Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2014-01-13  15:16:00 /

Ziņot redakcijai

Svētdien Salaspilī un Ogrē tika aizvadīts Latvijas Frisbija līgas trešais posms sieviešu un vīriešu grupās. Sieviešu grupā pirmo spēļu apli bez zaudējumiem noslēgusi iepriekšējā gada čempionvienība „Salaspils FK”, bet vīriešu grupā pagaidām nepārspēti „Ultimate Decision” no Rīgas.

Vīriešu grupā pirmajā no dienas centrālajiem mačiem tikās tabulas galvgalī esošās „Ultimate Decision” un „Salaspils WT”. Spēles pirmais puslaiks ritēja punkts punktā, tomēr puslaika pārtraukumā ar viena punkta pārsvaru varēja doties rīdzinieki – 7:6. Turpinājumā salaspilieši pieļāva esošajiem čempioniem neraksturīgas kļūdas, par ko „Ultimate Decision” viņus sodīja, ļaujot iemest vien divus punktus otrajā puslaikā. Līdz ar to spēles rezultāts 13:8, uzvar „Ultimate Decision”.

Jau tūlīt pēc tam cīņā par pirmā apļa trešo vietu tikās „Flying Worms” (Ventspils) un „SoulFly UD” (Rīga). Spēli veiksmīgi iesāka rīdzinieki, gūstot divus punktus pēc kārtas. Tie gan arī bija pēdējie, kas „SoulFly UD” ļāva atrasties vadībā – turpmākajā spēlē dominēja viesi no Kurzemes. Vispirms tika gūti četri bezatbildes punkti, panākot vadību spēle. Pirmā puslaika izskaņā un otrā puslaika sākumā pārsvars nostiprināts ar vēl trīs punktiem pēc kārtas. Tuvojoties spēles noslēgumam, pārsvars palielināts līdz pat 6 punktiem. Spēles beigu rezultāts – 13:7, uzvar „Flying Worms”.
Interesanta cīņa izvērtās arī starp „Salaspils WT” un „SoulFly UD”, kas iesāka sacensību otro apli. Spēles sākumā vadībā izvirzījās salaspilieši, dažubrīd esot vadībā pat ar trīs punktu pārsvaru. Otrajā puslaikā galvaspilsētas pārstāvji spēli lēnām un pacietīgi tuvināja spraigam noslēgumam. Divas minūtes pirms spēles laika beigām rīdziniekiem beidzot izdevās izlīdzināt rezultātu – 10:10. Abām komandām veiksmīgi realizējot savus uzbrukumus, rezultāts bija kļuvis 11:11, spēle līdz 12. Aukstasinīgi raidot pēdējo piespēli zonas virzienā, kārtējo reizi veiksmīgi uzbrukumu noslēdza Salaspils līderu duets – Roberts Apinis un Reinis Otisons. 12:11, uzvar „Salaspils WT”.

Sieviešu grupā spraigākā cīņa izvērtās starp „Hands Up” (Ventspils) un „Ultimate Decision” (Rīga), kas cīnījās par pirmā apļa ceturto vietu. Līdz rezultātam 4:4 spēle ritēja līdzīgi. Pēc tam ventspilniecēm izdevās četru punktu izrāviens – 8:4. Kā jau tas mēdz būt sieviešu sportā – lielu lomu spēlēja emocijas. Noķerot spēles pavedienu, „Ultimate Decision” neticamā kārtā izdevās rezultātu izlīdzināt – 8:8. Kļūdām bagātajā spēlē veiksmīgākas tomēr izrādījās dāmas no Ventspils, gūstot panākumu – 9:8.

Otro spēļu apli veiksmīgi iesāka „Moments” (Ogre), kuras ar līdzīgu rezultātu – 13:7 un 13:8 – pārspēja tuvākās sekotājas – „KCN Rīga” un „Ultimate Decision”. Čempionvienība „Salaspils FK” bez grūtībām izrēķinājās ar sacensību pastarītēm – „MINDPV” (13:0) un „DU Ultimate Lifestyle” (13:1).