmajā pusē mūsējie nokļuva iedzinējos ar 2:3. Pamatlaika pēdējās piecās minūtēs vispirms Emīls Veckaktiņš atjaunoja neizšķirtu rezultātu (3:3), bet pēc tam Tomass Murāns guva savus otros vārtus šajā mačā, atnesdams ogrēniešiem uzvaru ar 4:3. Ar divām rezultatīvām piespēlēm "Ogre Juniors/Kurbads" rindās izcēlās Markuss Potāpovs.

Interesanti, ka "HS Rīga 2003./02." Labā divus no trim vārtiem guva meitene – Karina Šilajāne, kurai tieši tajā dienā palika 11 gadi. Kā izrādās, Karīna savā komandā ir pārliecinoši rezultatīvākā spēlētāja – pēdējās piecās spēlēs viņai 8 (7+1) punkti.

Svētdien, 19.janvārī, Vidzemes ledus hallē notiks divas Latvijas bērnu un jaunatnes hokeja meistarsacīkšu spēles – pulksten 10.00 spēkiem mērosies U20 vecuma grupas komandas "Sāga 97/Ogre Juniors" un "SK Rīga 97", bet pulksten 12:20 "Ogre Juniors/Kurbads" krustos nūjas ar Kaļiņingradas "Jantarnaja zvezda" hokejistiem. U10 vecuma grupas komanda "Ogre Juniors" jau rīt, 18.janvārī, aizvadīs divas spēles Rīgā, tiekoties ar "Venta 2002 I" un "Pērkona dunu".